Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

laumi
9. feb 2014

@lokalistin u nás v obchode som ich videla , potrebujete ju ešte ?

laumi
9. feb 2014

žienky moje sladké 🙂 Ď 🙂 A 🙂 K 🙂 U 🙂 J 🙂 E 🙂 M za všetky Vaše pačitka na minulé tortičky 🙂) a pridávam ďalšie 🙂

mojmacik
9. feb 2014

AAAAhojte...tak aj sa skromne pridavam vysledok mojej denno-nocnej sichty...pomedzi to som musela este ratovat pradlo v pracke(roztrol sa mi vankusisk a vypln komplet cela v pracke ,teda na pradle 🙂 ... ale na buduci rok teda uz fakt len jednu tortu 😉 si davam akoze zavazok

lokalistin
9. feb 2014

@laumi diky uz som to objednala z internetu, dakujem

lokalistin
9. feb 2014

@mojmacik jeeeej vsetko naj deturencom

elamaslakova
9. feb 2014

@mojmacik Nádherné detičky a aj tortičky

mysiatkoo
9. feb 2014

@mojmacik to su krasni oslavenci 😵 aj torticky samozrejme 😵 😵 vsetko naj!

jakelina
9. feb 2014

@mojmacik krásné dorty a dětičky taky, vše nej přeji

mamcas
9. feb 2014

Boze zienky dakujem moc za take velkeee mnozstvo pacitiek, skoro som odpadla ked som to zbadala 😅 dakujem, dakujem, vsetko viem len vdaka Vam a stale ma posuvate dopredu 🙂 dakujem

katarina51
9. feb 2014

@maya30 Taá krabica je úúúúúúžasná, proste ti si profi. To si malovala? Ak áno tak smekám klobúk, alebo ako moje dievky hovoria sánka dolu, až po zem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
9. feb 2014

@mojmacik krasne 😵 a vsetko naj drobciatkam 🙂

katarina51
9. feb 2014

Ja so na dnes robila jednu tortičku, všetko bolo OK pokiaľ som nezačala robiť potahovku. Robím už rok zo želatiny s medom, dala som tam trochu SMF a bolo to hrozné, trhala sa a mala kopec dierok, akoby nedržala pokope. Musela som urobiť novú. Bolo to o trošíčku lepšie. Iné ako inokedy bol len nový med a že som to robila v novom robote KM636major. Ja proste neviem, kde sa stala chyba. Ale našťastie na vrch išlo toho hodne ( na želanie)tak som to pozakrývala a zamaskovala. Bolo to pre manželov 30tnikov, ona na MD a on IT.
Až ked som to odovzdala mi dcéra hovorí, že Apple robí iba strieborné PC 🙂 🙂 🙂 🙂

katarina51
9. feb 2014

@mojmacik máš môj obdiv 😉 😉 😉 😉 krááásne a malí sú zlatí.

vlada111
9. feb 2014

@halienka tá futbalová vyzerá perfektne

woman04
9. feb 2014

Môj rest pre moju dospeláčku ..narodky má tesne po Vianociach,tak si vymyslela muffiny ozdobené 😀

woman04
10. feb 2014

@mojmacik všetko najlepšie deťúšikom..krásne tortičky dostali 😉

woman04
10. feb 2014

@halienka waaaw..perfektná ... 😉

adrika202
10. feb 2014

dievčatá poradte aku ružovu gelovku aby bola krásna ružová taká vyrazná ?

aduskatt
10. feb 2014

@adrika202 Pink je taka cukrickova, Rose je tmavsia

aduskatt
10. feb 2014

Sladké devy, prosím Vás o tapetku, ja som prešla uz gogoľa krížom krážom a nič pekné, zaujímavé som nenašla. Čaká ma krstinová pre dvojičky dievčatá. Kujeeeeeeeeeem

vlada111
10. feb 2014

@aduskatt možno nič nové, možno si pozerala, ale posielam pre istotu https://www.google.sk/search?q=shower+cake+for+...

aduskatt
10. feb 2014

@vlada111 dik, zrovna tuto kombinaciu slov som nezvolila, niektore tortuchy vidim poprve, niektore som uz videla, tak to idem prelozit🙂)))

vlada111
10. feb 2014

@aduskatt super, veľa zdaru, je ich tam teda koooopec

aduskatt
10. feb 2014

@vlada111 to je🙂)) ja som ich aj vcera preliezla velaaa, ale ziadna ma neoslovila🙂))

sikag
10. feb 2014

prosim o radu! ako spravim tie cokoladove mantinely? date cistu coko alebo ganache? a kolko sa to zhruba nechava schnut ked to chcem nacapit na okruhlu tortu? dakujeeeem

blcha
10. feb 2014

babulky tak nakoniec sa ta hrosikova torta pacika a boli spokojny a aj im chutila tak konecne som si vydychla lebo som mala fakt obavy no a tento tyzden ma caka dalsia vyzva ten autobus tak vas budem bombardovat otazkami mal by mat tak do 10kg a nechcu tam ziadne tvaroh mascarpone ani kyslu smotanku tak som sa dohodla ze dolu dam rafaelo krem a vrch neviem co nieco cokoladove asi mozno parizsku slahacku len rozmyslam ze by som do nej pridala aj maslo nie len cokolada slahacka lebo potrebujem aby to bolo tuhsie a myslite ze mi bude stacit ten rafaelo len z jednej davky ze jedno salko jedno maslo budem plnit na dva krat velkost asi 20na 40 mozno troska menej 😉

blcha
10. feb 2014

@halienka to morca je nahodou uplne uzasne krasne a messi super paradne si to spravila krasne 😉

anda1980
10. feb 2014

Ahojte, pridavam moje hadam posledne pred porodom, mala som dve na jeden den a s mojim velkym bruchom som to zvladla v pohode, ano chrbat ma nebolel, nechapala som 😉 ale jedna na zelanie bez potahu, s cucoriedkami, takze pre mna o hooodne roboty aj bordelu menej 🙂

sticker
10. feb 2014

@adrika202 Skúsila som včera ten acidkový korpus. Len teda upravila som si približne dávku na malé srdiečko. Netuším, či som sa trafila, ale čo boli zbytky korpusu je naozaj výborný. 😵 Je to pre susedu, lebo stále frfle, že pečiem všetkým a jej kedy upečiem. Tak dnes má narodky tak konečne bude mať aj ona. Snáď sa jej bude páčiť, lebo nič netuší. Po dlhej dobe som si zarábala cukríky a veru odvykla som si. 😝 Aj to je také "trochu" hrbolaté 😅 😝 Má iba 1,5kg a plnka pribináčkový krém + lesná zmes a ten acidkový korpus.

sticker
10. feb 2014

@aduskatt Inak Adi, tá čierna poťahovka chutila 🙂 Mne a malej nechutila, tak som sa bála, ale kamarátka mi volala, že sa torta zjedla celá 🙂 😉