Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
1. apr 2014

Ahoj holky, přidávám poslední dort. Zadání bylo lego - útok mořského ďasa. Přikládám i obrázek, podle kterého jsem dělala. No byl to tedy zážitek 😀

michaela3011
1. apr 2014

@mamcas ja som tieto robila s pravym marcipanom... no bolo teplo a velka horucava 😒 myslela som, ze na podsypavanie toho marcipanu spotrebujem aj 3kg cukru aby sa mi to tolko nelepilo 😅 😀 a potoooooom som vytiahla potravinarsku foliu, tu som dala pod a aj na marcipan a tak som valkala 😀 ked som mala vyvalkane, tak som z vrchu odstanila foliu a veeeeelice jednoducho som potom marcipan preniesla na tortu 😎 netrhal sa mi 😉 potom ked som mala marcipan preneseny na torte, tak som odstranila aj tu druhu foliu a s "pomucenymi" rukami od cukru som tortu uhladila... cukor z marcipanu som potom odstranovala s bielym alkoholom 😉

florentina
1. apr 2014

@mamcas ahoj právě jsem přidala můj poslední dort a je modrý dostatečně, ne? Určitě se dá barvit, jen to chce vydržet a zkoušet....jak tu už zaznělo, já dělám jen s ním. Vyzkoušela jsem různé druhy pravého marcipánu, tedy různé poměry mandlí a cukru a obecně čím více mandlí, tím chutnějíš, ale tím také měkčí a dražší. Jako strukturu to má, oproti smarflexu, ale myslím, že je to opravdu hlavně o cviku, neb už nemám ten potah tak potrhaný jako dříve. Nechci to tu tapetovat, koukni sem www.marcipanovedorty.cz. Mám tam fotky, řazené od nejnovějších a je tam vidět ten vývoj v kvalitě toho potahování. Né, že by to teď byl nějaký zázrak, ale na začátku to bylo potrhané mnohem více. Jinak pomoc od lepení můžeš přidáním solamylu či cukru a prohníst. Ale spíš jde o to, potahovat rychle, ta váha táhne ten potah dolů a proto se pak na hranách trhá, protože je to prostě vlastnost marcipánu. když rychle přicapíš na dort a uhladíš, netrhne se to a když jen malinko, stačí jen přejet lehce navlhčeným prstem a ono se to zase zacelí. Kdyby cokoli, tak se ptej. Ale je to o zvyku, mě zase vyhovuje /mimo chuti, kvůli které dělám s ním/, že se u toho tak nenadřu, je to měkčí, což je příjemnější pro vyvalování. Když jsem zkoušela s smartem potáhnout, jen abych měla porovnání, tak jsem myslela, že mi upadnou ruce. A jinak vždy když mi něco nejde, vzpomenu si jak na stretku @pristela povídala, že je jí jedno z čeho dělá /marcipán, mmf, smart/, že se dá potáhnout v pohodě vším a od té doby vím jedno, že je to o rukou /které má Žanetka zlaté 😉 / a né o hmotě a vždy když mi něco nejde, tak si to připomenu a jedu dál a zkouším a zkouším 😀

akzuzs
2. apr 2014

@halienka No ja som ho robila vždy tak že vnútro lusk som použila trebarz do krému alebo inak, a ten vonkajšok aby som ho nezahodila som ponorila do pol kila presypaného do zaváracieho pohára cukru a uzavrela. A výsledok bol vanilkový cukor

mamcas
2. apr 2014

@florentina dakujem velmi pekne 🙂 mas ho krasny 🙂 no budem skusat este farbit, ale teda vyzera ta farba momentalne dost desne 😒 ja som ho prave kvoli chuti kupila, lebo je vyborny a smart mi nechuti uz vobec 😒 a farbila si teda modrou normalne, hoci je hnedy? Ja stale rozmyslam akou kombinaciou dostat modru, ale teda netusim 🙂 no a k pristelke, u nej je to presne o rucickach, ta zvladne s nimi vsetko 🙂 ja potrebujem dlhooo skusat a makat a raz sa mozno k tej dokonalosti priblizim 😝 dakujem este raz, si moc zlata, ze mi venujes svoj cas 🙂

florentina
2. apr 2014

@mamcas já si pamatuji, že když jsem úplně poprvé barvila modrou, měla jsem z toho pořád zelenou. Je fakt, že to sežere docela dost barvy, asi to chce prostě přidat. A pak přidávám ještě bělobu, když chci takovouto světlejší modrou. Nebo můžeš zkusit natřít, třeba ten s rybou jsem tak na modro natírala normální barvou z drogerky /mám na těch stránkách/. Držím palce, ať se nakonec povede 😉 k tvé spokojenosti!!!. No a k tomu zkoušení... zapomněla jsem dodat, že v mém případě také občas zvítěží hmota nad duchem, tedy že ať se snažím jak chci, hmota si dělá co chce 😀 😀 😀

mamcas
2. apr 2014

@lokalistin jej krasne ich mas 🙂 No ma veru to tvoje uplne inu farbu ako toto moje... ale tak uvidim, skusim a hadam z toho nieco bude... ked nebude pekna torta, aspon bude chutna komplet aj s potahom 🙂

mamcas
2. apr 2014

@michaela3011 no tak tento tip asi pouzijem :P kujeeeem

mamcas
2. apr 2014

@florentina no uz som nad farbenim potiahnutej torty rozmyslala, ale som to nikdy nerobila... no nic, moc dakujem a uvidim, potom sa "pochvalim" svojim vytvorom 🙂

mishulle
2. apr 2014

holky prosím, jaké jahody nejlépe do pribiňáčkovýho krému? mražený, čerstvý nebo kompot?

jachin
2. apr 2014

@mishulle ja by som dala čerstvé keby boli..ked nie tak mrazené.

jachin
2. apr 2014

@aduskatt prosím ťa aký je rozdiel medzi smartlexami ( čerešnový, jahodový, mandla......)? minule tu bola debata že v chuti...ale ked som pozeral zloženie rôznych typov tak zloženie bolo všade rovnaké, jedine sa odlišovali arómami...neviem či aróma spraví v chuti taký rozdiel 😝

lena80
2. apr 2014

ahoj, čím slepujete jednotlivé kousky fondantu, když tvoříte figurky atd?

aduskatt
2. apr 2014

@jachin jahodovy je taky vyraznejsi pojahodach, ale inak co sa tyka chuti, tak myslim, ze to je skoro jedno a je to viac o voni........vynimka cokoladovo ochuteny, ktorý je podla mna uz na prve ochutnanie hnusna umelina

jachin
2. apr 2014

@aduskatt aha...takže je jedno ktorý objednám.nad čokoládovým som ani neuvažovala...dik

mishulle
2. apr 2014

@jachin moc děkuju
teď tu budu hodně otravovat, dělám první nerodinnou zakázku, tak mám strach jak před maturitou

aduskatt
2. apr 2014

@jachin osobne davam prednost vanilke alebo mandli, ked uz a moje zakaznicky viacmenej tiez ficia na vanilke najviac, druhe miesto ma mandla a tretie jahoda, len teda tym, ze jahoda je vyrazan( ale povedzme, ze chutna), tak trebars su niektore dievcata, ktore ju nedaju napriklad ku kombinacii pariz a visne, lebo sa iom visne s jahodami biju

jakelina
2. apr 2014

@lena80 já vodou

jachin
2. apr 2014

@aduskatt no vyskúšam nejaký a uvidím...minule som si kúpila prvýkrát smartfex flower čerešna na kvietky a iné ozdoby tak ten tiež tak pekne voňal a aj celkom chutil ( ja teda osobne poťahovky žiadne nemusím,max. marcipán zjem)

jachin
2. apr 2014

@mishulle v pohode 🙂 ja tu tiež stále otravujem 😅 ale baby sú fajn a poradia 😅

sisix
2. apr 2014

Ahoj, potrebuju formu na sachy, mate nejaky typ??? Jake mate a jestli jste s ni spokojene. Dekuji

sikag
2. apr 2014

@mysicka3703 maslo s cukrom + mozes rozmixovat odrobinky + nutela len pre chut, nie vela

sikag
2. apr 2014

@florentina perfektne ti vysiel ten das 🙂

ajka82
2. apr 2014

jedna puncova na dnes 🙂

vlada111
2. apr 2014

@jakelina jaj moja, makačka to musela byť.

mishulle
2. apr 2014

tak dělám na tý dvoukilový oktávce a i když bude mít 2kg, přijde mi malinká, jak jsem teď zvyklá na ty větší dorty 🙂

akapulko
2. apr 2014

ahojte baby zaujimalo by ma vcera som sledovala relaciu nieco s tortami myslim na jojke 😝 a oni tam potahovali takeho psa 3d vraj cokoladov bielou ale ako som to sledovala tak robila s tym akoby to bola nejaka hmota ze aj pekne zamaskovala detaily spoje lebo to po kuskoch doslova "skubali" 😀 😀 a pridavali na toho psa stretli ste sa s tym alebo ste poculi o tom????vyzeralo to zaujimavo 😀 😀 😀

jakelina
2. apr 2014

@akapulko modelovací čokoláda bych řekla

akapulko
2. apr 2014

@jakelina a netusis ci s tym ma niekto skusenost?

adrika202
2. apr 2014

Maťko a Kubko 🙂