Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
19. dec 2010

@adrianai na stránke www.tortyodmamy.sk tam nájdeš aj baby od trnavy.A je tam aj album pri nich,že vidíš ako pečie.Ale Alionuska je z Hlohovca a ona pečie veldielka.čo Veldiela tak si pozri alenik na tej stránke a uvidíš 😀 😀

lawli
19. dec 2010

@bzucinka2 @lussy23 ďakujem 😉

pridávam ešte foto ako sa z toho maly vytešoval 😵 😵 😵

zucana
19. dec 2010

@vinka dakujem a kde najdem ten album na tej stranke?

zucana
19. dec 2010

@vinka dakujem nasla som 😉

anibas
19. dec 2010

moja celotýždňová práca - 😀 😀 😀 😀

duplicka
19. dec 2010

ahojte neviete mi nahodou poradit, kde by som kupila drevene nanukove palicky. mavali ich v tescu,ale uz nemaju 😒 😒 😒 😒 nevideli ste ich niekde na sk?

duplicka
19. dec 2010
benjik
19. dec 2010

@duplicka v lékárně

bzucinka2
19. dec 2010

@lawli moj zlatunky ako si ju bozkava 🙂 zlaty je
@anibas fuha si sa namakala, krasne 🙂
@duplicka skus sa opytat v lekarni mavaju tie do hrdla 🙂

duplicka
19. dec 2010

@bzucinka2 no ano,ale take nanukove su uzsie a tie z lekarne su siroke ☹ ☹ ☹ ☹

lawli
19. dec 2010

@bzucinka2 ďakujem 😉

@anibas super koláčiky ,mňa to ešte len čaká... 🙂

@duplicka ja som také paličky videla jeden čas v Lidli ,pri tych štvoritých zmrzlinách čo sú poliate sirupom 🙂

vinka
19. dec 2010

No môj prvý notebook a bezdrôtová myš 😀 😀 😀

anibas
19. dec 2010

@vinka supéér a ako krásne stojí 😀 😀 😀

vinka
19. dec 2010

@anibas no snád bude aj ráno takto stáť.že nebude zavretý 😀 😀 😀 sa smejem ale čo potom urobím neviem. 😕 dakujem za pochvalu.

anibas
19. dec 2010

@vinka povieš, že nech si ho zapnú oni, že ty nevieš heslo !! 😉 😉

winona24
19. dec 2010

@vinka mám otázočku....ako sa docieli že ten notebook tak stojí??? nemáte nejaký fotostup??? špekulujem že mužovi spravím buď notebook (je ITčkar 😀 ) alebo prsia....narodky má síce až v apríli...ale misím sa na to pripraviť 😅 😅

vinka
19. dec 2010

@winona24 to som dve oplátky zlepila čokoládou a 3 špaile dala medzi ne a zapichla do torty.
@anibas 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀
Baby torta má 3800g kolko mám pýtať?38 eur mi príde vela.35? 😕

winona24
19. dec 2010

@vinka aj som si myslela...ďakujem 😉

vinka
19. dec 2010

@winona24 nemáš začo. 😉 Mne to tiež poradila jedna z tom čo takto to robila 😀 😀 😀

zdenallicka
19. dec 2010

Proč ne 38???

daniz
20. dec 2010

@vinka 38,- € bezpodmienečne.... keď bude chcieť dá Ti viac. Má to pred vianocami a tiež nie si poskok....A si váž svojej práce - keď sa nebude páčiť, tak v obchodoch predávajú vianočky.... 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

daniz
20. dec 2010

@lawli perfektná žabka... páči sa mi. 🙂 🙂

benjik
20. dec 2010

@duplicka a co cukrárna?
@vinka souhlad min 38,- za tento dort

duplicka
20. dec 2010

@benjik no nasla som v uk na ebay. tak odtial lebo na sk nie su, presprtala som vsetko na nete a nic 😒 😒 😒 a ja som doteraz kupovala v tescu,ale uz ich nepredavaju a stali mozno 0,50 centov 50 ks. potrebujem ich na pernicky 😉 😉 😉 😉

vinka
20. dec 2010

No baby to som asi len ja taka rúra,že mi to príde vela.Tak som jej ju dala za 35 nakoniec.Bola to nová zákaznička tak som jej aj povedala,že som jej stiahla,že sú vianoce 😀 😀 😀 Tak sa podakovala a už si požiadala na január jednu.To jej už budem rátať normálne 😉 možno 😀 😀 😀 Ked mne je lúto,že tí ludia dajú 1200 sk za tortu 😝 Ked ja som taká trúbka hlúpa ☹ ☹ ☹ Snád sa to naučím raz 😀 😀 Ale dakujem vám všetkým za váš názor.Budem sa učiť od vás 😀 😀 😀

benjik
20. dec 2010

@duplicka a máte u vásd něco na způsob ikei? tam by to měli mít nebo domácí potřeby. Jinak vážně ty z lékárny a seříznout je po obvodu

alionuska
20. dec 2010

😀 cau cau..mne vcera bobol notebook...potom mala hodila ocinmovi telefon do zachoda... a ja somdo tretej motala v kuchyni este...s takou blbou tortou-ze ohybacka kovov...radsej by som robila tri didliny,ako toto..technice hranate veci proste nemam rada😀 tak vam oneskorene ale predsa posielam moje najnovsie..papa

bzucinka2
20. dec 2010

@duplicka dnes som videla nanukove v lidli 🙂
@vinka suprove 🙂
@alionuska krasne a to si kolko tych broskyn robila??? 😨

mihouk
20. dec 2010

@alionuska WOW ten sumec nema chybu, uz len cakat ci po tebe neskoci.... perfektne!!!!

duplicka
20. dec 2010

@bzucinka2 faaakkttt, tak sa pojdem zajtra prejst 😉 😉 😉 😉 😉 snad budu mat 😉 😉 😉 dakujem 😉 😉