Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
1. sep 2013

@adrika202 Krásne tortičky , ja som bola včera tiež už tak unavené robila som posledné 2 tortičky , že inšpirácia žiadna a už mi bolo jedno aké vlastne budú , ani neviem či ich sem mám pridať . 🙂

jakelina
1. sep 2013

Děkuji všem za spoustu chvály a tolik To se mi líbí. Moc mě to potěšilo a vážím si toho. 😉

jenie123
1. sep 2013

Dobre ranko kocky.. nadherne torty ste opat vyrobili.. radost pozerat.. pridavam aj ja nieco..

mimcak
1. sep 2013

@sikag tá kniha do škôlky perfektná.

chudadka
1. sep 2013

@pristela No kam sa na Teba hrabu americani s tymi ich najkrajsimi tortami,Ty by si ich natrela aj o pol noci 😉

jakelina
1. sep 2013

Poslední, dělaná z posledních sil včera do půlnoci. Ráno pršelo, tak honem jsem fotila a fotky na prd. 😝

sticker
1. sep 2013

Baby robili ste niektorá zebrovú kabelku? Našla som si v dvojke postup od Lucii, len väčšina zahraničných postupov je len korpus a krém, žiadne ovocie. A tak sa trochu bojím, či to bude dobre držať. A treba takú tortu vystužiť? Ak máte nejaké inšpirácie na nejakú takú kabelku a nie je moc zložitá, poteší ma aj to 🙂 Moc ďakujem.

elamaslakova
1. sep 2013

@jenie123 krásne tortičky
@jakelina Nádherná gombíková

elamaslakova
1. sep 2013

pridávam ešte tie moje posledné , obe sú ako darček , jedna pre krstného syna a jeho priateľku k ukončenie štúdia a jedna je do tomboly na dnešný deň obce Krpeľany , je zamračené tak sa mi to nedalo dobre odfotiť

wera.g
1. sep 2013

wwoooooooooooooow, Žanetkaaaa, odpadávam z teba !!!!! Neskutočné tortušky a tá vila.. ty si UMELEC !!!! 😵 😵 😵 @pristela

lucula73
1. sep 2013

@jakelina krásna,jemná dievčenská tortuška 🙂
@mysiatkoo tak to je fakt veľa,toľko čokiny a ešte aj šľahačka 🙂 🙂 ,ale krásne rovné to máš,bezpochyby 🙂 🙂

maya30
1. sep 2013

@sticker ja som robila kabelku podla tohto postupu http://www.umeniezkuchyne.com/?p=223 este uplne v zaciatkoch mojho pecenia 😉 podarila sa, nebolo to nic zlozite 😉

akzuzs
1. sep 2013

no a je lepšie izbové alebo chladnejšie? Asi izbové, že?

akzuzs
1. sep 2013

@pristela ja s Teba odpadnem to je neskutočné . Fakt si asi robot alebo stroj no je to bomba.

akzuzs
1. sep 2013

@adrika202 @ajka82 @elamaslakova @jakelina @jenie123 @nika222 @mysiatkoo @simasa @sikag @teodorie Proste peknééééééé a peknéééé a ešte krajšie a nádhernééé torty 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

wera.g
1. sep 2013

ahojte ženušky, nááááádhernééé tortičky ste popridávali 🙂 skromne pridávam aj ja moje najnovšie 😉 kittyna úúúplne narýchlo zdobená a modelovaná, ráno 2 hodiny pred odovzdaním torty som zistila, že nemám robiť Mia a ja ako som si myslela, ale kittynu, tak som musela rýchlo meniť plány 😀DD

aduskatt
1. sep 2013

@sticker ja som robila kabelku s parizskou slahackou a jahodami a bola v pohode

elamaslakova
1. sep 2013

Dievčence moje , pri odovzdávaní tortičky som bola upozornená , že som zle napísala titul pre bakalára , no chybička se vloudila , to už od únavy , som to opravila,ale už nefotila , takže je všetko v tom najlepšom poriadku 🙂 😉

elamaslakova
1. sep 2013

@wera.g Tortičky prenádherné , farby na nich úžasné , krásne , jasné , orchidejky ako živé , poschodová biela je prekrásna , rununkulus musím aj ja konečne vyskúšať 🙂

wera.g
1. sep 2013

@elamaslakova mooooc ˇdakujem za pochvaly 😉)) nooo ten ranunculus mohol byť podstatne krajší, ale nestíhala som vôbec, tak bol len tak narýchlo 😀

vlada111
1. sep 2013

@maya30 krásna práca

vlada111
1. sep 2013

@pipka mackov máš úžasných, ach si šikula veľká

vlada111
1. sep 2013

@jakelina profesionálna tortička, čistá práca

vlada111
1. sep 2013

@jakelina Majka ale fakt, si superžena a prídem ku tebe na kurz efektivity využitia času 😀

evala777
1. sep 2013

ahojte dievčatá, chcela by som vás poprosiť o nejaké nápady, dochádza mi fantázia emoticon , zadanie je: jedna torta pre dve dievčatká, jedna má dva roky a druhá krstiny....vraj ty niečo vymyslíš....neviem ako to skombinovať emoticon
Ďakujem veľmi pekne

simasa
1. sep 2013

@jakelina Majka aj táto je nádherná. Ale s tým fotením máš pravdu. Ja som tak narýchlo odfotila tú moju včerajšiu a tiež akosi zle. Ale tá bola celá narýchlo. Akési blbé objednávky mám v poslednej dobe - aj bud. víkend takú svadbonú "sucharinu". Ach keby si tie nevesty nemysleli, že torta, ktorú zrovna "vygúglili", je tá najkrajšia na svete... 😝

sticker
1. sep 2013

@maya30 Majka a to Ti normálne takto pekne stálo? Či si to aj nejako vystužila? Veru si to neviem moc dobre predstaviť, či mi to bude tak pekne stáť. Ale inak super postup, ukladám 🙂 Vďaka.

daducha
1. sep 2013

Ahojte babulky, tak tu su moje posledne torticky pred u nas doma niecim uplne novym.Po 7 mich rokoch vsetci kazde rano prec z domu - skôlka, skola a obaja na plny uväzok do prace,teda pre mna novota,krasny pocit 😵 .Doteraz to bolo na dohodu,teraz sranda skoncila 😵 .Som strasne zvedava ako to budeme organizovat, no september bude stres 😀 .
Svadobna 3. posch. vsetko na zelanie nevesty,farba aj kvety aj ten mriezkovany vrch,raketoplan tiez nadiktovany a macko pu podla fotky ..

asistentkarvv
1. sep 2013

Ahoj holky,
prosím o radu... jak připevním puntíky na dort? Musím mít jedlé lepidlo, nebo to lze nahradit něčím jiným? Předem děkuji 🙂

daducha
1. sep 2013

@asistentkarvv vodou,drzi to v pohode 😉