Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

marianabila
12. apr 2013

žienky prosím vás,idem poťahovať tortu podkovu,poraďte mi ako sa to robí zvnútra podkovy?

artepf
12. apr 2013

tak já přidávám jen jeden, díky @pristela za inspiraci na číslo na dortu 🙂

pipka
12. apr 2013

@luciahromadkova fuuu ...a k nam nechcete prist omalovat? 😀 😀 😀 bolo by co veru 😅 Tomasko sa mi tu realizoval na stenach 😝 😠 😀 😀

ja mam na stredu, na sobotu a na nedelu, a potom ten dalsi tyzden mam tusim dve, ale v zasade pondelky a utorky su ok takze volame si a dohodneme zaciatkom tyzdna, jo? 😉

pipka
12. apr 2013

@lamps andrejka naaaadherneee ako vzdy 😵 😵 😵

pipka
12. apr 2013

@luciahromadkova mam z dlhych dielov podobne zazitky...ti porozpravam 😝
osobne odporucam radsej volat do tortomanie, ta babula tam dobehne, ked jej dopredu zavolas hocikedy 😉
oni to aj maju na stranke, ze aj v piatok po telefonickom dohovore 😉
mna uz pozna, jak tam casto chodim 😀 😀 ja uz si hadam aj zlavu tam zasluzim 😝 😅 musim jej to povedat najblizsie 😀
ale fakt, ona je hrozne mila, radsej tam volaj, ked budes v nudzi, ona aj v sobotu tam zbehne a pasku alebo cokolvek ak ma, ti preda 😉

pipka
12. apr 2013

@ajka82 mas pingu obdobie ako ja kedysi spidermanske 😅 😀 😀

pipka
12. apr 2013

@lamps ja viem nielen podla torty samej, ale hlavne podla pozadia za tortou 😀 😀 😀

florentina
12. apr 2013

@artepf ty jo, jsem to číslo musela hledat, než jsem ho objevila🙂 pěkný dortík!

florentina
12. apr 2013

@aduskatt obchodík se mi moc líbí, protože mi přijdou stránky přehledné...já mám ráda takové jednoduché návody a ne tisíc odkazů, blikajících upoutávek atd., to horzně mate...škoda, že pro nás (češky) je to pasé...ale stejně, koukala jsem do obchodních podmínek a nikde jsem tam nenašla cenu za přepravu, či se pletu? Jen jsem koukala, jak to máš udělané...každopádně gratuluji a přeji hodně úspěchů!!!

lamps
12. apr 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 veď aj pozadie je dôležité 😀 😀 😀

florentina
12. apr 2013

holky, vím, že všechny asi pečete, ale nikdo nemá zkušenost s těmi znaky, jak jsem se před chvílí ptala? jdu za chvíli na to a pořád nevím, jak nejlépe....

lamps
12. apr 2013

@florentina Katka, ja už mám upečené a aj odovzdané, ale ti neporadím, netuším a takú abecedu doma ani nemám

aduskatt
12. apr 2013

@florentina dakujem🙂 doprava je zobrazena potom pri nákupe, ale vdaka za postreh, dám to tam tak, aby to bolo viditeľné už skôr🙂

aduskatt
12. apr 2013

@florentina ja znaky robim tak, ze vytlačím na papir vystrihnem prilozim na hmotu a skalpelom vyrezavam

aduskatt
12. apr 2013

@florentina uz je to tam doplnene🙂

cat
12. apr 2013

Dnešná /musím kúpiť lepší foťák/ :

wera.g
12. apr 2013

babyyy pomoooc, prosím vás, hodia sa 3 biele ruže, resp iné kvety na červenú tortu na vrchu ktorej bude biela jedlá oplátka a na nej karikatúra oslávenca? torta má byť k 60tke... nemááám rada oplátkové torty, netuším čo tam dať ☹((((((

wera.g
12. apr 2013

chcela som tie kvety dať dopredu dole...

lamps
12. apr 2013

@wera.g a tie ruže tam musia byť? keby si dala len tú oplátku?

wera.g
12. apr 2013

@lamps práveže nie, len ma nič iné nenapadlo a zdá sa mi to strašne prázdne.... alebo mašľu bielu okolo? motýlika? on má na krku na tej karikatúre motýýlika... blbosť? ☹

ajka82
12. apr 2013

@florentina ja ked som mala ine pismo ako bolo na logu tak som malovala

lamps
12. apr 2013

@wera.g asi by som tam dala toho motýlika, ťažko radiť

florentina
12. apr 2013

@aduskatt super, já jsem si myslela, že to budu muset udělat tak, jen jsem si chtěla potvrdit, že to není úplně nesmyslný nápad. Děkuji
A k tomu obchodu, perfektní je to teď, podle mě je to takhle ideální, když je to hned vidět. Já se podle toho dost řídím, někdy se totiž zdá nějaká nabídka super a když se pak člověk podívá na poštovné, nestačí se divit...a nejvíc mě naštve, když to tam nemůžu najít 😉

pristela
12. apr 2013

holky tak si tu modelujem xsicht vlka, ale vsak to len takeho jednoducheho, rychlo, rychlo a pytam sa najmensieho že či vie co to je 🙄 a on cely natešený kričí: ja viem ! ja viem ! Žralok !!! 😠 😠 😠 😠 😠

aduskatt
12. apr 2013

@florentina mas pravdu, to som si neuvedomila🙂 dakujem za skvely postreh🙂

aduskatt
12. apr 2013

@pristela uplne podobne, vlk a zralok🙂

dagmarmustafa
12. apr 2013

Ahojte,prosim Vas kde som urobila chybu ,ked som malovala na MMF extra ciernou gelovkou a nechce mi schnut. Trosku som ju riedila vodou.Mala som alkoholom? Potrebujem to na utorok,ale mam pocit,ze to vobec nezaschne.Dik.

dajulik
12. apr 2013

@florentina @anibas dik za info, potom dam vediet, ako na tom som s tou svadobnou tortou 😀

jakelina
12. apr 2013

@artepf ten je parádní, moc hezký veselý. Já jsem ten krtečkový potahovala Montanou a šlo to dobře.

lamps
12. apr 2013

@dagmarmustafa gelovka ostane lepkavá asi stále, chybu si nespravila.