Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
11. máj 2012

ahojte
dnes znova po nocnej a cely den spraveny pecenim toriet 😅
tu su moje dnesne torticky

pristela
11. máj 2012

Hura mam odfoteneeee , som vcera cely den skusala ako odfotit fialové farby 😠 aale dosla som na to!!!

janula.h
11. máj 2012

@pristela môžem reagovať ako reagujem v súkromí a pri ľuďoch ,ktorí ma dobre poznajú???

janula.h
11. máj 2012

@pristela NO DO RICI !!! WAW krááááááásna 🙂))

pristela
11. máj 2012

@janula.h 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj , si ma rozosmiala nahlas 😀 😀 😀 moooc dakujeeeeem, no este neviem ci sa bude pacit objednavatelke, aj riťku mám stiahnutú 😕 a tiez sa bojim tej cesty autom, bo su tam slahackove plnky ☹

larah
11. máj 2012

@pristela tak tomu sa povie že -pani torta-....obdivujem

mia114
11. máj 2012

@pristela neskutocna 😵 😵

jakelina
11. máj 2012

@pristela je úžasná a jak se fotí fialová barva??? 😲

aduskatt
11. máj 2012

@pristela prekrasna🙂) aj tie prirodzene fialove ruze su krasne🙂)

aduskatt
11. máj 2012

@mia114 ta jasterova je uzasna🙂)teda aj ta druha, ale tato ma viac chytila za srdco🙂

aduskatt
11. máj 2012

ja prave vyrabam torticku ku kavicne, taku privitacojarnu🙂

mariann2
11. máj 2012

@pristela no pani, tak toto už hej, flickr može ísťdo kelu, neuveriteľná, obdivujem, ako celý týždeň hovoríš o torte s fialovými ružami a nakoniec tu dáš túto nádheru 😲 wow

pristela
11. máj 2012

@jakelina andelicka, bud v noci ked je tma, normal v zažnutej miestnosti , alebo sa ako ja dnes v pracovni zabedníš na tmu a zaznes si 😀 ja skusala vcera vššeeeetko a toto vyhralo, ked som fotila normal vzdy mi ich odfotilo na modro ☹

holky moooooc dakujem, uz sa mi to blíži, keby ste videli aku predlohu mi holka poslala, by ste aj pochopili preco sa trasiem reakcie, bo som urobila dačo uuuplne ine 😅

vecernicci
11. máj 2012

@pristela tak ta je luxusní, ty jsi čarodějka, ne? Asi tě pošlem do báječných dortů, ať vidí, co se dá tady udělat a ještě k tomu to je mňaaaaaam 😉
tak nám sem hoď tu její předlohu, ať můžem porovnat

mates22
11. máj 2012

@zdenallicka nějak nechápu z čeho zvracet, je supéééér

abriela
11. máj 2012

Po dlhej dobe pridam nieco aj ja. Prve tvarovanie, prve malovanie a moja šiesta torta. Nic moc, ale dalsia bude urcite lepsia 😀

mates22
11. máj 2012

@mia114 ta dinosauří, tak to mi hlava nebere, třikrát WAW. I ostatní jsou nádhera, ale tu s ještěry bych neudělala ani kdybych na to měla půl roku

@pristela jako vždy perfektní práce, podle mě nepřichází v úvahu, aby se objednavatelce nelíbil, je překrásnej......oj, já když si vzpomenu na náš svatební (objednaný od cukrářky), co to bylo za hrůzu, chce se mi plakat ještě dnes ☹

mates22
11. máj 2012

@pristela RBD - já to teda neznám, ale tak jediný, co mě hned napadlo při těch obrázkách - dort se znakem, tím jejich a možná nějaký barevný, lesklý, třpytivý hvězdy na drátky... ale však ty určitě vymyslíš něco originálnějšího 😀

njonja
11. máj 2012

@pristela je prenadherna!!!! Prosim ta, kolko ti to trvalo, kym si ju mala celu spravenu?

yamahafazer
11. máj 2012

@pristela ta je nadherna fakt krasa ty vies zo vsetkoho spravit nadheru a urcite sa bude pacit ved je dokonala a aj fialova je super vobec to nekazi ani tie ruze a fialovu tiez nemam rada fotit furt mi ju foti taku prasivu alebo moc tmavu
ten ako stencils na spodnej torte si malovala alebo robila cerou?

yamahafazer
11. máj 2012

@mia114 tie dinosaury su ako zive super je

yamahafazer
11. máj 2012

@miciatko kvietky sa mi robili dobre len ich mam moc velke chcelo by to ovela mensie len som nevedela ako mi to ukaze na torte a boli moc velke som ich tam nemohla napchat

bambula1307
11. máj 2012

@vlada111 aj ja si vzdy zmrazim a je super 😎

bambula1307
11. máj 2012

@pristela krasna torticka 😎
@mia114 sikovnica, krasne sa ti vydarili dinovia 😎

pristela
11. máj 2012

jeej babenky vy ste poklady, to moji chlapi na nu hladeli tak vlažne ☹ ☹ že som sa bála ☹ ale uz si bola po nu a paaacila sa 😅 juuj taka som rada, este som jej nakazala nech mi zavola ci prezila cestu 😖

@njonja ruzicky som si robila cez tyzden priebezne 😝 , korpusy som piekla vcera 😅 / ja to tak vzdy na poslednu chvílu a pak som zrobena ako kon, neviem robit postupne dopredu ☹ , vcera som ju aj poskladala a ozdobila, len ruzicky som na nu davala az dnes ráno .

@yamahafazer 😀 to nieje pravy stencil cez cukrarske sablony, taka prachata niesom 😀 kupila som stencil vo vytvar. eshope, mam ich veeeeelaaa 😀 a za par supiek, len som nevedela ci to aj s nim pojde, ale ide 😀 http://www.animas.eu/e-shop/material-na-tvorivo...

@mates22 vies , ze ja ani nepamatam ci som mala na svadbe tortu ? 😅 😅 som mala taku divnejsiu a veruze neviem 😔

@vecernicci no tuto moju fialovu som robila podla tejto na foto,obrazok poslala holka, len potah chcela fialovy a kvety fialove s bielymi a iba čisto ruže, torticku na foto som nerobila ja , je to foto z netu .
Tak chapes som sa bála , bo ona dooost vyberala aale nakonci povedala carovnu formulku 😀 : že nechávam to na tebe, len nech je fialova, s čisto len fialove ruže 😀

pristela
11. máj 2012

@mates22 uz mi volala teta, ci som kuk co to je RBD 😀 chce knihu , tak jej na nu dam ten ich "erb" a bude, taka snad jednoducha oddychovka, ved co ine na toto?, chce iba knihu .

pristela
11. máj 2012

@yamahafazer a zabudla som , robila som ho normal z cerou

liviana1111
11. máj 2012

ahojte nevie mi niektora poradit rychly (nie moc prplavy) ale zato dobry koprus na tortu? zajtra musim rychlo piect a vsetko mam prplackove recepty,na cely den pomaly ☹

mrka2
11. máj 2012

@mia114 uzasne! ti dinosauri nemaju chybu!!! 😲 😵
@pristela odpadnem.. aka nadhera!!! ta predloha sa moze skryt 😝 😀 😉

heni79
11. máj 2012

@mia114
Tá s Majou sa mimoriadne páči aj mojej malej. 😉
@pristela
Ako vždy profík. 😉