Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ve2
10. feb 2013

@vlada111 ďakujem za inšpiráciu 🙂 ,no zďaleka nieje taká krásna ako tá tvoja 🙂 . Je to moja tretia torta (ale prvá postavička ..... som sa smiala ,že po plastike 😀 ........,pretože som jej opravovala krk -resp. časť medzi telom a krkom 😀 ) Pribináčiková (1.vrstva s malinami 2. s mandarínkami ) a mramorový korpus - moja oblubená klasika 😀 ........k prvým narodeninám mojej dcery Nelky 🙂.......a takto chutila ....🙂

janula.h
10. feb 2013

Babyyy nesmierne ste ma potešili faktickyy ďakujeeeem @mizulienka klasika striekačka a pleties a pleties 😀

pristela
10. feb 2013

@dm1 moj spáva s deckami 😀 😀 bo tam ma svoju uzasnu postel a ine veci ktore potrebuje k životu 😀 😀 my sa len sem tam navštevujeme 😀 😀 😀

maca_p
10. feb 2013

@vecernicci krasny sumec. prosim ta pekne, ako si zarobila taky maskacovy vzhlad potahovky?
ja by som chcela taku urobit na marec, ale potahovku pouzivam iba mliecny marcipan. u nas sa vsetko zje a moc mi nestimuju tie moderne potahovky na chut.

dm1
10. feb 2013

kocky neskutocne krasne inspiracie ci uz na detske torticky alebo ine http://pinterest.com/vioricadinu/

dm1
10. feb 2013

@pristela 😀 tak to pre mna super tak uz mu len treba potom oznamit kedy ta nema prist navstivit 😀

pristela
10. feb 2013

@dm1 😀 😀 😀 😀 prečo ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
10. feb 2013

@dm1 @pristela a ja budem kde spat, haaaaa? 😀 😀 😀 😀 😅

dm1
10. feb 2013

@pristela 😀 😀 😀

pristela
10. feb 2013

@pipka aj ty ides do Ludaníc ????? či chces prist len ako kontrola??? 😕 😕 😕 dobrých ludi sa vsade zmesti 😝 možes ležať v strede 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ajka82
10. feb 2013

@sisix ja som robila aj bielu coko, no ako danka pise, naozaj je to mastne, rataj s tym, ze to nebude ako s horkou...stale som ruky utierala aj podlozku a nie anie sa toho zbavit, tak sa mi s nou troska horsie robilo...ale aj to chce asi len viac cviku 😉

pipka
10. feb 2013

@pristela neee ja pridem ako antikoncepcia 😀 😀 😀

vlada111
10. feb 2013

@ve2 je to tvoja tretia, je to veľmi pekný výkon, môžeš byť spokojná.

ve2
10. feb 2013

@vlada111 Ďakujem 🙂

vlada111
10. feb 2013

@nika1985 také lodičky by som chcela aj ja 😉

vlada111
10. feb 2013

@maya30 tá tyrkysová ma dostala

zuzana92101
10. feb 2013

@mariann2 dakujem, presne take rozmery chcem mat aj ja...😉. Takze super, to som rada, ze to zmestim do 10kg. 🙂 🙂 🙂

eliska22
11. feb 2013

babyyyyyyyy, robili ste niektorá florballovú loptičku a hokejku? ako na to, aby tá loptička bola dutá??? 😕 resp. na čom ju nechať vyschnúť? nič ma nenapadá 😝

eliska22
11. feb 2013

ako som to dopísala, tak ma osvietilo, veď ja mám doma polystyrénové gule, tak tam to dám 😀 😝

muffinka8
11. feb 2013

@dm1 čítala som teraz o tej čokohmote čo robíš a písala si, že si doma vyrábaš glukózu 😕 to ako? Ak je to na dlho si to dakde nájdem.

maca_p
11. feb 2013

@eliska22 balon. su dostat aj take male.

jakelina
11. feb 2013

@eliska22 já jsem dělala tady to hřiště. Ten balonek jsem dělala na těch kouličkách co se pečou vánoční koule a potom jsem dvě půlky slepila.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.21740...

mamina1978
11. feb 2013

@ve2 No, sestricka ........... zacinas mi robit konkureciu 😉 😀 😀 😀 😀 😀 Krasnuckaaaaa je 😵 😵 😵 😵 😵 A mojej malej princeznicke neterke Nelke vsetko len to naj ....... prajem k jej 1. narodeninam 😵 😵 😵 😵
A uz sa tesim na tvoju 4. tortulienku . 😉

dm1
11. feb 2013
spula22
11. feb 2013

ahoj. neviete mi prosim poradit? mate skusenosti s tou tekutou farbou? ci je vhodna na farbenie potahovky? a este ci tie farby zafarbia aj napr.K2? dakujem za odpovede

smejkazuzu
11. feb 2013

Tá tortička bola mňamková,už sa teším na ďaľšiu!!!

ve2
11. feb 2013

@mamina1978 oooo ďakujeeeem 🙂 .......a 4 " tortulienka " bude zas cez víkend 😝 😀 🙂

smejkazuzu
11. feb 2013

@ve2 nádherná tortička!!!!!!

mamina1978
11. feb 2013

@ve2 ved vieeeeeem 😉 🙂 , preto sa uz tesiiiiiiiiim 😉 😀 😀 😀 😀

kuzelna
11. feb 2013

pekny den vsetkym. ja som ako prvak co ide do zš.este nikdy som tortu nepiekla,a chcela by som nieco skusit.kedze nemam vela casu tu sediet a hladat,chcela som vas poprosit,ci by ste mi mohli napisat nejaky dobry hnedy korpus na torticku.dakujem vopred 🙂