Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
9. dec 2012

Mala som zameskanych 30 stran, tak sa ospravelnujem za oneskorene likovanie 😀 este 9 musim docitat...

simasa
9. dec 2012

A este musim napisat, ze by som potrebovala skolenie na to, ako sa modeluje "rit" - lebo ten moj chudak spiderman vypadal ako poserkany 😀

bzuco
9. dec 2012

moja prvotina....nespackala som to, tak som rada 😀...a bola aj jedlá 😀

lamps
9. dec 2012

@simasa 😀 😀 😀

dm1
9. dec 2012

@lussy23 stale sa pytas ozaj na to iste. Stale ako pekne potiahnut - ved sme to tu uz x-krat a priamo tebe napisali je na nete x videi kde to presne vidis ak nestaci citat uz neviem veru co viac k tomu napisat.... postavicky detto 😝

dm1
9. dec 2012

@dadka212 super si sa riadne namakala! a konika formicku si si robila sama ci od Martina?

vlada111
9. dec 2012

@njonja užasná pipi, nádhera

eliska22
9. dec 2012

@bambula1307 a to sú tuším tie svadobné ich top postavičky, majú ich na každej torte 😀

luciahromadkova
9. dec 2012

dnesna, len tak pre nas zostal korpus a najvacsiu radost mal z mikulasa nas drobec 😉

bambula1307
9. dec 2012

@eliska22 😀 😉 ..som sa pobavila.. lusy nemusi mat mindraky, iste by krajsie spravila, tomu verim 😉

anibas
9. dec 2012

pekný večer dievčatá - tak som sa prekonala a t.r. som ozdobila "až " 3 medovníky - viac už nedám 😝 😝 😝 chcela som si vyskúšať výšivku 😉 😉

dm1
9. dec 2012

@bambula1307 ty kokos to co je ze pat a mat 8 cm za 24 eur. sa zblaznili????? nechapem ze to niekto aj kupi 😲

dm1
9. dec 2012

@anibas jeeeejo ide ti to krasne preco tak maaaaaaaaaaalo?

aduskatt
9. dec 2012

@dm1 ja som tu stranku pozrela, no des a hruza

lucula73
9. dec 2012

@dadka212 tá prvá sa mi páči,niečo mám aj ja,uvidím,čo zbucham.........ďakujem 🙂

blcha
9. dec 2012

@anibas kraasne odpadavam to sa musim naucit 😉

dm1
9. dec 2012

kocky nemate ulozene nejake pekne masiny sijacie myslim singerky? take tie na stvorcovom alebo obdlznikovom podklade. A este radu ako na to aby mi to drzalo a pouzila som co najviac jedleho 😝

micmo
9. dec 2012

Ahoj holky, tak po dlouhe dobe se sem dostavam..
Mela jsem ted hodne hekticke obdobi, nemoci v rodine, peceni, manzel skola,ale uz je lip a snad do Vanoc bude jeste lepe.
Muffinky do skolky, prvni objednavka cukrovi a nakonec dort pro mladou slecnu s vilou BLOOM. Pro me do ted neznama postavicka,modelovani jsem se bala,hlavne obliceje a kridel,ale mam pocit, ze to nedopadlo az tak spatne,co myslite?? Neni to sice dokonale,ale holcicka byla nadsena 🙂
Preji vam hezky zbytek adventni nedele.

bambula1307
9. dec 2012

@dm1
@aduskatt veru zienky oci my vypadli..akoze toto by som sa ozaj hambila tolko pytat. A kuknite po com maju cajove pecivo..tomu sa vravi kseft 😉

aduskatt
9. dec 2012

@bambula1307 aj ta prva cervena svadobna torta stoji za to...a ze 20 dni dopredu objednat.........

muffinka8
9. dec 2012

@anibas wooooooooow, neskutočné 🙂 sánka dole šéfe 😉

bambula1307
9. dec 2012

@aduskatt Adi a vies ty aka drina je vypichnit tou vypichovackou tie margaretky a gerbery? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
9. dec 2012

@bambula1307 no ved prave🙂

anibas
9. dec 2012

@dm1 lebo pracujééééééééééém 😀 😀 😀 😀

bambula1307
9. dec 2012

@anibas

@dm1 dievcence vy ste medovnikove sikulkyyyyyyyy krasneeee medovnicky.

Chvalim vsetky vase nadherne torticky, len som leniva vypisovat kazdej zvlast..,takze klobuk dole..moc peknucke...je to tak laska s sladkemu remeslu sa neda oklamat a vysledky vravia za vas 😀

mizulienka
9. dec 2012

@anibas uplne dokonale 😉

glee
9. dec 2012

Ahojte, torticka pre moje dievcatko k 1. narodeninam 🙂 Je to moja prva poschodova a celkovo 5. torta v poradi. Dole je pribinacikovy krem s visnovym frutafilom a hore vanilkovy krem s bananom.

mizulienka
9. dec 2012

@glee nadherna 😉

bambula1307
9. dec 2012

@glee velmi peknucka , sikovna maminka si 😉