Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dagmarmustafa
19. jan 2014

Moje dve víkendové.Dalsie Monsterky su pre mamcas.

pristela
19. jan 2014

Holčiny moooc dakujem za pismenkaaa aj pacitka 😵 😵 😵 😵

mamcas
19. jan 2014

@dagmarmustafa joj si poklad 🙂 dakujem 🙂len tu tvoju dokonalost v tych stvorcoch ja nemam sancu dosiahnut 😔 si robila klasickou vykrajovackou ze? A ten pas dolu to sa kupuje v cukr.shopoch? Dobre sa to doplna s tou lebkou 🙂 ale teda pre mna su naj tie dokonale stvorce, este aj s tymy bielymi pasmi 🙂 to robit nebudem, by ma piclo 😝 joj uz kukam ze ako to pokombinovat na moje schopnosti 🙂

mamcas
19. jan 2014

@maya30 ty si uplny nadclovek 🙂 krasa krasa krasa
@pristela ta monsterka je uuuuzasnaaaaa 🙂

Baby kuknite si pre zaujimavost stranku cukrarne ludvig v ba Petrzalka, ja som skoro odpadlaaaa 😖 jedna dvojposchodova torta monster high, iba s lebkou, ziadne modelovanie 200eur!!!!!!!!! Este dnes z toho nemozem, to si fakt niekto za taku cenu kupi? 😨

mimcak
19. jan 2014

posledná víkendová. Po tých vaších umeleckých dielach taká obyčajná.

maya30
19. jan 2014

baby velmi pekne dakujem 🙂

@dagmarmustafa super vyzera ta lebka s perlickami, uz minule som ju obdivovala 😵 ako si to tam lepila ?

zuzka7512
19. jan 2014

@vlada111 u nás bolo mrazené ovocie v akcii tento týždeň...od 13.1. 700g a 1000g za 2,79...

lamps
19. jan 2014

@anavila lepila som ich piping gelom

zuul
19. jan 2014

dievcata co som nasla, a ze ake ceny! wau
http://www.icukraren.sk/icukraren-sk/DETSKE-TOR...

zuul
19. jan 2014

@mamcas ja som pozerala, skoro som odpadla. pozri co som nasla ja, ze aky vyzor a aka cena!!!

petkamamicka
19. jan 2014

ahojte tortičkárky, chcem sa s vami poradiť, totiž ja som doteraz poťahovala s MMF ale v poslednej dobe sa mi nedarí. nemam s nou najlepsie skusenosti, a nemam teraz ani vela času sa babrať kym spravim hmotu, na benruar mam 3 torty jednu 3 poschodovu dve normálne, a chcem si to s potahovkou co najviac uľahčiť teda aby som nemala starosti s tym ze sa mi bude trhat. a nebabrala sa s nou pol dna kym ju spravim, tak som rozmýšľala poťahovku kupit. tak mi poradte aká je na poťahovanie najlepsia. s akou máte najlepšie skusenosti. ja ani neviem ci ma nevide velmi drahsie ako keby som si robila. tak mi poradte prosim, za každú radu budem vdačná. a pridavam moje posledné tortičky, tá so slaninou bola prvá..🙂 este sa mam co učit ked pozerám na tie vaše nádherné tortičky

nika1985
19. jan 2014

Babenky dakujem pekne za pacitka 😉 uz sa pomalicky rozbieham znova buduci tyzden mam jednu a potom dve dufam,ze slecny budu zdrave a nespravia mi sktr

elamaslakova
19. jan 2014

Pridávam tortičku z dnešnej oslavy pre mojich rodičov , ktorí majú 13.1. obaja narodeniny

elamaslakova
19. jan 2014

a foto som zabudla 🙂 naprávam chybu

florentina
19. jan 2014

Ahoj holky, tak velmi poskromnu přidávám svůj Nemo dortík. Normálně jsem přemýšlela, zda ho sem mezi ty dokonalé dortíky vůbec dávat. Zkoušela jsem totiž velmi dietní verzi krému a chuťově ok, ale normálně se rozpouštěl, takže původně pěkně vyrovnaný dortík se pod tíhou dalšího patra výborně zbortil. A protože to byl malinkatý dortík jen pro nás doma, tak jsem ho "inteligentně" nevystužila no a takhle to dopadlo. Větší hromadu jsem nevytvořila snad ani na začátku dortování. No ale dcerka byla nadšená, takže svůj účel splnil...
Jen mě mrzí, že když jsem se po delší době dostala k dortíku, tak jsem to takhle zazdila....

akapulko
19. jan 2014

@florentina mne osobne sa paaaaaaaci!!!!ta korytnacka hore nema chybu 😉 😉 😉 kraaasna je 😀

veva1
19. jan 2014

@florentina neviem o čom pises,tá torta je úžasná,prena dokonalá

katarina51
19. jan 2014

@maya30 teda klobúk dole, ved každá bola na dlhé zdobenie, máš moj obdiv.🙂 🙂 🙂 🙂

vlada111
19. jan 2014

@aduskatt držím ti palce, robím aj s Kauflandom a viem ako tendrové veci prebiehajú. Ak ti povie akože pravdu Kaufland, tak zase ho zavádza výrobca ☹

vlada111
19. jan 2014

@zuzka7512 mám jahody, iné už dnes nebolo ☹

dagmarmustafa
19. jan 2014

@mamcas cau.nie je to az take zlozite.Len treba ma vykrajovacku kosostvorca-to urychli cac.A tie biele pruzky-to je rychlo extruderom-naraz mi vychadzalo von aj 8 ...🙂 Ten štras ci co to je- v cukr.shope.Drzim palce.Bude tiez pekna.

dagmarmustafa
19. jan 2014

@maya30 dik.ooo poklona od dokonalej tortarky potesi.perlicky len vodou .

aduskatt
19. jan 2014

@vlada111 ja viem, ze s nimi robis🙂))) no holt, este mam moznost dat kus masla do labaku, xixi

woman04
19. jan 2014

@mamcas ja som, sa bavila toť ,aké ceny za hranicami.. myslím,že aj pre rakúšana je to dosť..
http://www.cupcakes-wien.at/shop/torten/spitzen...

vlada111
19. jan 2014

@woman04 nooooo, teraz neviem či to všetci tak pýtajú alebo je to tiež len nejaká haluz ako niektoré cukrárne u nás.

lucula73
19. jan 2014

@vlada111
@aduskatt kočky to chcete povedať,že aj kauf nás s tým maslom zavádza,či???lebo ja kupujem 90% masla tam,vačšinou to modré,české či aké toje 😕

vlada111
19. jan 2014

@lucula73 malo by byť nemecké a ak ti vyhovuje, kľudne ho kupuj, dnes už nevieme čo kupujeme 🙄

aduskatt
19. jan 2014

@lucula73 ja kupujem nemecke v kaufe a som zvedava, co mi odpisu

nika1985
20. jan 2014

baby kolko vam tak vazi tortusa z 20tky formy?klasika krem plus ovocie. Mne to vychadza cca 2,5kg je to moc?

jakelina
20. jan 2014

2,3 kg