Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
maya30
16. mar 2013
@muffinka8 dakujem 🙂 sranda ze mne najdlhsie trval maco co som myslela ze bude najlahsi a nakoniec som ho prerabala asi 10x :-p a na to horne poschodie som mohla dat sirsiu borduru, takto to nevyzera najlepsie ale co uz :-| Ty si mala nejaku listockovu borduru, co to bolo ? este som taku nevidela...
maya30
16. mar 2013
@pipka @vecernicci @elamaslakova dakujem x-) x-) x-)
maya30
16. mar 2013
@muffinka8 no vidis, to by ma nenapadlo, ze to je tato, vyzera super 😉 dík 🙂
denuschka7
16. mar 2013
@kohutovci ja kupujem K2, ale rozmyslam teraz prvykrat ze si na postavicky a kvietky objednam ten smartflex velvet...ale este len premyslam 😃
janula.h
16. mar 2013
konečne vííkend 🙂 môžem začať upratovať 😃 tralala
petkaa28
16. mar 2013
@lokalistin adka mi odpovedala, pochopili sme sa aj cez preklep 😃 hera by ma ani nenapadla tam davat...ale dakujem za upozornenie
voskovaeva
16. mar 2013
torta manzelovi na 40 🙂
mizulienka
16. mar 2013
@janula.h akoze Jani povedz mi, ako ty stihas tolko toriet robit a este aj do prace chodit, nechapem. vsetky super
lawli
16. mar 2013
moja dnešná tortička na želanie....postavičku som okukala tu z diskusie...no neviem od koho...ale ďakujeeem 🙂
pristela
16. mar 2013
@maya30 uuuzasne torticky uuplne vsetky x-) x-) x-) x-) knihu som si ulozila x-) este mi povedz ako si urobila taku naaadhernu fialovu =-) a ako si ju aj t =-) ku nadhernu vyfotila 😕 torzo je tiez uuuuuzasneeee, super napad . A ja byt tebou ked ho mas este doma dorobim na i bodky 😉
daducha
16. mar 2013
@janula.h krásna, uzasna, perfektná x-) x-) x-) x-) x-) x-) .Vlny na torte genialne,joj velmi sa mi paci 😉
daducha
16. mar 2013
@lamps krásna x-) x-) x-) x-) x-)
daducha
16. mar 2013
@pristela ty si neprekonatelna ,je nádhernááá x-) x-) x-) x-) x-) x-)
pristela
16. mar 2013
hura uz si chalan bol pre nu , ach tak som sa bála =-) toto bola reakcia 😕 😕 😃
kniha mala 4 kg a hra 5kg
gabka11
16. mar 2013
ja sa pochválim s mojimi dvoma tortami.... ale tým vyššie sa ešte nevyrovnajú, len som začala 🙂 zadoček bol pre tatka, princeznovský hrad pre dcérku k 3. narodeninám........sú to moje prvé torty 🙂
eliska22
16. mar 2013
hotovo :-p ten vláčik tomáš sa mi podaril taký smutný ksichtík :-p ale tak vystihuje moju náladu, tak asi preto 😃
dm1
16. mar 2013
@pipka rastilinna slahacka je pevna drzi velmi dobre aj sama o sebe to sa nemusis bat len si kukni to zlozenie
dm1
16. mar 2013
@pristela je uzasna zvladla si to skvele!!!!!!!
lokalistin
16. mar 2013
@pristela no klobuk dole ,ta je uplne uzasne spracovana,akoze ja fakt nechapem,super
eliska22
16. mar 2013
@pristela uff tá počítačová je parádna, suprovo si to zvládla, tlieskam 🙂
lucula73
16. mar 2013
@eliska22 krásny je...........prosím ťa,to máš akú abecedu?ten alex?od čínanov či z eshopu?musím si nejakú kúpiť,nutne 😃
@pristela obdivujem tie torty,niečo úžasné...
eliska22
16. mar 2013
@maya30 nádherné všetky x-) x-) x-)
eliska22
16. mar 2013
@lucula73 z eshopu je to tá grovy, neviem ako sa to presne píše 😉
pristela
16. mar 2013
joj holky dakujeeeeeeeem , bála som sa , chalan zostal stat a len kukal ziadna reakcia, az teplo mi zostalo, že je zle 😞 ale pak sa zobudil a uplne uuuuzasna reakcia 😃 😃 aaa ako vzdy dodal: hm, mohli tam byt aj tanky 8-( 😃 😃 😃 som mu povedala ze nieje normalny nech si ju berie kade lahsie taku ako je :-p

A mám tu dalsiu jednoduchu objednavku na pondelok 8-( 3D velká ruža , tmavo cervena 8-( uz som zafarbila 3kg smartu ale tmove to nebude , tak som zvedava ako toto dam aby to drzali tie lupene =-) aach joo
jakelina
16. mar 2013
@pristela úúúúúúúúúúúúžasná, já bych taky stála a hleděla, tak se mu nediv 😃 😃 😃
pralinka25
16. mar 2013
@pristela teda pane jo ta PC hra no supeeeeer

ale vsetky ste krasne popridavali vikendy milujeeeeem x-) v tejto teme nemaju chybu
pralinka25
16. mar 2013
dievcata PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM o radu. neviete mi poradit aka abeceda by mohla byt toto. potrebujem take nejake pismo a neviem co mam kupit 😞
myslim pismo na tejto torte
lokalistin
16. mar 2013
Baby keby idem robit 3D zajaca po sediacky,ako mu mam prichytit ruky,teda horne laby a z coho ich najlepsie spravit,aby to drzalo?