Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daja55
19. okt 2014

víkendovky 🙂 , svadobná s kvetmi 11 kg, spodok karamel s orieškami , vrch ovocnošľahačkový, 🙂 ďalšie 5,5 a 5kg, čokoláda , pribináčik ovocie 🙂

nika1985
19. okt 2014

Ahojte zas som skusala nieco zdrave kus kus,maliny,nizkotucny tvaroh biely jogurt a samozrejme 74perc. coko nesmie chybat mnam

daja55
19. okt 2014

Ešte detail na rybičku 🙂

sikag
19. okt 2014

tento tyzden jedna narodeninova 🙂 taketo mozem 😉

sikag
19. okt 2014

@dajna11 krasny stroj
@dagmarmustafa uzasne ako vzdy
@pristela ma udivuje to tvoje tempo 🙂 a ze vikendofky 😀 😀 😀 ja dam tolkoto za mesiac a to tam nemam ani tolko modelovania 😀 😀 😀 no uz sa tesim na stretko 😉

evala777
19. okt 2014

ahojte, po tých vašich krásnych dielach pridávam ja skromne tie svoje 😔

pristela
19. okt 2014

@ejkula ta Vlado a polovnicka nemaju chybu, uzasne prevedenie 😵 😵 😵

@denisak77 dakujeeeem , aaale co by si nedokazala, postavicky ktore robim ja sa uz lahsie robit ani nedaju 😕 som zahodila casy davno minule ked som sa trapila hodiny s real postavickami a aj tak mi to nakoniec bud stieklo abo nesedelo pre oko 🙄 a kvôli postavickam sa trapit neoplatí 😝 😝

pristela
19. okt 2014

@sikag ooo, taketo mozem aj jaaaaaaaaaaaaa

pristela
19. okt 2014

@sikag aj ja tesim , len aby si nebola sklamana na stretku 😀 😀 😀 vsak ja len oddychovat za vami idem , muhahaaaa

lokalistin
19. okt 2014

@denisak77 je super

mysiatkoo
19. okt 2014

ja nejdem ani pisat mena, lebo by som isto na niekoho zabudla, ale teda ze wooow ... brutalne torty ste pridali 😵

ja este jedna okrem tej xlapskej - specialna poziadavka pre 2 surodencov, tak mal kazdy svoju stranu

vlada111
19. okt 2014

@mysiatkoo neboj nebude, mne sa nesnívalo o mine craft a myslela som, že bude 😀 Máš ju štýlovú, super.

vlada111
19. okt 2014

@maya30 geniálne ako vždy, krásna práca 🙂

ejkula
19. okt 2014

@pristela 😲 vďaka, cením si to, pochvala od takej šikovnice poteší 🙂 , asi budem dve minútky namyslená 😀 😀 😀

vlada111
19. okt 2014

@sikag mimoriadne vkusná tortička, úžasná prácička

vlada111
19. okt 2014

@mysiatkoo krása

larah
19. okt 2014

@sikag nádherná,čistučká 🙂

chvapilu
19. okt 2014

krásnou neděli přeji a vkládám floridu /2.90/

pipka
19. okt 2014

@mysiatkoo ta ovecka je bozskaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

sticker
19. okt 2014

@mysiatkoo Myška geniálne si to vymyslela s tou dvojtortou, paráda 😎
@sikag Zbožňujem takéto torty, normálne som chvíľu premýšľala, či je tá ruža živá 😅 😝 Nááádherná!!!!

pipka
19. okt 2014

@chvapilu mnaaam 😉
baby, ako robite tie cokoladove gule? viem ze sa to tu uz stokrat riesilo, ale vzdy to islo nejak mimo mna...ale uz by som to aj skusila 😅 😉 bo vyzera to uuzasne 😵

chvapilu
19. okt 2014

@pipka
děkuju,je to strašně jednoduché do balonku se dá voda, a dá se to zmrazit,Já použila čokoládu z Lidlu myslím 52%,ničím neředit a pak zmrzlou kuličku položit na štamprdli a vždy kousek nastříkat a pak pootočit spojit čáry ,a pokračovat ono to okamžitě ztuhne a potom položit na cedník a nechat vykapat a je to.

mojmacik
19. okt 2014

a nieco aj odomna..tu lienkovu som okukala od @jakelina a tu morsku som robila uz raz ale so zralokmi a terak su tam akoze delfiny...no povodne chcelo dievcatko zralokyyy,no k babe sa mi viac hodia delfiniky a mimooon pre dvojcata...bol to viac ako 5 kilovy klaceeeek

denisak77
19. okt 2014

@pristela ukážeš mi na stretku,keď je to také rýchle a jednoduché a ja potom ti ja ukážem aké je to pre mňa zložité. 😀 😀 😀 😀 😀

sasettka
19. okt 2014

juuuj naaaaaaaaadherne torty pridavate, sikulky velke 😵 😵
@adrika202 jeeejda, aj mna cakaju tie skarede prasce, uz teraz sa na ne "tesim", dokonca celu rodinku musim robit, juchuuu
a naaahodou, tie poschodky fajne 🙂

pipka
19. okt 2014

@chvapilu ahaaaaa, dakujem, vyskusam 😵

pipka
19. okt 2014

@chvapilu a este ma napadlo, ked to potom polozim uz take cokoladove na ten cednik vykapat, tak sa ta cokolada neporusi? neotlaci? 😕

luciahromadkova
19. okt 2014

@chvapilu prekrásne 😉

luciahromadkova
19. okt 2014

@sikag prekrásna, co to máš za krajku?

chvapilu
19. okt 2014

@pipka minimálně se jako by vymáčí,že je světlejší,ale většinou už stím počítám tak než dám odkapat tak vyberu nej stranu a tu horší nechám dole a nic není vidět protože přesně jak to leží položím na dort.