Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
22. jún 2011

@vladka1 nebola veru mala som to RDI pre tento pripad. ale co by urobila teraz v lete neviem veru

dadka212
22. jún 2011

@vladka1 nie hmota bola White icing...ja som tiež MMF nikdy nezafarbila na sýte farby, potom som to mala ako vatu nie ako plastelínu...

anibas
22. jún 2011

@dm1 aké veľké máš podnosy ? ja som si objednala 32 a neviem či na 25 tortu budú akurát 😅 😅 😅 ak nie - tak orežem tortu 😀 😀 😀 😀 😀

lukika
22. jún 2011

@dm1 neviem sa tam dostať ved tam nie je nikde napísané album aby som do neho išla

lukika
22. jún 2011

@jakelina super bart ako sa ti poťahoval štvorec otáznik

dm1
22. jún 2011

@lukika je to presne ta foto co ti potom dala link dalej yamahafazer

@yamahafazer inak prave som skusala tu krajku otlacit na cokohmotu a vyzera to uplne super! tak sa tu nad tym vytesujem ze isto skusim niekedy na boky

lukika
22. jún 2011

@dm1 no tam sa mi nakoniec podarilo ísť ale ja som teraz myslela tú stránku kde má ten eshop

dm1
22. jún 2011

@anibas ja mam vacsinou vsetko 42-ky aby som to mala aj na mensie aj na vacsie. na 25 veru neviem neviem lebo ta krajka je z kazdej strany cca. 3cm a este predtym je vlastne take vyvysenie 😒

dm1
22. jún 2011

@lukika jaaaj 😀 tak tam musis dat paci sa mi to na tej stranke a potom normalne fotky, albumy pozriet pripadne na nastenku

lukika
22. jún 2011

@dm1 do nástenky som sa dostala ale tam som našla link iba na podnosy a niekto si tam objednáva pasta dama top ale ja chcem videiť ten tovar všetok čo tam má to nie je ako v cukrár. obchode všetko vidieť otáznik

anibas
22. jún 2011

@lukika pozri si fotky a tam má tovar aj ceny 😉

anibas
22. jún 2011

@dm1 tak to bude asi len LTT

dm1
22. jún 2011

@lukika ved ti pisem ze si musis dat pri nej fotky a tam to popozerat 😉

lukika
22. jún 2011

@dm1
@anibas ja vám rozumiem že fotky ale mne sa tam také nezobrazuje iba nástenka info a priatelia
@dm1 tortička je krásna aj tá krajka je prenádherné ale ja by som to moc nevyužila ked pečiem iba pre nás

dm1
22. jún 2011

@lukika ale to si ju musis dat k priatelom inak asi fotky neuvidis 😉

jakelina
22. jún 2011

@lukika čtverec se mi potahoval dobře, ani jsem nakonec nezdobila ten dolní okraj, bylo to celkem rovné. Nemám formu na čtverec, tak jsem vyřezávala z plátů.

lussy23
22. jún 2011

@yamahafazer - nie to kvyty na drôtikoch nerobíme. Iba ruže a vykrajované.
Radšej byť v boxe zavretá a prplať sa, ako robiť niečo, čo nepoznám.

lussy23
22. jún 2011

@jakelina - nádherná tortička @yamahafazer - nádherné

lusil2005
22. jún 2011

@lukika nemusis ju mat v priateloch. len klikni v vlavo na polozku "foto" a ukaze ti to jej fotky...
su tam styri moznosti: nastenka, info, fotky, priatelia. klik na fotky a si tam.

lusil2005
22. jún 2011

uff dievcata, dorobila som tu kokosovo-tvarohovu tortu, a to je dobreeeeeeeeeeee!!! 😀 😀 😀 vrelo odporucam! svieze, lahucke... no fakt super.

yamahafazer
22. jún 2011

baby ,ale to neni moja torticka to robila @dm1 taku krasnu 😵 ja som len pridala foto tej krajky co ma na torte ,ze taku krajku by som si chcela kupit nan tu formicku a ci niekdo nechete na polovicu sa dat lebo ta krajka je dvakrat tak kludne by som polku predala ak si ju objednam ak by mal niekto zaujem

dm1
22. jún 2011

@lusil2005 ona ale pisala ze jej to neukazuje tebe moze preto lebo ma mas v priateloch a ta predavajuca moze mat nastavene albumy pre priatelov priatelov 😉

yamahafazer
22. jún 2011

@dm1 mne to ukazuje tak idem pozriet co tam ma

vladka1
22. jún 2011

@dm1 @dadka212 díky...takže na berušku wi nebo smartflex

yamahafazer
22. jún 2011

@dm1 ked pozeram tie ceny tak je to tak isto ako v obchodoch asi ako co,ale hmotu ma tak isto drahu a tie rozne silikonove formicky su take pekne ja by som vsetky brala 😀 len tie ceny su strasne 😠
hod foto tej torty cokoladovej stou krajkou urcite je krasna

gabika11
22. jún 2011

@lussy23 dakujem za pochvalu, ale ja ked vidim tie vase vytvory, hotove umelecke diela, tak zavidim, ale len v dobrom, aku fantaziu mate a zrucnost 🙂

dm1
22. jún 2011

@yamahafazer no co som len zbezne pozerala tak ma hlavne furu formiciek co inde niesu + babatko som si vsimla ze ma len za 10,5. A tu cokotortu to som nerobila teraz len som skusala ked som ruze robila na piatkovu tortu z cokohmoty ze ci to pojde terza chcu inu tortu tak im to tam asi nenanutim. Skoda 😀

jajuuus
22. jún 2011

kočky, ja zajtra robím že "cvičenku" 😀 no to bude iná sranda toto vymyslieť 😀 😀 😀
pridávam moju nedeľňajšiu rýchlovku ockovi 😵

jajuuus
22. jún 2011

a ruža vyzerá sťa šalátik 😀 nemala kedy vyschnúť, tak sa jej takto lupienky zošuľkali smerom dolu... 😀

lenocka23
22. jún 2011

@jajuuus skoda ze si ju neurobila zelenu... 😉 🙂 aj ked si myslim ze k ruzi ma podstatne blizsie ako k salatiku...