Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
15. okt 2011

@lamps juj tá je krásna optimistická. Normálne to tu u nás rozkvitlo 😉

vlada111
15. okt 2011

@mizulienka aj ta ma štveš s tými kvetmi. Musím sa do nich konečne pustiť aj ja.

vlada111
15. okt 2011

@mizulienka ten recept na marlenku kuknem a napíšem ti ho 😉

alex1983
15. okt 2011

Ahojte baby, chcela by som sa naucit robit take uzasne torty ako vy. Poradite mi ako na to?

vlada111
15. okt 2011

@mia114 krása, toho motýľa si ako vyskladala takého farebného?

vlada111
15. okt 2011

@anibas juj si toho postíhala. Tá krstinová je super, konečne nejaká iná, ty si tuším robila aj tú bocianovú. Kravata nemá chybu, Výborný nápad.

eliska22
15. okt 2011

@dm1 že zhovievavé, veď je úplne bez chyby krásna 😵 😵 ja som 1x skúšala robiť s čokoládou a už radšej nikdy viac 😀

vlada111
15. okt 2011

@tica tá kabelka je krásna, ako skutočná 😉

vlada111
15. okt 2011

@dm1 no Dani, zase si nám to tu ukázala 😀 😀 😀

vlada111
15. okt 2011

@alenv snaha vyšla 😀

tamichloe
15. okt 2011

@lucula73 z okresu Pd,no mam bližšie do PE....a kde tam na namestí? mne stačia margaretky a potrebujem aj to hladitko?dik

lucula73
15. okt 2011

@tamichloe ak vieš kde je OD Vtáčnik,tak tam,vedľa vchodu do potravín ,taký malý obchodík....ale má tam drahší tovar ako na nete,teda niek´toré veci,ale ak chceš len jednu vec,tak sa oplatí kúpiť aj tam,nemusíš platiť poštovné 😉 .Ja žehličku mám akurát objednanú,doteraz som nemala,tak potom budem vedieť či mi ju bolo treba alebo nie 🙂

mariann2
15. okt 2011

kočky krásne tortičky ste popridávali, ja som sa konečne naučila robiť šnúru perál so silikónovou formičkou, tak sa teším 🙂 a pridávam mojich už ani nerátam koľko tohtotýždňových tortičiek

broucek2
15. okt 2011

@alenv vůbec není zač. Proto tu toto téma je, abychom si řekli zkušenosti.

broucek2
15. okt 2011

@alenv líbí se mi všechny. Pohledám nějaké dětské a taky pro inspiraci něco přidám

dajna11
16. okt 2011

@vlada111 no našťastie nemala,lebo som vedela už dávnejšie,asi 3týždne dozadu že bude mať vystupenie....aj to že budemmať sud a ja bývam potom taaaaaaaaaaaaaak vytočená...ale kamoška ide,ale až poobede...a aj som chcela že by som sa jej aspon mohla vyžalovať a trošku sa odreagovať,no smola ked zlatko vystupuje a je to v novej škole prvé vystupenie,tak musím.

yamahafazer
16. okt 2011

@dm1 krasa vsetky a prosim ta na tej bielej svadobnej mas ake velke tie male perlicky v strede to je silikonova formicka?som nad nou uvazovala len je dost draha 😒
ta cokoladova pre vas stou krajkou je krasna len skoda,ze na cokoladove som len ja moj muz moc take nemusi a ak to si dala len cisto roztopenu cokoladu bez cery?a ak dobre chapem si naliala bielu do formicky dala troska ztuhnut a na tu bielu si este naliala hnedu a dala stuhnut a ked si to prenasala nepolamalo sa to ked si to zohybala?inak super napad a je nadherna
@vlada111 ten motyl je super
@lusil2005 krasne sa ti podarila jednotka ja nemam rada take hrany potahovat

yamahafazer
16. okt 2011

@lamps tie kvetinky su perfektne strasne sa mi paci

yamahafazer
16. okt 2011

@anibas ta kravata je perfektna ako si ju robila?
@mia114 to je nadherne tie boky si sa stym krasne vyhrala strasne sa mi to paci to presivanie stym bolo roboty moc sa mi paci mozem si ulozit inspiraciu?
@bzucinka2 ty makas ako diva sa narobis krasne ja uz mam tieto mes volnejsie uz tak zatial najviac po 3 torty

yamahafazer
16. okt 2011

baby vsetky torty mate nadherne nestiham ani kazdu zvlast menovat a dakujem vam vsetkym za paci sa mi 😵

alenv
16. okt 2011

@broucek2 jéé díky..

mia114
16. okt 2011

@vlada111 dakujem, ten motyl je robeny z dvoch motylov z vykrajovatka, dane na sebe a potom dozobene farebne este.
@yamahafazer dakujem, a mozes si ju kludne ulozit pre inspiraciu, ja som ju tiez robila podla jednej torty z netu.

@mariann2 kraaaaaaasne vsetky torticky, ze kolko si ich robila za tyzden 😕

reruna
16. okt 2011

Tady přibylo tento víkend tolik krásných dort, že není možné vás všechny jmenovat, ale poctivě jsem je prohlídla a olikovala i si uložila pár inspirací, dorty jsou čím dál hezčí a hezčí 🙂

broucek2
16. okt 2011

@alenv mám pro inspiraci uložené toto. Některé jsouurčitě i od holek odtud

lamps
16. okt 2011

@vlada111 😅 no rozkvitlo a takto na jeseň 😅 😅 😅

katy1979
16. okt 2011

@dm1 bombaaaaa. super napad. cim dalej nadobudam presvedcenie ze bez tej krajky nemozem zit 😀

anibas
16. okt 2011

@dm1 famózna čokoládová !!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

anibas
16. okt 2011

všetkým ´dakujem za "páči sa mi" - uf som sa ráno až zľakla 😅 😅 😅

@yamahafazer na kravate je čokotransfer - vyrezaná kravata - položiť transfer - položiť mastný papier - a žehliť na 2 krátko a rýchlo cca 5 s - nechať vychladnúť a dať dole

anibas
16. okt 2011

@mariann2 veľmi pekné - hlavne birmovkové a aj keď nefajčím - dokonalé cigaretky 😉

mariann2
16. okt 2011

@mia114 áno, to boli objednávky na tento týždeň 🙂