Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gumidekmomo
11. okt 2013

tema mickey mouse :DD Dalsie dve do mojej zbierky

elamaslakova
11. okt 2013

@jakelina Nádherné tortičky

jakelina
11. okt 2013

@njonja sedla jsem na zadek - krása, luxus a vkus vše dohromady

jakelina
11. okt 2013

@gumidekmomo můžu se zeptat čím to máš potažené, že se to tak leskne?? Dík

gumidekmomo
11. okt 2013

striekam s leskom ma torty alebo s carlexom potieram ..to mam taky velky stetec na to fajny a potom to velmi pekne vypada inak pouzivam Smartflex velvet 😉

jakelina
11. okt 2013

@gumidekmomo aha, já jsem si myslela, že to bude něčím natřené. Já mám ráda matné dorty, ale někdy potřebuji aby se kousek leskl, tak jsem se ptala, protože potírat olejem to se mi moc nepozdává a lesk nemám.

gumidekmomo
11. okt 2013

no ved kazdy podla seba robi ..inak to vobec nijako nemeni chut a u nas skoro asi kazdy potahovku nezje takze to skonci v kosi a ci uz to je natrete alebo nie je to jedno lae napriklad ako si robila ty teraz co si davala to by sa mi nepacilo natrete takze aj ja nie vsetky natieram 😉

sisix
11. okt 2013

@lifinka ne kastavove pyre

sisix
11. okt 2013

Pro moji berusku Sarinku k svatku, malickata dorticka.

jakelina
11. okt 2013

@gumidekmomo přesně, ten Micky je takový lesklý super.

pristela
11. okt 2013

Holčiny friško :D vkladam dve , este mam dalsie dve urobit do rana 😝 tak ked s nimi skoncim musim vas dopáčitkovať 😀 bo som u vas v čítani aj mrkaní riadne v sklze ☹ ☹ ☹ ☹

elamaslakova
11. okt 2013

@pristela Krásne tortičky

jakelina
11. okt 2013

@pristela suprové jsou

vlasta80
11. okt 2013

@gumidekmomo nadherny🙂)

gumidekmomo
11. okt 2013

@vlasta80 dakujeem

monik83
11. okt 2013

ahojte dievčatá, tak som piekla pre môjho synovca na krstiny v nedeľu

zuzubb007
11. okt 2013

luciahromadkova ďakujem za radu 🙂

njonja
11. okt 2013

@jakelina jejjje, dakujem strasne moc🙂)

akzuzs
11. okt 2013

@gumidekmomo to je ten myšiak akože celý torta? Wau Wau Wau .....

fuzinko
11. okt 2013

Dobry den, chcela by som sa spytat, moj syn Matejko bude mat 26.10
narodeninky 2 rociky. Chceli by sme mu dat urobit tortu, nakolko zboznuje
rozpravku TRAKTOR TOM, mal by byt v tejto tematike. Neviem ci tu rozpravku
poznate, ale podla toho co som nasla na nete ju asi maju rady chlapekovia v
tomto veku asi na celom svete. Nasla som aj vela obrazkov, kde su tie torty uz
spravene, niektore su take pekne ze by som na nich uz nic nemenila, ide o to ze zhanam niekoho z BRATISLAVY ci OKOLIA alebo z TRNAVY, kto by to dokazal urobit, Ak by to slo, chcela by som sa
spytat kolko si uctujete cenu, ake plnky robite a aky pouzivate marcipan.
Velmi pekne vam zatial dakujem, pekny den,

mamcas
11. okt 2013

Tak jedna už odovzdaná 🙂 Síce trošku téma mimo môjho obliga, ale robila sa mi dobre a oslávenca moc potešila 😀 Keby niekto nepochopil 😝 😕 😝 , tak tie male cuda su naslapne miny a to tmavo flakate je blato, proste hrbolaty teren pre tank 😝 😝 😝 Akosik som take vymyslela na temu II. svetovej 😀 😀 😀

simasa
11. okt 2013

@jakelina @njonja
Baby, nádherné tortičky 😵 😵

lawli
11. okt 2013

moje tortička....aaa mám za sebou 200 tortičiek...ani neviem kedy som to stihla 🙂

zuzka7512
11. okt 2013

@dm1 Dani prosím ťa,tak sa mi zdá,že si písala,že si chodíš nakupovať do t-fornaxu...ja by som si chcela objednať tortovú formu okrúhlu...nevieš aké sú vysoké???ďakujem...

lawli
11. okt 2013

@jakelina vieš že ma to napadlo ako prvé 😀
...ja mám v poslednom čase moooc divných zákazníkov 🙄

lawli
11. okt 2013

@zuzka7512 neviem či to popmôže ,ale ja mám odtiaľ ráfky a tie majú 8cm

zuzka7512
11. okt 2013

@lawli ďakujem....na ráfikoch mali napísané,že výška je 8 cm,ale na formách nemajú...a ja si nejako netrúfam kúpiť a piecť v ráfikoch,pretože si myslím,že mi to vytečie... 😉

lucikan
11. okt 2013

baby prosim poradte mi, akurat som si zafarbila white icing na modro, robim s tym prvykrat a uvedomila som si, ze nemam doma praskovy cukor teraz ked to idem valkat. Co mozem este pouzit? mam vlastne len muku, aj to celozrnnu a ako na potvoru aj cukor mam iba hnedy. Mam to risknut a valkat bez podsypania?

luciahromadkova
11. okt 2013

@zuzka7512 kup si kludne rafiky, vezmes alobal, odtrhnes vacsi kus ako rafik, rafik das na plech na alobal a alobal vyhnes smerom hore, das na spodok-dno papier na pecenie a mozes piect, nic ti nevytecie..

meo
11. okt 2013

@lucikan než jsem si pořídila silikonový vál, tak jsem to vyválela na pečícím papíře a taky to šlo 😉