Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katrin21
20. okt 2011

@anibas
ja praveze so zlatym klasom, alebo mukom mam dobre plnky..

Babyy, ale prekvapivo ten puding s tym maslom do rana stuhol ako normalna plnka, takze vyzera to, ze to nebudem musiet natierat este dalsou vrstvou ineho kremu....
Ale obavam sa, ze ked to bolo take redsie, ze sa mi nedala dat dostatocne hruba vrstva kremu a ci to nebude malo plnkove. no ved uvidime...
Zase moja polovicka cokoladovy puding strasne lubi, aj vcera mi z neho odjedol za malu misku... Keby som vedela, kolko mi toho zostane, dam mu aj pol hrnca zjest 😀
Budem musiet upiect este piskotu a dat tu plnku na nu, ved jej mam plnu misu :( len ju musim dat von z chladnicky, lebo je teraz uplne tuha..... to su starosti....

@dm1 diky vcera vecer za pomoc 🙂 este ze si tu bola a mala som sa komu vyzalovat tak neskoro v noci 😀 take nervy som mala..zaspala som asi az po jednej.... 😝

miciatko
20. okt 2011

@jakelina no tak to ano 😒

lusil2005
20. okt 2011

@miciatko no pojdem po dialnici na Zilinu, cize aj okolo TN 😀

lusil2005
20. okt 2011

@dadka212 zlaticko, a uz to mam u sestry? 😅 mozem jej cink?

dadka212
20. okt 2011

@lusil2005 jasné cinkni 🙂 už je tam

katrin21
20. okt 2011

tak takto vyzera dnes rano stuhnuta ... bojim sa , ze mala vrtsva bude ten plnky...hlavne lave prso , puncovina presvita na fotke.. ale co uz... s takym riedkym , ako to bolo, sa nahrubo nedalo a vyhladit to bolo hotove umenie ! :(

miciatko
20. okt 2011

@lusil2005 inak ak pojdes cez vikend mohli by sme sa stretnut niekde na neakom privadzaci na dialnicu a by som si to prevzala ,alebo ako chces ako tebe bude lepsie ci poslat,ci takto ze si to zoberiem

mizulienka
20. okt 2011

tak tu su tie moje dve do banky, na kvetoch sa nesmejte, to je nejaky hybrid medzi pivonkou a ruzou 😀 😀 😀

katy1979
20. okt 2011

@mizulienka nahodou pekny hybrid. a ten sa robi ako?

lenocka23
20. okt 2011

@mizulienka vydarene... a ty tiez robis v banke? 😉

miciatko
20. okt 2011

@mizulienka aj ja chcem vediet ako sa robi taky kvietok krasny

miciatko
20. okt 2011

baby za 75centov mam novy valcek 😀 😀 😀 a robii toto

pristela
20. okt 2011

😀 😀 holky ja vzdy zavolam decka a aj mm , kazdeho zvlast a dam im hadat, že co to je co som urobila, najmensi hned povedal havinovia som si vydychla, ale pak dosiel na radu mm, hoodne dlho rozmyslal, ze co to ma byt 😠
pri tom na predlohe co mi dala pani su tak jednoduchy havovia akoby ich male dieta robilo, ale ja tela vzdy musim vymyslat 😠

mizulienka
20. okt 2011

dakujem, nie, ja som teraz na materskej 🙂 ale je to pre 2 panie z banky,ktore boli velmi zlate,mile, ustretove, co dnes len tak lahko nestretnes :0)

mizulienka
20. okt 2011

@pristela aj ja to tak robim, maly hned vie, a muz sa robi, ze musi dlho rozmyslat 😀

dadka212
20. okt 2011

@pristela 😀 😀 podobne aj u nás 😅 akurát Maťko napríklad vie ale vždy mi nájde detail ktorý mám vylepšiť 😀 a MM sa ani nepozrie a hovorí že super je to 😅

dadka212
20. okt 2011

kočky nemáte náhodou dobrý recept a medovníčky?
ja mám len na ihneĎ mäkké ten je super, ale rada by som vyskúšala aj niečo nové ale overené aby som to nemusela vyhodiť 🙂

miciatko
20. okt 2011

@dadka212 ty mas medovnicky z mmb tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940 ja robim len ten a su uzasne ak nerobis vyskusaj

dadka212
20. okt 2011

@miciatko neviem myslím, že to nie je ono, ale tiež mám na hneď mäkké sú perfektné, ale práveže chcem vyskúšať nejaký recept ktoré nie sú hned mäkké 😀 ale ďakujem 😉

yamahafazer
20. okt 2011

@dm1 jej to by bolo super keby sme sa niako dohodli lebo od nas je to horsie a ked to je sobotu ide aj priamo autobus,ale sobotu asi nejde a ja musim ist do noveho mesta a odtial sa dostat do trencina len este aj zalezi kedy sa to vlastne ma zacat a kedy koncit aby som si spoje mohla pozriet.No moj muz s malou by tam nevydrzali a zas ist autom doviest ma a prist pre mna je drahsie ako spojom.Len tiez by som este chcela vediet aky bude program ci sa mi oplati ist lebo ja chcem hlavne ci tam bude niekto kvety robit lebo niektore baby robia nadherne kevty ja len kvoli tomu by som tam chcela najviac ist tak neviem kdo tam bude co ukazovat.

yamahafazer
20. okt 2011

baby objednavali ste si uz u kamky?a platili ste vzdy dopredu?alebo az ked vam tovar doniesli?
ja som vzdy platila az ked som mala tovar dopredu nerada platim

dm1
20. okt 2011

@katrin21 ja by som to na tvojom mieste potrela aj tak este viac maslovym kremom lebo potahovky sa proste n pudingacoch pustaju a topia bez ohladu na to ci je plnka tuha alebo nie 😉

dm1
20. okt 2011

@lusil2005 tak to by bolo super 😉

yamahafazer
20. okt 2011

ja mam u kamky uz od 14,10 objednavku a ja,ze co mi to stale nechodi a az teraz som si vsimla 😅 ,ze najprv treba zaplatit

yamahafazer
20. okt 2011

@mizulienka krasne torticky a ake ich mas vysoke to mas aky priemer?a z kolkych vajec robis?

katrin21
20. okt 2011

@dm1 to fakt?? a preco sa pustaju? nechapem 😅 ved ked to dam do chladnicky, tak by som malo byt cele tuhe, nie?

katy1979
20. okt 2011

@yamahafazer 😀 😀 😀

dm1
20. okt 2011

@katrin21 lebo obsahuju vela vody, tekutiny, mlieka... tak isto nemoze ist pod potah tvarohovy krem, slahackovy krem aj keby bol barz tuhy so stuzovacmi jak fras. A nepusti sa krem ale potahovka ktora je na nom

lusil2005
20. okt 2011

@yamahafazer ja som u nej uz tri krat objednavala a vzdy som platila dopredu. okrem jedneho razu, ked som potrebovala tovar hned, tak som ju poprosila ci by mi ho mohla poslat hned bez cakania na platbu. 😅

katrin21
20. okt 2011

fuha.... 😖 sa mi uz nechce:(