Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadussh
6. sep 2013

@pipka viem, ze kazdemu zabera nieco ine, no ak mozem ja poradit, nasad mu cisty vitamin C (v DM-ke) a vitamin D. tieto dva vitaminy zaberaju perfektne na imunitu, aj v chripkovom obdobi lepsie ako ockovanie

levandulka3
6. sep 2013

@pristela nádhera 😵 😵 😵 😵 😵 a rozmýšľam ako asi si tam dostala tie trblietky na presne určené miesto

macamac
6. sep 2013

babyyyyyyyy, že katastroooofa 😲 😲 😝 ☹
idem robiť pribináčika a nekúpila som šľahačku 😒
čo mi poradíte? potrebujem teraz zbuchnúť tortu, súúúrne
mám Ole, tvaroh, 2 kyslé smotany
čo sa z toho dá spraviť?
díky

tinamk
6. sep 2013

dievcata pridavam moju dnesnu ale hlavu v smutku z nej mam.. dostala som ju podla predlohy presne tak isto okrem srdiecka co tam je tak ak je niektorej z vas tak sa ospravedlnujem za kopirovanie.. jooj ale ked som tam dala toho ujca na peň tak cela torta sa mi tlacila dole kym som ju odovzdala uz to bolo dost vidiet☹ pacila sa velmi len putovala az do senca tak neviem ako prezila cestu..

pipka
6. sep 2013

@dadussh mojko dakujem, vitamin C som mu davala cely august..a aj davam stale vlastne a vidis 😖 😅
ale stale ma tie sopliky len take biele a zda sa, ze pomaly prechadza do tej fazy ustupujucej, tak duuufam, ze do tyzdna bude ok 😉

katarina51
6. sep 2013

@pristela nááááádherná, nemám slov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elamaslakova
6. sep 2013

@lamps Joj aká prekrásna , žabky sú úžasné

elamaslakova
6. sep 2013

@lamps Joj aká prekrásna , žabky sú úžasné
@pristela Niečo prekrásne
@ajka82 Krásne tortičky , labuťky sa vydarili

zuzana_1
6. sep 2013

Ahojte. Zasa po 100 rokoch som nieco mohla urobit 🙂 pre synacika k jeho narodkam "bageeeu" 🙂

vladiella
6. sep 2013

@macamac tesco je otvorene non-stop 😉

pipka
6. sep 2013

@lamps @pristela baby moje uuuzasneeeee, co viac napisat 😵 klobuk dole 🙂

mamcas
6. sep 2013

@mysiatkoo no ja som vecne neni spokojna... ale teda ja sa na Vase vytvory nechytam ani z kilometra 😝 Ja tvrdim, ze pokial si nespokojna tak sa posuvas dopredu 🙂 Ak si budes mysliet, ze si dokonala, budes stagnovat 😅 Ale ty si dokonalaaaaaaaaaaaa 😀

vladiella
6. sep 2013

@macamac ja robim plnku z mascarpone, ale to je vlastne tiez tvaroh, jemneho plnotucneho tvarohu, citron.stavy, vanilk.cukru, prask cukru, do toho davam stuzovac na nepecenu tortu vitana alebo dr.o.. cize asi je to to iste ako ole. slahacku nedavam. ani kyslu smotanu uz nedavam.este do toho dam rozmixovane alebo cele cerstve ovocie= napr. banan.a vpohode.

pristela
6. sep 2013

@macamac daj mlieko 😉

@vladiella nie vsade je nonstop , u nas len do 22hodky 😀

79zuzana
6. sep 2013

Moja prva s cokotransferom. Teda na you tube to vyzeralo ovela jednoduchsie. Cokoladu mam uplne vsade ;)

vladiella
6. sep 2013

@pristela 😀 a macamac je u vas?? 😅 bo keby bola u nas, tak posle mangela 😀 😀

lokalistin
6. sep 2013

@dajna11 no rozdiel,ze az

lokalistin
6. sep 2013

@macamac ja nerobim pribinaka ja robim tvaroh 500g jednu viac percentnu kyslu smotanu a ole podla potreby ale ja nedavam ani cely sacok a davam dve vanilky a 100 g cukru

mysiatkoo
6. sep 2013

@mamcas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj si ma pobavila takto na dobru noc 😀

adrika202
6. sep 2013

na ľudovú nôtu 🙂 čokokorpus + karamelovo-kávový krém 🙂 torta podla predlohy a moja prvá krajka 🙂

macamac
6. sep 2013

@vladiella ja viem, ale najbližšie tesco mám 10km od domu len do 22.OOh a také nonstop mám 25km, ale díky za recept 😉 🙂
@pristela
@lokalistin
babulky- mooooooooooooc ĎAKUJEM 😵 😵 🙂

vladiella
6. sep 2013

@macamac no taak neposles mangela 😉 hlavne ze sa to vyriesilo... 🙂

macamac
6. sep 2013

@vladiella šak mangel po futbale už má nejaké to pivko v sebe
to by som zas ja musela letieť-a sa mi nechceeee 😀 😀 😉

vladiella
6. sep 2013

@macamac da sa to i bez toho, kludne si to pivko daj s nim popri peceniu 😉

ajka82
7. sep 2013

hotovka 😉 myslim, ze rano nebudem stihat fotit, ak mi budu baby spat dlhsie ako do 7-8mej

simasa
7. sep 2013

Dobré ránko curkáročky,
pridávam jednu svadobnú "opachu" (bola strašne ťažká, mali sme problém ju s mužom odniesť).

aadulik2110
7. sep 2013

@simasa aj keď si to nazvala "opachou" je nádherná 🙂

simasa
7. sep 2013

@aadulik2110 Ďakujem 🙂 Opacha je kvôli váhe, odhadli sme to tak na 25 kg. Ale nie som s ňou ani moc spokojná. Napísla by som, že nabudúce to bude lepšie, ale žiadne nabudúce už nebude 😀 Na takú obludu ma už nikto neukecá 😀

jper
7. sep 2013

Jedna k výročí svatby - jen jsem i nenechala čas k vyfocení, bylo to šup, šup a mám přeinstal.pc a už nevím kde jsem fotky upravovala - v jakém programu je upravujete vy?

mimcak
7. sep 2013

@simasa krásna jemná. Prosím ťa vystužovala si len každé poschodie,alebo si dala aj cez všetky stredovú tyč?