Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
1. mar 2015

@denisak77 ved som uz zaregistrovala ze si tu nebola 😉 mala si pauzu ? torticky kraaasne 😵

maya30
1. mar 2015

@pipka janka dakujem...no a ti smolkovia co myslis ako som ich dala 😅 😝 🙄 ?

dagmarmustafa
1. mar 2015

Moja kabecečka🙂 Pekny víkend!

lokalistin
1. mar 2015

@stakol77 ja si vytlacim obe dve farby a tu spodnu prejdem valcekom aby bolo to pismenko väcsie a na to potom dam to druhe

lokalistin
1. mar 2015

Moja vcerajsia, zas kopec komplikacii, strhala som potah,davala novy, ale tetka bola spokojna a to je hlavne

lokalistin
1. mar 2015

@dagmarmustafa suprova

svetlo55
1. mar 2015

Po dlhšom čase objednávka 🙂

zanett18
1. mar 2015

Ahojte šikulky, potrebujem poradiť...dostala som na nacenenie tortu - pneumatika, priemer kruhu 40 cm, má to byť pre cca 35 ľudí, čoko plnka.. prikladám aj foto, akú majú cca predstavu, má tam byť aj nejaké podobné venovanie ale k 40-tke...koľko asi môže taká torta vážiť, koľko by ste si vypýtali za také niečo? Vopred ďakujem za rady 🙂

levma
1. mar 2015

caute sikulky. prosim poradte. mozem dat zmrazit zaklad na parizsky krem/slahacku - cokolada roztopena v slahackovej smotane, nevyslahana este. po rozmrazeni by som to chcela bud len vyslahat alebo vyslahat s maslom (co bude lepsie?). urobila som dnes vela, nieco som spotrebovala ale polka mi zostala a najblizsia prilezitost spotrebovat ten zvysok bude az v stredu... :( mate s tym skusenosti? bude to OK po rozmrazeni? vdaka!

adrika202
1. mar 2015

@evicaka dakujem krásne 🙂 tvoja je tiež krásna ,skvele spracovanie temy 🙂

gumidekmomo
1. mar 2015

ahojte kocky zasa som sa pokochala vasimi vytvormi a stale vidim ze sa mam co ucit este ..pridavam moje vikendove 😉

pipka
1. mar 2015

@maya30 no co ti na to povedat! 😕 😅 😅 😅 😝 "jednou se ti to vymstí ...Jaromíre...s tou sirkou" 😅 😅 😅 poznas to? 😀 😀 😀 😀 😅

pipka
1. mar 2015

@dagmarmustafa kraaasna 😵 ja nemozem hlavne z tych tvojich nadhernych fotiek 😕 😎 😎 😎

woman04
1. mar 2015

@maya30 tak @pipka to vystihla na 100% ...tuším by sa ti nekompromisný agent zišiel na dohadovanie cien 😉

sticker
1. mar 2015

Ja som tento týždeň robila iba darček švagrovi. Prvýkrát takýto štýl. Musím nájsť nejaké iné trubičky. Tieto nie sú zlé, len sa mi zdajú moc vysoké. Ale v Kauflande som nenašla žiadne, iba v Lidl tieto. Kde kupujete vy, alebo aké....

denisak77
1. mar 2015

@maya30 Ahoj,nebola som už dlho na MK,tak som to dohnala. 🙂 😀

denisak77
1. mar 2015

@elamaslakova ďakujem

livia341
1. mar 2015

@sticker skúste v coope-jednota majú tiež uvazujem upiect v takom style ako vy mojmu synovi k 3rockom.

livia341
1. mar 2015

@sticker mozem poprosit o recept? Dakujem.

sticker
1. mar 2015

@livia341 Táto torta je konkrétne mramorový korpus, parížska šľahačka a jahody. Všetky recepty na korpusy mám z tejto témy: https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
Skús pozrieť tam, možno nájdeš práve ten, čo by vám najviac chutil 🙂

pristela
1. mar 2015

Holciny sladke pridavam aj ja moje a idem vas pokukat konecne 😉

pristela
1. mar 2015

@nika1985 micus nakoniec som sa vratila k starym dobrym tvrdenym kartonom, bo tamtie boli sice bez roboty 😀 😀 😀 ale neboli take pevne

sticker
1. mar 2015

@pristela Zase neskutočné nádhery!!!!!!!! Už som na FB obdivovala! Neskutočné, ako Ty dokážeš dať život svojim postavičkám 😵 😎

adrika202
1. mar 2015

@pristela odpadnem 🙂 milujem tieto tvoje torty ,to len ty a @lamps dokazete dat torte dušu 🙂

lamps
1. mar 2015

@adrika202 dakujem, to je krasne vyjadrenie
a dakujem aj @pristela - za odvoz a milu spolocnost na vcerajsom stretku, bez teba by mi tam bolo smutno. Totricky zas krasne, tebe neboli treba postavicky odo mna. Som bez pc, pisem len z mobilu tak @pipka, sk tu najdes chyby bud prosim zhovievava

a d

pristela
1. mar 2015

@sticker
@adrika202 jeee, holky dakujeeem , vy ste ake sladkeeeee 😵 😵 😵 😵

pristela
1. mar 2015

@lamps haaa, neskutocne , ze si musim 10ecok zaplatit za pokec s tebou 🙄 to uz kam ten konik speje ? pche 😀 😀 😀 😀

lamps
1. mar 2015

@pristela no neviem, ja som prisla domov a bolo mi neskutocne zle. Inak keby sme si dali tu kavu u nas mala by si ju zadara

pipka
1. mar 2015

@lamps 😀 😀 😀 😀 😀 ja vas milujem baby 😵 😀

lamps
1. mar 2015

@pipka 😵