Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
10. jan 2014

@aduskatt Aj ja kukam,že niekto nový čítam,čítam ako pristela a potom tiež,že chvála na účes ,pozriem meno a osveta sa konala,že kto to je. 😀 😀 😀 . Super pristane ti to,úplna zmena . 😵

aduskatt
10. jan 2014

@mimcak dikyyy🙂

sticker
10. jan 2014

@pristela Ty brďo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je neskutočne krásna práca 😎 😵 Ty si jednoducho borec!!!!!!! 😵

pipka
10. jan 2014

@mimcak plus mozes kuk aj moj album, ja som uz tusim tri ci styri miskove torticky robila 😉 ale vlastne na zaklade tychto inspiraciek 😉

lucula73
10. jan 2014

@pristela odpadnem........nádhera.......ale muselo byť s tým roboty 😕

jakelina
10. jan 2014

@aduskatt a vidím, že jsi už měla narozeniny, tak tu stovku hezky užívej 😀 😀 😀

aduskatt
10. jan 2014

@jakelina dikyyy, to uzivam uz treti mesiac🙂))

muffinka8
10. jan 2014

Baby, dnes prvé torty v tomto roku a ja sa tááák neviem rozhýbať 😀 😀

pipka
10. jan 2014

@muffinka8 napodobne...krstinova ma caka na vecer a ja ani v pate este nemam co na nu dat 😒 ☹
ale chcu klasicku...tak nevieeeem 😖

pipka
10. jan 2014

moja vcerajsia Rapunzelka 😉

lenuliatko
10. jan 2014

@pristela dakujem krasne za rady, vyskusam si to nanecisto a podla vysledku uvidim. Aj ten sprej ma napadol :0)

pristela
10. jan 2014

Holciny moje sladke , moooooc vam vsetkym dakujem za pacidlá aj pismenka , ste bombovééééééééé, este ,že vás mám 😵 😵 😵 😵 inak v podstate som tuto objednavku robila zadarmo 😀 😀 😀 bo ked ma vyplatili tak nabehol moj najmensi a hned mi to cele zhabal 😠 😠 😠 som mala od neho pozicane na ten mixer , a šušeň maly normal so mnou aj zmluvu o pozicke spýsal 😠 mala som vratit do 4.1. 2014 /den pred jeho narodkami/ nuž mala som 7dni spoždeníííí,chcel aj uroky, ale na šťastie odpustil mi ich inak horšie ako banka 😠 😠 😠 kazdy den mi to pripomínal a vravel o tom aspon hodinu , banka posle len jeden list a hotofka, ale toto 🙄 😀 😀

lenuliatko
10. jan 2014

@vlada111 dakujem za rady, vyskusam, musi to vyzerat super, inak to necham radsej biele a poprasim perletou

lamps
10. jan 2014

@pristela aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach, tie sú krásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ja som tiež na teba hrdá 😀 😀 😀 😀 😀 a to, že som ťa mala česť poznať aj osobne .... no nielen @pipka sa môže tebou pýšiť 😀 😀 😀 😀 len teraz mám mierne povedané riadne komplexy a váham, či sem tú moju chuderku MOnstesku aj dám 😀 😀 😀 😀, ale dám, nech ešte viac vidieť tvoju neskutočnú šikovnosť a kreativitu. žienky moje vôbec nemám z tej torty radosť ☹ ☹ ☹ ☹ je taká fádna.... pre 6-ročné dievčatko by som tak rada spravila veselú tortičku, ale čo chceli to majú.
Snáď aspoň tú malú oslávenkyňu poteší

muffinka8
10. jan 2014

Tak a jedna hotová.
Prvý krát som robila orchidey a na drôtikoch sa mi to zdalo najľahšie. Nie som s nimi až tak spokojná, tak dúfam, že na druhý pokus to bude lepšie 😅 a na tretí ešte lepšie 😀
Teraz som to dala do chladničky, večer to ideme zaniesť, tak dúfam, že dovtedy tie kvety nespľasnú 😕

vlada111
10. jan 2014

@lamps to nie je chudera, to je vzácny originál 😉

vlada111
10. jan 2014

@pipka krásna, nečudujem sa, že ju chcel ešte niekto 🙂

miciatko
10. jan 2014

Kocenky potrebovala by som pomoc, nemate ulozenu prosim inspiraciu fontany,alebo ako najst inspiracie na fontanu tortu, ja som niekde mala jednu ulozenu bola v takom styla asi baroko a teraz mam na nu objednavku a neviem ju ani za pana najst . dakujem za kazde pismenko ku mne 🙂

lokalistin
10. jan 2014

@aduskatt hej, ale ty si mozes urobit ozdoby nastriekat nechat uschnut farbu to ide dost rychlo a potom prilepit ja som tak robila pismena

aduskatt
10. jan 2014

@lokalistin mozes🙂)) polovica z tej perlete sa mi po uschnuti pootlacala na prsty🙂)) asi som nesikovna, ale mas pravdu, ide to aj tak🙂

tinucha
10. jan 2014

Baby prosím vás, mám vytlačený obrázok na fondáne ale neviem, či ho skladovať v chladničke alebo nie. Tortu s ním budem robiť o 3 týždne.

aduskatt
10. jan 2014

@tinucha netreba

tinucha
10. jan 2014

@aduskatt OK ďakujem 🙂

aduskatt
10. jan 2014

@tinucha za malicko🙂

akapulko
10. jan 2014

ahojte pridavam svoju dnesnu ze princeznu Tianu🙂)teda snaha bola 😝 😝 😝 😝

pristela
10. jan 2014

@lamps ty si trdlo 😀 😀 😀 😀 ale vidís ? uz som dlho nebola na cafíčko 😀 musim sa niekedy pozvat ked bude mas nieco dobre napeceneeee 😀 😀 😀 Monsterka je suprova , som mrkala ze ako krasne si sa vyhla modelovaniu 😀 😀 😀 a zubom 😀 😀 krasna je , a faaaadna, co blaaaaznis??, ono je to cele o takych farbach a tym co to pozeraju sa to páči takze nemaj strachu, dievcatko bude uzasnuteeeee 😵 😵

akapulko
10. jan 2014

ups foto 😀

adrika202
10. jan 2014

mimoni 🙂 fialova mala byt trochu ina 🙂 nevydalo čo už 🙂

lamps
10. jan 2014

@pristela no veru dlho si nebola na kávičku 😉

79zuzana
10. jan 2014

@miciatko ja mam ulozenu len takuto 😉