Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
10. jan 2012

@mizulienka je kyselkavý, práve preto ho rada používam aby som rozbila tú presladkú chuť plnky

adka_praha
10. jan 2012

ahojte...
isto ste to tu uz 500x pisali, ale mohli by ste mi napisat nejaky recept na dobry cokokrem? nie parizsky 😒

daniz
10. jan 2012

@bianca prosím Ťa, napiš mi do ip ako vás, teda aj mňa nájsť-ja som taký analfabet s FB.Nemám naň moc času, a tiež mi stále chodia horoskopy... ako ich zruším? dik

wewe22
10. jan 2012

@eliska22 prosim ta ten recept na cesto je do ako velkej tortovnice myslim tym priemer

daniz
10. jan 2012

@adka_praha baby robia vaječný šľahaný nad parou, alebo čoko-pudingový

adka_praha
10. jan 2012

@daniz ten vajecny robim s kakaom a ten pudingovo cokoladovy sa ako presne robi? 😕 chcu taku riadne cokoladovu... sice az na marec, ale ked som tu, tak by som si to konecne napisala... 😅

bianca
10. jan 2012

@daniz moja tu je otkaz.Len nanho klikni http://www.facebook.com/groups/130327943673858/ a horoskopy.Ked sa pozries v lavo na fb tak tam najdes rozne zalozky.Prve su oblubene a pod tym mas aplikacie a vypis co akoze pouzivas.Ked ukazes kurzorom na slovo APLIKACIE tak ti to rozbali ikonku VIAC na to klikni a vypise ti to vsetko co mas.Potom uz len pri vsetkom co chces len kliknu na ceruzku co je pred nazvom a daj odstranit aplikaciu

daniz
10. jan 2012

@bianca ďakujem

@adka_praha uvaríš klasika čoko puding najlepšie Dr.Oe... a ako klasika vmiešaš do masla. Keď budeš variť ten puding hoď do neho tak cca 50g čokolády.

adka_praha
10. jan 2012

@daniz dakujem... 😵

mizulienka
10. jan 2012

@eliska22 ten znie zaujimavo, kde pridavas to mlieko?

jakelina
10. jan 2012

@bianca taky jsem poslala žádost, děkuju 😉

mariann2
10. jan 2012

🙂 ahojte, dostala som objednávku na pivo, z čoho robíte penu?

vecernicci
10. jan 2012

@bianca prosím, taky jsem poslala žádost, jsem taky odtud 😀

eliska22
10. jan 2012

@wewe22 túto dávku robím na tortu s priemerom 28 cm 🙂

eliska22
10. jan 2012

@mizulienka vyšľahám žĺtky s cukrom do penista a potom pridávam olej, mlieko a ďalej múku + PDP a nakoniec sneh z bielkov 😉

mizulienka
10. jan 2012

@eliska22 vyskusam hned tento vikend, dakujem :-_)

jakelina
10. jan 2012

@mizulienka já tady ten korpus dělám často hlavně na plech, on je krásně vysoký a můžeš dát 300 g polohrubé a 100 g hladké mouky, já to tak dělám.

jakelina
10. jan 2012

Zkoušela jsem nové kytičky na drátkách. Myslím, že se mi celkem povedly. Má to být něco jako astromelie, ale úplně přesně ona to není. Tak jenom jak se mi to povedlo. Dělala jsem to bez formičky, jenom od ruky vyřezala.

mizulienka
10. jan 2012

@jakelina z tejto davky do akej velkej formy prosim ta?

mizulienka
10. jan 2012

@jakelina ja odpadnem, su nadherne, krasne.

katulkaaaaaa
10. jan 2012

@jakelina su krasne!!! ten korpus od teba vyskusam aj ja 🙂 davas ho na velky plech?

bianca
10. jan 2012

@jakelina uf stratila som rec.Nedhera

pristela
10. jan 2012

@jakelina jemine tie su uuuzasne a z akej hmoty su ? 😀

jakelina
10. jan 2012

@mizulienka na jeden plech nebo do 26 cm formy.

jakelina
10. jan 2012

Jejda děkuju všem, je to ze Smarflexu.

vecernicci
10. jan 2012

@mariann2 pěnu jsem dělal, že jsem ušlehala sníh a s cukrem pak uvařila jako na indiánky a pak jsem to dala normálně na potahovku a nic neteklo, jen jak ten sníh vystydne, tak se srazí jako kapičky cukrového sirupu a stékaly dolů a vypadá to, jako když je pivo orosený 😉
@jakelina tak ty jsou luxusní, ty jsi tak šikovná, mně kytičky nejdou, jsem na to tele;.)

jakelina
10. jan 2012

@katulkaaaaaa na větší plech.

jakelina
10. jan 2012

@vecernicci máš doma kluky co 😀 😀 😀 jsem dělal 😀 😀

vecernicci
10. jan 2012

@jakelina no jo já už jsem z nich zblblá 😀 i když starší je na lyžáku a mladší ve školce, tak je tady nezvyklý klid 😉

lusil2005
10. jan 2012

@bianca ja som poslala ziadost ale nebolo kde napisat nick 🤐 som Lucia Mizerakova 😅