Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
27. mar 2016
jakelina
27. mar 2016

@makina78 to srdce malované je úžasné
@evicaka moc krásné a ty velikonoční jsou sladké

nika1985
27. mar 2016

Pekne sviatky ja som mala iba dve v skolke je viroza nejake horucky tak som nasu nechala doma a dnes som sa dozvedela ze su doma aj buduci tyzden pomoc a ja mam nabratych hadam 6tort jaj 😒

denisak77
27. mar 2016

@antenka1 ďakujem

evicaka
28. mar 2016

@elamaslakova krásne všetky... vidím že ani ty sa nenudíš 🙂

evicaka
28. mar 2016

@jakelina ďakujem 🙂

elamaslakova
28. mar 2016

práve dokončená ganache a biela čokoláda , ani neviem ako prešla veľká noc, na rok si zaistím nejaký víkendový pobyt cez veľkú noc 😉

nika1985
28. mar 2016

baby co ste robili cisla ako torty pamatate si rozmery a vahu mam robit ze 3,5,8 a kazda cca 2,5-3kg tak ratam ako besna dakujem

stebota
29. mar 2016

@pppeeetttaaa Krááááááááásna je tortička

stebota
29. mar 2016

@evicaka veľmi pekné a tie medovníčky sú úúúúúžasnéééééééé 😀

zanet63
29. mar 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@elamaslakova tak to je naozaj perfektna 🙂

xenia2
29. mar 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@elamaslakova aka je vo vnutri? plnkova?

elamaslakova
29. mar 2016

@xenia2 Plnka čokoládová , jahody , džem

michaela3011
29. mar 2016

Ahojte 🙂 po dlhšej dobe pridávam aj ja niečo odomňa

zuzkavit
29. mar 2016
evicaka
29. mar 2016

@stebota ďakujeeeeem 🙂

lvka
30. mar 2016

ahojte dievcata, pridavam dnesnu, mala som uplne volnu ruku, tak dufam, ze sa bude pacit 🙂

cloviecik777
30. mar 2016

Prosim vas vedela by mi niejaka zlata osobka napisat lahky jednoduchy chutny receptik na muffinky Chcela by som malej na narodeninky spravit

lenkastr
30. mar 2016

ahojte, som uplna zaciatocnicka, ale chcela by som sa opytat nieco ohladom smartflex velvet potahovky, prosim ozvite sa mi 🙂

aduskatt
30. mar 2016

@cloviecik777 u mňa v blogu ich je niekoľko

mojmacik
30. mar 2016

@michaela3011 taaaa je chutnucka miluckaaaa 🙂

mojmacik
30. mar 2016

@lenkastr kludne napis tu do fora,urcite ti odpovedia viacere

lenkastr
30. mar 2016

chcem sa opytat ohladom smartflex velvet....chcem robit na narodeniny tortu a chcem ju tym potiahnut a aj z nej urobit nejake decoracie....
1.kolko teda toho potrebujem objednat?1,4kg staci na normalnu jednoposchodovu okruhlu tortu?
2.ked ju objednam, mozem aj mesiac dopredu?ci?
3.treba ju dat do mraznicky?alebo z nej mozem rovno uz dake dekoracie robit a mam ich nechat uschnut a potom do mraznicky a o mesiac vybrat, da sa to?
4.ked ju budem prifarbovat, len trocha farbiva mam tam supnut?
5. ako dlho trva kym uschne na torte hmota, teda ked rano ju potiahnem, treba ju hned dat do chladnicky, ci nechat tak kym uschne?
6.ked pracujete s hmotou, treba pouzivat nejake lepidlo ak chcem dat kvietky na tortu?
dakuuuuujem

mojmacik
30. mar 2016

@lenkastr
1. myslim teda urcite ano
2.ano maju dlhu dobu spotreby (pripadne sa opytaj kedy jej konci doba spotreby) ja kupujem 7kg vedierka ...teraz mam s trv. do 1.11.2016
3. netreba do mraznicky ja dekorujem aj robim dekoracie na poslednu chvilu (moja choroba) 🙂 ale zienky tu robia cca tyzden ,par dni pred... dekoracie,schnu volne....ak nejaka hmota zostane,dobre uzavriet do igelit. sacku a dat na suche tmavsie miesto,spajzka v pohode...
4. podla toho aky chces odtien,najprv radsej malo...ja davam sparatkom a ak bude slaba,pridas
5.ja obtiahnem a hned aj zdobim ak mam cim 🙂...ked nie tak si ju dam do chladnicky a vyberiem ked treba.....hmota ti v pravom zmysle slova na torte neuschne...
6.staci aj biely alkohol alebo trosku vody
to je za mnaaaaa,ale su tu daleko skusenejsie...ja mam "rozumy" od nich 🙂

cloviecik777
30. mar 2016

@aduskatt đakujem

silvusinka353
30. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@ivka pekna 😉 To si ako duhovala tie boky?

lvka
30. mar 2016

@silvusinka353 dakujem 🙂 normalne malovala 🙂) spojila som svoje dvoje hobby 😃

peciemslaskou
30. mar 2016

Ahojte,po dlhšej dobe pridávam aj ja,a všetko naraz

elamaslakova
30. mar 2016

@peciemslaskou Prekrásna práca

peciemslaskou
30. mar 2016

@elamaslakova ďakujem