Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
30. nov 2013

@pipka tak to je fajn, že je ti líp. Hodně se teď vrací černý kašel a zápal plic má v mém okolí asi pět lidí. 😝 😝 😝

woman04
30. nov 2013

@pipka skoré uzdravenie ...ja som bez hlasu bola v lete asi 2 týždne,nič nezaberalo,kašľala som asi 5 týždňov..inak,v mojom okolí veľa takýchto prípadov ...dlhý kašeľ,potom z ničoho nič prejde...drž sa..jaj,ako rada by som vás videla..zajtra sa stretáte,však??..nemám šancu,máme oslavu Tomáškových 2.narodenín a teraz sa morím s tortou..ešte že tato išiel s malým het 😵

pristela
30. nov 2013

Holky, tak rychlo vkladam a idem sa urobiť za človeka, tato je potahovana už tou stellou 😉

volcanic
30. nov 2013

prosím vás viete mi poradiť, či sa môže dať pod smartflex čokoládový krém šľahaný nad parou- vajíčka,cukor,čokoláda,kakao+vyšľahane s maslom.
dakujem za odpoved

aduskatt
30. nov 2013

no, baby, vcera poobede o trtej som este len vyberaôla korpusy z rury, lebo sak ked sa dohodnem s niekym, ze mu pomozem rano potiahnut a dozdobit tortu, preco by neprisiel az naobed, aby mi to ulahcil, ze?🙂) takze som bola dost v strese, ale dokoncene, dve odovzdane, este pre jednu si hadam pridu a finito...........teda finito...upratat, samozrejme

evicaka
30. nov 2013

@volcanic jasné, môže 🙂

volcanic
30. nov 2013

@evicaka dakujem,supeer 🙂

aduskatt
30. nov 2013

kedze som, samozrejme nestihla este obed navarit, tak mlady pan si dava korpus so zbytkom parizskej a domacim visnovym frutafillom🙂 ako mi je fajn, aspon neumrie hladom🙂

pipka
30. nov 2013

@jakelina no nestraaas 😅 😝

lokalistin
30. nov 2013

prvy pokus o magnoliu

lokalistin
30. nov 2013

@aduskatt a ja tlacim pribinaka a ganaz, korpus mi zjedol vcera frajer 😀

aduskatt
30. nov 2013

@lokalistin este ze sa prestravujeme zbytkami, xixi

lokalistin
30. nov 2013

@aduskatt no ale ako som vazila tortu som sa zhrozila- to musi skoncit 😝

miselka007
30. nov 2013

Žienky prosím vás,chcem upiecť pritelovi na narodky tortu v tvre cigarety.S rolády.... neviete mi niekto pomoct kto to uz napriklad skusal?Alebo neviete niekde kde by som nasla taketo aj s postupom?Moc vam budem fakt vdacna 🙂

aduskatt
30. nov 2013

@lokalistin mne moj stale "nadava", ze chudnem.ale to nie je pravdaaa

lokalistin
30. nov 2013

@aduskatt asi mame rovnake polovicky mojmu sa tiez paci, ked mam viac, ale teraz to uz je velmi vela 😝

jakelina
30. nov 2013

@lokalistin ta je nádherná, ten střed je úplně dokonalý, jak jsi tam udělala ty hrbolky??

adrika202
30. nov 2013

posledná a možem upratovať 🙂 pejný vikend sladožienky 🙂

aduskatt
30. nov 2013

@lokalistin ja mam pocit, ze som tak akurat, pri 160 cm mam 56 kg a on by chcel, aby som mala viac, ale sak to by som si topanky zachvilu nezasnurovala🙂

lokalistin
30. nov 2013

@jakelina je zo silikonky,ale je to strasne velikanske a tym padom strasne tazke,takze nabuduce nebiem,ci ju budem vyuzivat,alebo to tam natlacit len do polovicky

lokalistin
30. nov 2013

@aduskatt no ja mam 15kg nadvahu 😝

aduskatt
30. nov 2013

@lokalistin tak to by bol moj najspokojnejsi🙂

elamaslakova
30. nov 2013

@pristela Nádherná tortička
@lokalistin Krásna magnólia
@adrika202 Krásne autíčko

jakelina
30. nov 2013

@lokalistin aha, no právě jsem si říkala, jak jsi to vyrobila bez pomůcek 😲 😲 😀 😀

elamaslakova
30. nov 2013

@nika266 tie nožnice je perfektný nápad , krásne tortičky
@ajka82 Krásne tortičky
@jakelina Krtko je prekrásny aj s tortičkou
@lawli Krásna tortička
@ejkula Krásne tortičky

lokalistin
30. nov 2013

@jakelina nie, nie, ale lupene som vykrajovala bez formicky- aspom nieco

lokalistin
30. nov 2013

@elamaslakova dakujem

jakelina
30. nov 2013

@pristela dort je úžasný, taky zkusím tu Stellu, já ji ještě neměla, jenom PDT. Tak vyzkouším zase něco nového.

anibas
30. nov 2013

@zuul Keby som piekla tak áno, ale pre jednu tortu do mesiaca sa neoplatí 7kg, snáď ked budú menšie balenia 😉

ejkula
30. nov 2013

@macamac ďakujem, námety sú z internetu 😀 , no dotvorenie už som musela zvládnuť sama 😵 😵 😵