Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mizulienka
31. okt 2012
@jakelina hehe tak snad imt o bude aspon trocha chutit, inac si o mojom tortovani pomyslia svoje 😃 😃
jakelina
31. okt 2012
@mizulienka určitě jim chutnat bude, pro mě to byla taková jiná chuť než třeba pečené kaštany.
dm1
31. okt 2012
@nika1985 ja viem ze nie je len sa mi paci 😃 . Mozes kludne aj tie oplatky zlepit a potiahnut. Viem ze @pristela to robi z hmoty cisto a nechava vytvrdnut niekolko dni. este to mozes urobit aj z burizonky ked chces istotu ze sa to pripadne neprepadne to bude este lahsie ako oplatky
aduskatt
31. okt 2012
@vlada111 a tak vies, na vyske som trochu k tomu pricuchla🙂
pristela
31. okt 2012
@aduskatt k sexu ? 😃
aduskatt
31. okt 2012
@pristela jasne, ale po hormonalnej a chemickej stranke, xixi
aduskatt
31. okt 2012
@pristela a po tej fyzickej som na VS bola uz pricuchnuta 😃
pristela
31. okt 2012
@aduskatt 😃 😃 😃 😃 moja neerva som citala : ..po hromadnej .... 😃 😃 😃 😃
inak nam tiez kazala dr.pri prvom ze ked ma chytia kontrakcie nech si s mužom este "užijeme" no chlap jasne , že chcel ]-( ale ja radsej skrine presúvala x-)
abriela
31. okt 2012
@mizulienka a miesto tvarohu pyre? Inak skvely napad - spravim to takto aj ja. Dakujem.
Moj drahy velmi casto spomina, ako pocas VS v BA chodili do cukrarne na gastonovy pohar a vraj to bolo uzasne. Preto mu chcem spravit taku plnku aj ked ja som gastanove pyre este nikdy nejedla 🙂
aduskatt
31. okt 2012
@pristela no tak k hromadnej som este nepricuchla 😃 😃 😃 😃 😃
ja som mala od 20tt zakazane vsetky aktivity okrem jedenia a Wcka.inak lezat a snazit sa co najdlhsie vydrzat, skoro som aj posluchla
aduskatt
31. okt 2012
@abriela gastanove pyre je uuuuuzasne🙂) ja mam stale kocku v mrazaku.........tiez som robila plnku Pribinak s gastanovym pyre....ale bez smotany
abriela
31. okt 2012
@pristela Mam na teba otazku. Malujes aj obycajnymi praskovymi farbami s vodou?
abriela
31. okt 2012
@aduskatt ale bez tvarohu, nie? a smotanu si tiez nahradila jogurtom?
aduskatt
31. okt 2012
@abriela s tvarohom a bez kyslej smotany a jogurtu.slahacka, tvaroh, pyre a 1 Creme Ole
abriela
31. okt 2012
@aduskatt dakujem. Nezanikla ta chut gastanoveho pyre,ked tam bola aj tvaroh?
mizulienka
31. okt 2012
@abriela aj s tvarohom, normalne ako robis pribinak, slahacku vyslahas, do toho smotanu a tvaroh a nakoniec ole a uplne nakoniec som zaslahala to gastanove pyre
mizulienka
31. okt 2012
@abriela nie nezanikne, ja som bola prekvapena, ale ten tvaroh tam je minimalne citit, ja tam citim to gastanove pyre...ale tak tvarohu mozes dat aj menej...@pristela vravela 😉 , ze dava aj menej ako je v origos recepte
aduskatt
31. okt 2012
@abriela podla mna nezanikla🙂
pristela
31. okt 2012
@abriela nezanikne, pribinák tak ako je recept +gastanove pyre je bombovýýýýýýý x-) x-) x-) a vlastne pyre si tam mozes dat kolko len chces 😃 v pohode aj dve kocky 😃 ale ono je ho cítit aj jednu . aa rada , ked sa robi pribinak je zbytocne!!! slahat zvlast slahacku!!!! netreba to , staci ju tam len vyliat a pridat vsetko ostatne, zamiesat a na koniec dat creme ole
pristela
31. okt 2012
@abriela áno aj obyčajnými, ja alkohol pouzivam veelmo malo , aj vcera om malovala xsichtík len farbami +voda
pristela
31. okt 2012
Holky , prosim , prosim , pekne prosím 😃 pod cim mam hladať tu hviezdu čo Rapunzel kreslila stále ? naj taka ta farebna co kreslila kriedami na zem na tom námesti 😃
abriela
31. okt 2012
@mizulienka @aduskatt @pristela
Dakujem kocky za radu, uz sa normalne tesim, ako to bude chutit 😉
aduskatt
31. okt 2012
@abriela no fantasticky, ako inak.gastanove pyre len fantasticky🙂
vlada111
31. okt 2012
@mizulienka no Luci už prenášam, ale zatiaľ sa dá. Brucho mám v pohode, nie veľmi veľké, aj celkom fajn vládzem, len to čakanie je na nervy.
vlada111
31. okt 2012
@pristela mne sa tiež z neho robia zle veľké postavičky. Ja ich robím tak, že ich stále polohujem a hladkám a vyrovnávam. Tiež neznášam to, že začnú sadať. Všetko mi schne osobitne a dávam postavičku dokopy len tesne pred tým, ako ju dám na tortu.
pristela
31. okt 2012
@vlada111 a aky cas ich nechavas schnúť ? či stíham
vlada111
31. okt 2012
@pristela no my máme všetko skrine z dubu, asi by som aj porodila doma, nezostalo by to len pri kontrakciách 😃
vlada111
31. okt 2012
@pristela dva dni vopred. Skôr nikdy nestíham.
vlada111
31. okt 2012
@pristela telá a hlavy dávam schnúť do žufaniek napr. a to ležato. Samozrejme och treba polohovať, lebo jedna strana sa vždy trochu stlačí, ale netučnejú ako keď ich necháš stáť.