Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

wera.g
24. apr 2013

krásne tortičky 🙂 aj mňa čaká tento týždeň ihrisko, prosím ťa ako si robila tie bránky? len vyšúlkala, vysušila a držalo? či drôtikmi spevnila? moc moc ďakujem 😉 @bambula1307

wera.g
24. apr 2013

moc moc ďakujeeem, ale čoby za 10 rokov, ja som prvú tortuchu spravila minulý rok v marci 😉) @kobrtko

eliska22
24. apr 2013

@bambula1307 nádherné torty, dokonalé 😵

aktaka
24. apr 2013

@pipka no vždyť já jsem z toho celá naštvaná, potřebuju v sobotu dělat dort a nemám čas si pro tu potahovku někam dojet, protože trčím doma s průjmující holkou 🙄 takže i když to budu samořejmě reklamovat, tak mi to problém jak udělám dort nevyřeší ☹

lawli
24. apr 2013

@reruna ja mám uložené tieto

wera.g
24. apr 2013

Práve pozerám koľko upozornení tu mám, baby všetkým vám moc moc ďakujem za pochvaly, veľmi sa teším, že sa vám moja tortička páčila, vážim si vaše pochvaly, každé páčitko 😉 a za krásne slová ďakujem moc @zz134 @anibas @tinamk
Dúfam,že som nikoho nevynechala, ak áno ospravedlňujem sa, už mám mišung v tom, komu som odpísala, toľko som toho nečakala 🙂)))) 😵 😵 😵

lawli
24. apr 2013

@pristela ja som robila takú istú kombináciu a džem som dávala...pýtala som sa a chceli 😉

maya30
24. apr 2013

@pristela no ja ked davam rum tak dzem nedavam, lebo napr. ten dzem davam horuci aby sa vsiakol do korpusu a dost vela, rumu takisto nesetrim, tak mi tam oboje nejak nepasuje, ale myslim ze vacsinou baby davaju oboje, len pomenej

pipka
24. apr 2013

@aktaka chjo, tak to neporadim ☹ a skore uzdravenie 😉

pipka
24. apr 2013

@maya30 @pristela ja rum zmiesam s dzemom a tym to potriem, a to aj krasne vsiakne aj v priereze to urobi krasnu farebnu konturu 😉

makinka2
24. apr 2013

Ahoj holky, prosím nemá někdo uloženej postup na ty otevřený krabice nebo aspon nenapsal by mě jak na to? to je obalenej marcipánem kus korpusu a pak jen položenej, děkuji moc 🙂 a nějaký fotečky uložený nemáte 🙂 děkuji dávám příklad co myslím 🙂

aktaka
24. apr 2013

@pipka děkuju 🙂

vlada111
24. apr 2013

@wera.g bodaj by sa netešila, chlapík ši šplhol, gratulujem 😉

jankaferancova
24. apr 2013

baby mam piect tortu iglu s pingu tucniakmi,este som nerobila.korpusy si upeciem v nejakej miske,ci je lepsie ich zrezat a dotvarovat puncovinou?ta miska mi pride taka praktickejsia 🙂

reruna
24. apr 2013

@aduskatt @pipka @lawli děkuji! teď ani nevím, co vybrat 😀

florentina
24. apr 2013

@janula.h děkuji za info 😉 a jasně, v ceně se to musí projevit 😉

aduskatt
24. apr 2013

@reruna no vidis, sme Ti zamotali hlavku?🙂

vlada111
24. apr 2013

@pipka jasné, tá je známa po celom svete. My sa budeme od našich detí učiť celý život 😀

pipka
24. apr 2013

@jankaferancova miska je urcite praktickejsia a aj rychlejsia 😉

pipka
24. apr 2013

@vlada111 veru...mi hovor 😀 😀 ja som zatial len v leveli hello kitty a Minnie 😅 😀 😀 😀

lucula73
24. apr 2013

@jakelina vďaka za recept,sa mi páči ten korpus.v 24cm forme mi vyšiel na 5,5cm 😉 ,takže presne ako potrebujem 🙂

aduskatt
24. apr 2013

@lucula73 ten korpus si robila zo 6 vajec? dikyyyyy

bambula1307
24. apr 2013

@wera.g presne vysulkala a nechala na krabicke od caju uschnut par dni..nevystuzovala som nicim..tu mi divcata radili, uy som to raz skusila vo vacsom formate na krabicke od flory 😉 ..drzim palce

lucula73
24. apr 2013

@aduskatt ano zo 6,kakaový..........myslím že svetlý by bol ešte vyšší 😕

bambula1307
24. apr 2013

@eliska22 dakujem velmi pekne, niesu take krasne ako zo smartflexu...trochu som sa bala aby nevyzera ako svadobna, sestra sa my spytala preco je ta baletkova do hneda..tak ja vravim, ved to je fialkova.. hadam budu spokojni 😉

aduskatt
24. apr 2013

@lucula73 momentalne je to pre mna velmi dolezita infoska🙂) vdaka.-idem zajtra piect, tak nech viem......ja budem davat do 22ky, tak dam 5

bambula1307
24. apr 2013

@wera.g juuj to ty si tu krasnu s kvietkami robila, som si ulozila..krasne farebe kvietky 😉

lussy23
24. apr 2013

@salonka1981 krásnučké
@bambula1307 prenádherné. hlavne to dievčatko

bambula1307
24. apr 2013

@lussy23 dakujem 😉 si zlata, kazdemu pises k tortickam pochvaly, dakujeme 🙂

jenie123
24. apr 2013

Kocky prosim vas, nemate inspiracky na yorksira?