Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
1. okt 2011

@adul67 pecenie hrou je drahe ja som si teraz objednala 4 ks po 7kg a plus kurier je 4eura a 7kg stoji 37.40 tak ked is to potom rozratam na kg tak to vide ovela lacnejsie ja objednavam odtialto
http://www.webareal.sk/vsetkopretorty-sk/eshop/...

@broucek2 taketo aj ja mozem 😵 mnam 😀 taku som teraz na nieco take osviezujuce dostala chut 😀

yamahafazer
1. okt 2011

@lusil2005 dufam,ze sa ti torta podarila ked si sa tak namakala na nej chudatko takto v noci stavat a este aj do tesca utekat

simasa
1. okt 2011

Ahojte,
tak ja zasa pridam slanu (aj ked to sem az tak nepatri) 😅

dadka212
1. okt 2011

@lussy23 ďakujem si zlatá 🙂
@yamahafazer ďakujem, no mala byť najprv celá kvetová, ale je to aj pre 4 deti teda nie všetko sú deti 5,6,11 a 19 rokov majú takže tomu by sa hlavne tie mladšie nepotešili až tak, tak som sa pýtala, či radšej nevymodelujem nejaké postavičky 🙂
@lusil2005 a mám bielu formičku od kamky

mia1111
1. okt 2011

ahojte, tu je moja včerajšia - robila som ju pre mňa, manžela a syna na meninovú oslavu... keďže všetci sme "Mišiaci", tak som robila myšky na syre. Drobcovi sa veľmi páčila, hlavne tie myšičky 😀
Čokoládový korpus, straciatelový krém a banány, poťah WI, myšky SFV 🙂

yamahafazer
1. okt 2011

@simasa preco by nepatrilo aj ja robim slane a paradna je 😉

baby videli ste tieto cukrove misky na TOM?uplna nadhera
http://www.tortyodmamy.sk/ozdoby-postupy/cukrov...

dadka212
1. okt 2011

@reruna ďakujem moc 😵

dadka212
1. okt 2011

@mrka2 to je krásna tortička 🙂
@dm1 nádherné dokonalé ako vždy 😵
@yamahafazer nádherná tortička, krásne pestrá 🙂

dadka212
1. okt 2011

@desmodka krásne torty, hlavne timmy a tá pre sestričku krásne urobené detaily 🙂

dadka212
1. okt 2011

@petusko nádherné torty, všetky fakt 🙂 tiež som si to už povedala, že nikomu už nebudem piecť, ale nejako ma vždy ukecajú 😅
@ikula2 nádherná tortička

adul67
1. okt 2011

@yamahafazer super tak tam to víde na 4,40€díky

zdenallicka
1. okt 2011

@yamahafazer A to jak se dělá?

lussy23
1. okt 2011

@mrka2 - parádna torta @mia1111 - nádherná je @simasa - krásna
@broucek2 vyzerá dobre, hlavne to zaliate ovocie
@dm1 - krásne torty a macko Puf je zlatučký
@maya30 - krásnučké torty
@yamahafazer - jej tá je nádherná

lussy23
1. okt 2011

@havi - krásna farba torty i bábenko
@desmodka - krásne torty, ale tá ovečka tu už bola, alebo to je iná?
@stankapk - krásna torta
@sofinka18 krásne sa vám podarila

lussy23
1. okt 2011

@ikula2 je tá je krásna
@yamahafazer čo je to za formičku?

yamahafazer
1. okt 2011

@lussy23 myslis tu modru?to som lusil poslala foto formicky lebo chcela vediet ake mame babo co mam to je to lezkajuce co mam na krstinovych tortach

yamahafazer
1. okt 2011

@zdenallicka to ma vsetko z hmoty a kvety na drotikoch si pozri jej album ma tam aj teku veliku tortu plnu kvetov to musela byt makacka

simasa
1. okt 2011

@yamahafazer Dakujem. Ja len preto, ze nazov temy je marcipanove torty. 🙂

domini25
1. okt 2011

Dievcata ktore pekavaju torty a potrebvali by marcipanove ozdobky- ruzicky, kvetinky a co kolvek ine, tak moja svokrusa robi nadherne ozdoby, ma to ako zalubu na dochodku...tak kludne napiste

domini25
1. okt 2011

@simasa to je kraaaasne 🙂 🙂

yamahafazer
1. okt 2011

@simasa to vobec nevadi aj ostatne robia tiez aj slane torty
@domini25 a torty nepecie ci iba ozdoby robi?tu si kazda asi sama ozdoby robi neviem ci niekto by chcel kupovat.Ja som rada ked si mozem sama robit na kazdu moju tortu ozdoby mna to tiez bavi len keby bolo viac casu na to
pridaj niake foto ake ozdoby vyraba?

desmodka
1. okt 2011

@lussy23 to je dalsia a dufam ze tak skoto dalsia nebude 😅

anibas
1. okt 2011

@zdenallicka s cukr. diamantov som sklamaná ☹ ☹ ☹ ☹ mini cukríky

mariann2
1. okt 2011

@anibas ja tiež keď som tie diamanty videla naživo, bola som prekvapená, vôbec nevyzerajú ako na obrázku, sú maličké a vôbec sa tak pekne nelesknú ☹

nae
1. okt 2011

dobry den, damy, prosim, mohli by ste mi napisat (kludne do IP) nejaky overeny bezlepkovy recept na korpus, resp. na nejaky kolac? Cim vysypavate plech/formu pri bezlepkovom peceni, ci len vymazat? Vopred dakujem 🙂

anibas
1. okt 2011

@mariann2 presne tak malé matné cukríky 😠 😠

anibas
1. okt 2011

dávam svoje týždňovky a utekám pracovať 😎 😎

havi
1. okt 2011

@lussy23 to bolo len na vahe,to zelene,ked robim kamoskam,vazim,podla toho si pytam cenu

zdenallicka
1. okt 2011

@mariann2
@anibas

Tak to díky, že jste mě upozornily... TO jsem fakt ráda.. Neobjednám...

zdenallicka
1. okt 2011

@anibas Nádhera... 😵