Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
6. okt 2012

@mizulienka moc pěkné dortíky

mimcak
6. okt 2012

@pristela krásne tortičky naozaj nádhera 😕 😵 😵 Prosím ťa nenapíšeš mi ako presne si robila tu ragby myslím to vnútro to tiramisu a piškoty. Ak si nájdeš chvílku čas.Vopred vdaka 😉 🙂

vlada111
6. okt 2012

@mia114 a keby si skúsila ten bešamelový a dala do neho miesto kakaa nutelu?

vlada111
6. okt 2012

@pristela a kde je tá zlatá? Som sa bála, že to bude gýč a náhodou si to dobre zmákla. Mimochodom, photoshop má zlatú, že? 😀

vlada111
6. okt 2012

@anibas tie detaily sú úžasné

vlada111
6. okt 2012

@mizulienka Luci odpadnem z teba. Tie detská máš tak prepracované, že to aj stíhaš. Ešte som doma, čakáme čo bude, v pondelok ďalšia kontrola.

rapunzel1
6. okt 2012

Tak toto je prvý kombajn class, sa na seba hnevám, vôbec mi to nešlo tak ako som chcela a výsledok tiež nie je vôbec ono 😒 😒 😒, sa aj hambím to sem pridať ☹ jáááj no a môj malý, ktorému hrozne chutila čokoládová plnka 🙂

mia114
6. okt 2012

@vlada111 hihi, ja som nikdy nerobila besamelovy 😅

simasa
6. okt 2012

@lucula73 Jasne, mozes. Mala 45 cm.

janula.h
6. okt 2012

@rapunzel1 hanbíš sa??? šak je dokonalý !!!! veď je to torta kombajn!! s detailami ! perfektnááááááááááá niekto ho nevie nakresliť a Ty tortu urobíš!

1katuska73
6. okt 2012

ahojte ,moja dnesna kor.coko,plnka mascar.+maliny,vaha 4,7 kg.

1katuska73
6. okt 2012

este fotka.

simasa
6. okt 2012

@anibas Odpadavam, to su inak premakane drobnosti, kolace aj vak... a co to ma babicka za chrbtom 😀
@pristela zase si kecala... 😀 krásna je!
@mizulienka Ty mas tie detske vzdy take krasne, ta cerveno-cierno-bielo-zlta kombinacia farieb sa mi velmi paci
@vlada111 dakujem.

rapunzel1
6. okt 2012

@janula.h Jáj ďakujem, ja tam vidím toľko chýb, ako som upevňovala tú želatinu na okná, tak to mám také nerovné tam a tak... ďakujem si mi dodala trochu sebaistoty

mia114
6. okt 2012

babulky, kde maju taku tu kvetinkovu formu na korpus, neviete nahodou? hladam to tu a neviem nikde najist.

janula.h
6. okt 2012

@rapunzel1 preboha okná?? kokos až teraz som si všimla 😀 ešte aj okná to má 😀 super§

janula.h
6. okt 2012

@anibas čo koláčik ale ten peračník šiknem 😀 je tam a strúhadlo??? ináč nepospala som ani sekundu došla mi svokraaaa 😠

janula.h
6. okt 2012

ináč baby dávali ste obrázky kuchýň čo tak súťaž a najväčší bordel v kuchyni po pečení??? 😀 😝 😝 😝 😝 😝

simasa
6. okt 2012

@janula.h kľudne, ja určite vyhrám 😀 😀 😀

janula.h
6. okt 2012

@simasa moja mala si vidieť svokrin pohľad keď tu vstúpila 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

marianabila
6. okt 2012

@pristela chcem sa opytat... 😅 je torta niecim vystuzena aby vrchna cast nepadala?alebo len vrch polozeny na spodnej? 😕

timonko
6. okt 2012

a dokončená už aj druhá 😉

anibas
6. okt 2012

ďakujééém @janula.h lepiaca páska je toto žlté stočené na stole 😉 😉

anibas
6. okt 2012

@mizulienka Tá medailová je fantastická !!!!! a ostatné su tiež krásne 😵 😵

anibas
6. okt 2012

@rapunzel1 Máš 100 bodov za odvahu - perfektné kosy či čo to je a tie sklá ????? supééér 🙂 🙂 🙂

anibas
6. okt 2012

@simasa Silvika to je jej 16 r. syn, s ktorým sa stále učí - mala ho neskôr -a červené za ním je vedro, smeták a metla 😀 😀

pristela
6. okt 2012

@mia114 ach, ved to , ja som ju mala celu presne nadiktovanu ☹ ale co uz , uz je tam 😖 tie ornamenty su klasiky cera+cukor+kakao, ja sa bojim malovat farbami na torty bo aj tato sa mi rosilaaaaa, sa bojim ze by mi zacali pak stekať dole
@broucek2 dakujem , ale nie z tejto farebnej kombinacie som teda vobec nemala radost 😒
@pipka nuz to ti neviem aka je to farba, ale takto mi ten sprej chytil 😝
@mimcak myslís recept na tiramisu , ci len ako to tam je ulozene?
@vlada111 😀 😀 😀 😀 neviem ci ma, ja ten fotoshop este stale nemam , ale poctivo sa tvarim, že mám 😀 😀
@mizulienka uuuuuzasneeeeeeeeeeeee, babatko chcem byt pri tebe , aaachhh 😵 😵 😵 krasne vsetky!
@marianabila ano je vystuzena, vzdy vystuzujem uplne kazdu poschodovu aj malicku, kazde jedno poschodie ma svoju vlastnu ukrytu podlozku, ktoru drzia slamky a v kazdej slamke je este po dvoch spajdlach, ale spajdle davam len do velkych svadobiek ktore dlho stoja vonku a su tazke, inak stacia len slamky

zuzka7512
6. okt 2012

@bambula1307 ahoj...takže aj mňa by potešil recept...alebo nejaký ten hotový veterník??? 🙂

marianabila
6. okt 2012

@pristela 🙂 dakujem za radu 🤐

simasa
6. okt 2012

@anibas Jaaj do rici, no to som Ta pochvalila, co? 😀