Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
17. dec 2011

@dadka212 ten psicek sa ti nadherne podaril..... 🙂 🙂 🙂

mizulienka
17. dec 2011

@dadka212 tie su neskutocne, krasne farby, uplne nadherne.

dadka212
17. dec 2011

ďakujem kočky 🙂
@dm1 tak to bude pre mňa česť 😵

katulkaaaaaa
17. dec 2011

@mizulienka tak sme na tom rovnako ja tiez vcera 3 a dnes rano som si necitila ruky....
dnesne dve ,figurky boli kupene tak len tortu som robila ...
@dadka212 krasne torty a tie farby nadherne 🙂

lussy23
17. dec 2011

@mrka2 - nádherná torta
@havi - krásnučké
@mailli prekrásna tortička a ten mackoj e perfektný
@katulkaaaaaa - krásnučké

lussy23
17. dec 2011

@lawli . nádhera
@dadka212 prekrásne torty a tí psíky sú nádherné
@mizulienka - krásnučké dielka
@yamahafazer nádhera

eliska22
17. dec 2011

krásne tortičky pribudli, ja tento týždeň nemám žiadnu 😝 ale za to budúci týždeň na piatok dve 😝 😝 😝
mohlo to byť radšej opačne......

tamichloe
17. dec 2011

ahojte,robim moju druhu marc,tortu a nedari sa mi...mmf mi nechce držat na torte..nelepi mi to...baby prosim poradte...mam chut to vyhodit von oknom 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
17. dec 2011

@tamichloe a tortu máš nakrémovanú ? ako nedrží ? vrch ? boky ?

tamichloe
17. dec 2011

@anibas jasne,včera som plnila...1.krat som taky problem nemala.....skusim navlhčit

dadka212
17. dec 2011

@tamichloe ja tiež mám niekedy taký problém, že mi nechytá poťahovka dobre, to vtedy, keĎ mám tortu velmi zatuhnutú, niekedy na to zabudnem, ale ak nie, tak ešte predtým než poťahujem, potriem tenučko maslom 😉

simasa
17. dec 2011

Ahojte, tak tu je moj ovladac a pokus o drotikovanie 😅

mizulienka
17. dec 2011

@simasa dnes sme mali rovnake namety, stranu dozadu mam aj ja ovladac...perfektny je ten tvoj 🙂
@tamichloe mne sa to stava, ked mam zospodu vela solamylu,nechce to lepit...ale ked nechas tortu trosk vonku maslo povoli a prilepi sa to.

lamps
17. dec 2011

ahojte, ja som už tento rok nemala piecť a piekla som 😀. Tu je moja prvá krstinová tortička:

simasa
17. dec 2011

@mizulienka Dakujem, ale ten tvoj je teda o dost vierohodnejsi 🙂

simasa
17. dec 2011

@lamps krasne papucky 😵

mizulienka
17. dec 2011

@lamps je nadherna

mizulienka
17. dec 2011

@simasa vidis, mne sa paci ten tvoj viac :0)

vecernicci
17. dec 2011

tak jsem konečně dodělala a odevzdala 20 kilo cukroví už nikdy více, jsem to letos dělala na zkoušku, jestli budu zvládat, ale kašlu na ty peníze, za ten čas mi to nestojí 😝 mám toho plný zuby 😉 musela jsem to prokládat párkem, už se mi z toho sladkýho dělalo špatně 😀 ještě potáhnu klukům dort pokeball a mám až do úterý volno 🙂

yamahafazer
17. dec 2011

@dadka212 tie su krasne pestre to sa mi paci 🙂
@lawli tie topanky su suprove ako ozajstke

79zuzana
17. dec 2011

@mizulienka prekrasne su...ta krizovkova ti musela dat riadne zabrat 🙂
@dadka212 nadheren torty... aj som si ich ulozila ak to nevadi 🙂
@jania023 ja pouzivam perletovy sprej a zda sa mi to lepsie ako perlet prasok 🙂 je vsak o dost drahsi 😒
@lawli pekne torticky... tie crievicky nemaju chybu 🙂

yamahafazer
17. dec 2011

@vecernicci presne pre toto som ja skoncila zo zakuskami lebo na vianoce to boli horory kolko karton som vela napiekla a nam som potom nemala cas ani chut nieco piect tak uz ja mam klud na buduci tyzden nikomu nic nepecem
@simasa krasa teda ten ovladac super ak listy a kvet
@lamps krasna jemnucka a ako sa sklada ta masla na boku vidim to na tortach,ale este som ju neskusala poskladat je na to aj navod niekde?

mizulienka
17. dec 2011

@79zuzana dakujem Zuzka, vies, ze som ju robila na poslednu chvilu...dnes rano o pol 3 som ju robila 😉
ale islo to celkom dobre.

yamahafazer
17. dec 2011

@mizulienka jej tie su perfektne skoro som tvoje torty prehliadla a ako ta krizovka nema chybu nadherne si ju spravila sikula si a ako si ju na koniec robila?

dakujem za pochvali a tu jednotku taku chceli celu ruzovu s ruzovymi a bielimy kvetmi tak taku maju 🙂

79zuzana
17. dec 2011

@katulkaaaaaa krasnucke torticky...doteraz nechapem ako to vsetko stihate 🙂 ja uz pri jednej neviem ako si to zorganizovat s casom, vzdy cakam , kym mala zaspi, potom nechcem zapnut mixer nech ju nezobudim 😀
@simasa peknucka 🙂

@lamps krasna, tie papucky su uzasne
@vecernicci wow... si super, neviem ako by sa mne podarilo upiect 20 kil kolacikov 🙂

mizulienka
17. dec 2011

@yamahafazer Dakujem Evi, mala som vytlaceny obrazok tej ruze a spendlikom som si vypichla obrysy, vykrojila a potom doplnala tie biele stvorceky 🙂

vera_vila
17. dec 2011

@vecernicci Děkuji... Na tohle angličáka nemám, ale fotky mám a dokonce i šablonu jsem si udělala, takže by to mohlo jít... Spíš jsem řešila ty okna... Tak já je udělám černý... Taky mylím, že na tu stříbrnou to bude asi lepší...

vera_vila
17. dec 2011

@alenv Ahoj... Už jsi zkoušela tu melatickou barvu? Já teď mám dělat stříbrné auto a nevím, jestli to mám zamíchat do hmoty nebo to jen namalovat...

dajna11
17. dec 2011

ahojte,táto odovzdaná a hor sa na druhú 😀

mariann2
17. dec 2011

baby, ďalší kamión dorobený, ale čo ma to stálo nervov a ešte torta pre milovníka lesa a žien /nápad som si požičala z netu/ 😉