Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dush
28. máj 2015

Tom a Jerry 🙂

dush
28. máj 2015

tak este jeden pokus tom a jerry

chvapilu
28. máj 2015

ahoj tak můj dnešní vysněný ,a moc děkuju za chválu minulého dortíku jste super skupina

mima595
28. máj 2015

ahojte, ak si najdete cas...pod potahovku mozem dat krem uvarene salko + maslo? neroztopi to potahovku...ja ten krem robim minimalne, uz si teda nepamatam....

kareta21
28. máj 2015

Ahojte..syncek bude mat v lete 1 rok a chcela by som mu spravit torticku..vedeli by ste mi poradit, aku plnku by som mohla spravit??dakujem velmi pekne 🙂

antenka1
28. máj 2015

@mima595 ano mozes. Ja som tak davala a v pohode. Este som tam namrvila korpus co ostal a hotovo. A to robim hlavne z K2ky, co je asi najmaksia hmota.

antenka1
28. máj 2015

@kareta21 skus pribinacikovu. Deti mozu tvaroh od roka. Alebo urob basmati ryzovy puding a potom uz postupuj ako pri klasickej pudingovej plnke 🙂

kareta21
28. máj 2015

@antenka1 dakujem..vies mi poradit, s akym korpusom skombinovat pribinacikovu plnku??

mima595
28. máj 2015

@antenka1 - diky..aj ja som tak urobila, ale pre istoru som tam dala este polku masla...

nika266
28. máj 2015

Moje torty tento týždeň

antenka1
28. máj 2015

@kareta21 ja by som dala mramorak. Ale asi cisty, bez kakaa. Recept je na prvej strane v receptoch 😉

stebota
29. máj 2015

@nika266 peknučké hlavne tá poschodka 😉

halienka
29. máj 2015

Babky prosím ak máte trošku čas, mrknite prosím na túto foto, robím tortu na želanie podľa nej, ale len vrchné 3 poschodia. Čo myslíte tie lupienky čo sú na druhom poschodí z hora na boku torty polepené sú biele či jemne krémové? Poťah som dala od hora dolu na tie tri poschodia hore biely, stred jemne krémový a spodok tmavšie krémový, len sa neviem rozhodnúť aké tie lupienky, je to na tej fotke dosť zle viditeľné... ďakujem každej ktorá má čas v tomto piatočnom frmole za názor 😀

nicoletta77
29. máj 2015

@halienka mne sa zdajú biele. Aj na tom štvrtom dolnom poschodí sú biele, ale viac vyznievajú, lebo je tam biely poťah.

stebota
29. máj 2015

ked to chceš dávať do odtienov skus dať jamne krémové môj názor 😉

sollange
29. máj 2015

A do tretice Mcqueen,ale tento pre môjho synčeka k dnešným meninám🙂

antenka1
29. máj 2015

@halienka ja by som dala v takej istej farbe ako mas to poschodie potiahnuté

blancagon
29. máj 2015

Moja dnešná,ale som z nej na nervy,asi som tam dala veľa ovocia a pustilo veľa šťavy. Nieje taká stabilná a to som dala aj ganache ,no z čoko Figaro a to už nikdy viac !!!

haannka
29. máj 2015

Moja dnesna...och...mala byt pre chlapceka ktory chcel rybku, angry birds star wars a kopacky 😲

haannka
29. máj 2015

No a este ta foto..

zozo111
29. máj 2015

zienky, prosim vas,
mozem dat do pribinakoveho kremu rozmixovane alebo nasekane domace jahody priamo zo zahradky?

Dostali sme od starkej a chem ich zuzitkovat... dakujeeeeeem

anibas
29. máj 2015

@halienka podľa mňa biele 😉

anibas
29. máj 2015

@zozo111 dala by som polovičky - nie mixovane 😉

pristela
29. máj 2015

@zozo111 v pohode rozmixuj, ja tak robim jahodovy pribinacik, rozmixujem, sice mrazene jahody, ale to je jedno, davam tam aj jahodovy dzem, a este nakoniec "vtlacam" do plnky aj rozstvrtene jahody - tuto plnku si vymyslel moj najmensi a zatial na nej frcime vsetci 😀

sticker
30. máj 2015

Babenky prosím vás, keď mám upečený korpus navyše, môžem ho dať do mrazničky a v stredu vytiahnuť? Bude použiteľný? Je to mramorák. Moc ďakujem.

woman04
30. máj 2015

@zozo111 v pohode,aj ja pre nás robím taký koláč,ako @pristela,len džem nedávam..je to mňamka 🙂

pristela
30. máj 2015

@sticker mozes, budes ako Cake Boss :D oni mrazia vsetky :D

sticker
30. máj 2015

@pristela Žanet istééééé 😀 😀 Ale ďakujem 🙂
A pridávam moju tohtotýždňovú prácu... Je to pre súbor, kde mi baby tancujú. Nie som moc presvedčená, že to vyjde pre 100 ľudí, ale tak ja si nedám a hneď viac ostane 😀 😀 Spolu to má necelých 16kg.

hrablica
30. máj 2015

Ja už tretí víkend takéto jednoduché, pomaly aj zabudnem poťahovať 😄Táto ovocná išla na svadbu ako darček 😁

pristela
30. máj 2015

Pridavam vikendovky, teda ale u mna vikend neativny, taky ten paradne domotivacný 😝 buduci bude snad lepsi 😉