Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
20. apr 2013

@jakelina dakujem, ale ja na tych svojich vzdy vidim chyby 🙄

pipka
20. apr 2013

@zuzana124 kraaaasna a gratulka k babatku 😵 😵 😵

pipka
20. apr 2013

moja dnesna a koonecne mam volno 😵 😵 😵

popri inom som umyla vsetky okna, poupratovala cely byt, muz vzal decka na cely den prec, tak sa tu vytesujeeeeem, ze neviem co skor 😅 😀 😀 😀 a namiesto toho aby som vylozila nohy a oddychovala, kym som tu sama, tak makam jak sprosta 😅 😝

mramorový korpus, pudingová plnka, maliny, 3,5 kg

wera.g
20. apr 2013

ahojte pridávam moje najnovšie, ešte ma čakajú dve a konečne trošku oddychu 🙂)

janula.h
20. apr 2013

ahojky moje víkendovky a šup do záhrady nohy vyložiť ktorá sa pridá?

wera.g
20. apr 2013

krásne sú 🙂) ja sa pridávam, hoci na zajtra ďalšiu, ale tak čo, noc je dlooouhááá 😀 @janula.h

erika47
20. apr 2013

Babule prosím Vás ako farbíte tie kupované hmoty ,alebo hmotu zo sušeného mlieka aby boli farby sýte? Ja som zatiaľ robila z cukríkov, tam je to v pohode, ale neviem ako zafarbiť ak napríklad kúpim bielu hmotu ked sa tam pridáva len cukor a u nás kúpim len práškové farby, nie tekuté. Viete mi niektorá poradiť?? Dakujem.

zuzana124
20. apr 2013

@maya30 dakujem, ano je to stencils 🙂

aduskatt
20. apr 2013

@erika47 zapracujem do hmoty gelovu farbu

aduskatt
20. apr 2013

a pracovny vik pokracuje....... 4,5 kg, karamelova plnka

florentina
20. apr 2013

@zuzana124 velká gratulace k miminku! a dortík je krásný....

lokalistin
20. apr 2013

@wera.g nadherne

aduskatt
20. apr 2013

konecne mozem aj ja vikendovat........ked debordelizujem kuchynu........
jahodovy pribinakovy

halienka
20. apr 2013

@aduskatt prosím ťa, nevieš či ten pipin gel môžem skladovať v špajzke? Či treba v chladničke? 😅

Inak krásne tortičky pridávate babky, pomaly každú druhú si ukladám 😀 😀

aduskatt
20. apr 2013

@halienka nemusi byt v chladnicke🙂

halienka
20. apr 2013

@aduskatt ďakujem 🙂

jakelina
20. apr 2013

@aduskatt to jsi měla náročný víkend. Já jsem měla taky mít čtyři dorty a dva mi zrušili, tak nakonec dobře, stačily ty dva 😀 😀 😀

dm1
20. apr 2013

@zuzana124 prosim ta co to mas za stencils je uplne nadherna ta tortusa uz som ju obdivovala na FB 😵

aduskatt
20. apr 2013

@jakelina trosku🙂 obedovali sme o stvrtej🙂 trosku skrt mi urobil ten DIA korpus, nevyrastol, tak som musela dopekat a uz sa mi potom vsetko posunulo casovo....este cakam na info, ci to bolo jedle🙂)))

levandulka3
20. apr 2013

@wera.g Ta magnoliová je úplně nám ale aj ostatné a kolko si prosím ťa robila tis tulipány?

wera.g
20. apr 2013

@lokalistin ďakujem moc 😉
@levandulka3 koľko som robila lupeňov? či? 🙂)) 😀

dm1
20. apr 2013

@levandulka3 prekrasne vsetky 😵

dm1
20. apr 2013

@lawli no to potesi.... ako ja to ozaj nechapem ludia za to daju neskutocne prachy a potom sa k tomu spravaju akoby im to bolo uplne jedno...

mili01
20. apr 2013

Ahojte baby, máte nejaký osvedčený recept na jahodovo čokoládový dort? mám 2 kg jahod 😀 a strašnú chuť 😀 a nič poriadne nemožem nájsť... Ďakujem!!!

dm1
20. apr 2013

Pridavam svoje tohtotyzdnove - uz z novej kuchyne 🙂.

marianabila
20. apr 2013

@denisak77 moja úcta 😉 ako ináč,ja by som tvoje tortičky dala aj do telky 🙂

mimcak
20. apr 2013

Tak pridávam aj ja moje. Trošku to tu vytapetkujem. 😀

ivia123
20. apr 2013

@pipka no ty si šikulka ,naozaj krááááááááásna -nech sa ti darí 🙂

mimcak
20. apr 2013

@luciahromadkova všímaš to bábo čo si i dala ako inšpiráciu. 😀 Ďakujem síce,nieje až také pekné ale 😀 😀 😀

lawli
20. apr 2013

@dm1 presne tak to je...mám pocit ,že nam záleží na tom aby bola torta v poriadku viac ako zákazníkom...