Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lenkapristas
25. okt 2014

Ahojte kočky, som tu nová, aj keď vás už tajne sledujem už roky... 🙂 veľa som sa od vás naučila a čo to som od vás odkukala.... toto sú moje posledné torticky, všetky na jedne krstinky.

lenkapristas
25. okt 2014

Ale musím vám povedať, všetky, čo tu denne prispievate a radíte - robíte krásne torticky a ste veľmi šikovné! Dúfam, že raz budem aspoň spolovice taká dobrá ako vy... 🙂

mimcak
26. okt 2014

@lenkapristas tortičky máš krásne. Tak vitaj medzi nami 🙂

lenkapristas
26. okt 2014

Ďakujem a cením si pochvalu... 🙂

mimcak
26. okt 2014

Tak babenky moje výkendové.Fotky katastrofa v tom počasí.ani jedná nemá realnu farbu. Moje prvé bruško chceli jednoducú bielu košielku s fialovým a velké prsia ,tá fialová bola krajšia,ale nevedela som odfoťiť. Ten vták jedna katastrofa najmenej 10x prerábaný ,najprv sa podobal na vranu 😠 ,potom na orla 😠 ,ale už som to nechala tak .No nedalo mi to a 2 hodinky predtým ako mali prísť pre tortu som mu hlavu znovu prerábala a už ani neviem načo sa podobá,len určite nie na papagája. ☹ 😒 😢 takže som rozhodnuté,že túto tému viac robiť nebudem. Išla pre dospelú ozobu ešte si tam dali sviečky.

blancagon
26. okt 2014

@mimcak tak tá s tým vtákom je pekná,neboj zvladla si to!

ajka82
26. okt 2014

Ahojte zas poskromne pridam...oranzova ja na dnes...to mi povedali nech si urobim aku chcem, kamaratkinej mamine k narodeninam...tak hadam nebude zle ze je oranzova, ale mala som na taku naladu 😅 😝
a tie dvd isle minuly tazden na svadbu...som pri tej 4posch. svadobnej stravila cely cas od kedy som z prace prisla az do rana kym som zas sla do roboty 🙄 chceli ju podla obrazka, tak hadam boli spokojni... celkova vaha 18kg a srdiecko tiez pre nich, chceli na druhy den, tam si chceli dat nejake postavicky

artepf
26. okt 2014

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, byli jsme na dovče a pak nějak nebyl čas, ale zase jsem se přišla potěšit vašimi krásnými kousky a přidávám svoje, možná už jsem sem některé dávala, ale už si to fakt nepamatuju, které, tak to tady trochu "otapetuju" 🙂 😀

lucia20
26. okt 2014

Ahojte maminky-tortickarky. Vedeli by ste mi prosim vas poradit? potrebujem kupit len jednu-dve gelove farby, kedze s tortami bezne nerobim. Nasla som ich len v e-shopoch, ale jedna farba stoji 2-3eura, ale postovne tam je 4-5eur. Tak som sa chcela spytat, ci mi neviete poradit, ci existuje v bratislave, pezinku a okoli nejaka predajna kde by sa to dalo priamo kupit. Dakujem velmi pekne za kazdu radu.

PS: inak vase vytvory su priam famozne.... klobuk dolu.

jenie123
26. okt 2014

@lucia20 ahoj v Bratislave ich je viacero, poznam len na dlhych dieloch.. kocky z Ba ti urcite poradia..

jenie123
26. okt 2014

Ahojte kocky.. krasne torticky ste popiekli.. ja pridavam par svojich a dakujem moc @maya30 za inspiraciu a dufam, ze sa nenahnevas.. ale bola taka uzasna, ze som nemohla odolat.. 🙂

zanett18
26. okt 2014

Už dlho čítam Vaše príspevky a obdivujem Vaše tortičky 🙂 ste neskutočne šikovné 🙂 ja som síce len začiatočník, ale konečne som nabrala odvahu, prihlásiť sa sem 🙂 aj keď sa ešte na Vás nechytám, pridávam moje víkendové...

lucia20
26. okt 2014

@jenie123 ja uz by som hadam aj na dlhe diely isla. 😀

evicaka
26. okt 2014

Znova krásne dielka tento víkend, obdivujem Vás 🙂 a pridávam ešte svoje posledné... Krásnu nedeľu všetkým!!!

sticker
26. okt 2014

@artepf Nádherné tortičky!!!! Všetky do jednej! 😵
@jenie123 A Tvoje tiež 😵

zanett18
26. okt 2014

@lucia20 ked potrebujem nejaku drobnost alebo nieco surne, chodim tiez na dlhe diely... aj napriek tomu, ze je to mala predajnicka, vyber maju siroky..

mimcak
26. okt 2014

@blancagon Ďakujem tak pánkovi som povedala,že lepšie som ho urobiť nevedela hovoril,že je pekná,že super.Ale tak čo iné mu ostávalo 😝 😝 😝 ,len sa s tým zmieriť,že lepší nebude. 😅 😅 😀

mimcak
26. okt 2014

@artepf náááádhera 😵 😵 😵 😵

sasettka
26. okt 2014

Baby ahojteeee, tak na stretku bolo famooozne, velmi sa mi pacilo a som rada, ze som vas mohla stretnut osobne, ste super kazda jedna 🙂 dakujem samozrejme za vela cennych rad a ukazok, ako na to 😉
a pridam hned aj tie moje posledne tri, vsimajte hlavne tu zirafu, na tu som hrda 😀 😀

denisak77
26. okt 2014

@sasettka krásna žirafka a aj ostatné tortuše 🙂

dagmarmustafa
26. okt 2014

Caute baby.Naročný vikend za mnou a vecer idem robit opäť kvetiny do zasoby :(((( Myslim,ze niektore ste na tom podobne.Ked robim dlho do noci,tak na vas myslim.....ake nadhery po celom Slovensku vznikaju. Pekny zvyšok nedele 🙂

evicaka
26. okt 2014

@dagmarmustafa krásne, všetky... 🙂

sollange
26. okt 2014

@sasettka nádherná žirafa,šikula.

mimcak
26. okt 2014

@sasettka ta žirafka sa ti podarila,už som videla viac napodobenín tejto tortičky,ale tvoja je najlepšia dokonalá. 😵 😵 😵

mimcak
26. okt 2014

@dagmarmustafa krásne tortičky.

dagmarmustafa
26. okt 2014

@evicaka Dakujem🙂

dagmarmustafa
26. okt 2014

@mimcak Dakujem🙂

luciahromadkova
26. okt 2014

Aj ja dnes jednu, nie je taka celkom ako som si predstavovala, asi potrebujem tiez airbrush, alebo som farbu okolo motivu mala nanašáť hubkou...
Ale bol to darček a pacil sa 🙂
Pre maleho floorbalistu...

jakelina
26. okt 2014

@artepf máš je dokonalé

@jenie123 krása

@dagmarmustafa moc hezké

@luciahromadkova perfektní malba 😉

sasettka
26. okt 2014

@sollange
@denisak77
@mimcak dakujeeeem krasne 🙂 mimcak, heeej? to ja som ju nasla az teraz, mala som temu zirafa, tak volba bola jasna 🙂 a inu som zatial este nevidela, no musim viac pokukavat, hehe 🙂)) a krasne su aj tvoje, ten vtak by vytrapil asi kazdu z nas.... 😝