Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuul
14. feb 2014

dievcata krasny vecer prajem!

zuul
14. feb 2014
grasie
14. feb 2014

Ahojte dievčence,
práve som dokončila svoju tretiu poťahovanú tortičku a zároveň prvú na objednávku 🙂

mysiatkoo
14. feb 2014

makronky otestovane... a nadlho si s nimi dam pokoj 😀

lawli
14. feb 2014

Moja dnešná obávana...so smartom sa poťahuje super, kočky @vlada111 @pristela @anibas mali ste pravdu... ešte raz ďakujem 😵

laumi
14. feb 2014

K Vašim krááásnym tortičkám pridávam moje srdiečka 🙂 jednoduché , narýchlo ☹ včera poobede objednávka a ráno odovzdané 🙂

denisak77
14. feb 2014

@dada2007 ďakujem,tá s tým dievčatkom sa mi páči

eliska22
14. feb 2014

prispejem tiež jednou valentínskou, je to torta do tomboly na ples, len taká jednoduchá 🙂

jakelina
14. feb 2014

Holky asi je něco ve vztazích špatně, nikdo po mě nechtěl ani jedno valentýnské srdíčko 😝

pipka
14. feb 2014

@jakelina ani po mne 😅 😅 asi su chlapi lakomi minat na torty pre zeny 😅 😅 😀 😝

vlada111
14. feb 2014

@lawli no paráda, máš ho krásne. Ja by som Smart nemenila za nič 😉

vlada111
14. feb 2014

@mysiatkoo a prečo? Máš ich krásne 🙂

mysiatkoo
14. feb 2014

@vlada111 dik Vladi... no popravde .. nejak nas to doma neohurilo xutovo.. a ten bordeeeeeel okolo toho - nemala som dobry trezirovaci sacok, tak som to plnila na viackrat a mala som to VSADE 😀 😀 zlate torticky 😵 😵 😵 navyse to cesto sa mi zdalo strasne huste, takze su aj nejake kopcovite... no proste... vyskusane, odskrtnute a s cistym svedomim zalozene na spodok repertoaru 😀 😀

akzuzs
14. feb 2014

@jakelina jakej dvojce????

jakelina
14. feb 2014
akzuzs
14. feb 2014

@jakelina Nuž ale na ktorej strane? Ja to už včera kukala ale nevedela som ktorý je ten naj

jakelina
14. feb 2014

Kopíruji
6 vajíček celých dát do šlehače, špetka soli a 250 g cukru krupice. Ušlehat do pevné pěny, potom přidat dvě lžíce oleje, ale nemusí být a 220 gramů mouky, napůl hladká a polohrubá a 1/3 kypřícího prášku. Mouku už jenom ručně zamíchám takovou tou ruční metlou. Peču na 150 stupňů asi hodinu.

blcha
14. feb 2014

dievcence tak hotovo autobus nakoniec nemusel byt taky velky este mi panicka volala ze mensi mam spravit takze mal takych 8,5kg a som rada ze boli spokojni som sa toho velmi bala ako to spravim pridavam aj fotecku ktoru mi poslali a potom rychlovecka pat a mat pre susedkinho vnucika 😉

vendullka
14. feb 2014

Já sice ne valentýnský, ale jeden dnešní přidávám 🙂

jakelina
14. feb 2014

@blcha super je 😉

vendullka
14. feb 2014

@blcha autobus je bomba 🙂

lucula73
14. feb 2014

pekný večer 🙂
moje 4.kinderko................

michaela3011
14. feb 2014

@denisak77 macko usko je uzasny 😵

akzuzs
14. feb 2014

@jakelina si poklad, presne takto odskúšané a polopatisticky. Si zlatá , keďže je valentín posielam pusu cmuk cmuk cmuk 😲 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
14. feb 2014

@lawli krasna 😎 😵 😉 ja by som smart za mmf nemenila uz nikdy 😅 😉 uz len pre tu robotuuuu s tym zarabanim 😅 😉

michaela3011
14. feb 2014

zenyyyy 😀 dnes ma napadlo co som vam chcela napisat asi pred mesiacom ked som piekla jeden vysoky korpus 😀 mozno to uz poznate a nic nove pre Vas... ale predsa to napisem 😀
vyslahala som si masu na korpus, formu /rafik/ som si polozila na plech, na ktorom bol uz pripraveny papier na pecenie... potom som si vystrihla z papieru na pecenie rovny pas /aby bol sirsi ako vyska rafiku/ a s tym som si vystuzila formu 🙂 masu na korpus som si spravila viacej, kedze som potrebovala vysoky korpus... tym padom korpus mal kam rast a pekne vyrastol 🙂 nemusela som piect na dva krat 😉
poznate to??? 😅

jakelina
14. feb 2014

@michaela3011 ano znám a dnes už to tu jedna kočka psala 😉 Ale určitě někdo neví a sejde se mu to 😉

michaela3011
14. feb 2014

@jakelina som dnes este necitala vsetko 😅 😀
opakovanie je matkou mudrosti 😵 😀

anibas
14. feb 2014

@michaela3011 tak to počujem prvý krát 😅 😅 vďaka 😉

mrka2
14. feb 2014

ahojte, pozeram,ze sa zlepsujete vo foteni torticiek, ja za ten svet neviem torty poriadne odfotit. pridavam svoju vcerajso dnesnu... kokos cely den vcera a este cele dopoludnie dnes som ju robila... no tie bicykle.. och. radsej sto nejakych macikov ako jeden bicykel a tu som musela urobit vsetko 2x 😅