Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
21. apr 2010

Zuzka moj prvý mmf bol zlý aj druhý až tretí sa zadaril. 😉

zuzkaprofant
21. apr 2010

no si ma nepotesila 😀 😀 😀

boldy
21. apr 2010

zuzka> neboj sa zvladnes, mne to vyslo na prvykrat a to som si precitala len prve 2 strany tohto fora, ani som nevedela ze pod mmf sa dava krem este 🙂

zdenallicka
21. apr 2010

Ahoj holky.. Ja jsem ted dodelala ozdubky na dort z bile modelovaci cokolady.. zezacatku to byl teda boj - drolilo se mi to, tak jsem pridlala sirup, ale pak z toho zase tekl tuk, tak jsem to "vyzdimala" a ted uz je to OK...🙂Zitra naplnim jovokremem a potahnu tmavou modelovaci cokoladou a ozdobim a v patek rano ho zanesu kolegynce domu - snad bude mit radost..🙂

dm1
21. apr 2010

aj moj prvy MMF bol zly nastastie to bolo len tak na skusku a to preto ze som tam nasypala vsetok cukor a este k tomu nejaky taky lacny

vinka
21. apr 2010

dm aj ja som mala vela cukru.A potom som začala prisipávať a tak to išlo lepšie 😉

dm1
21. apr 2010

vinka presne tak som to aj ja teraz robila cukor som vobec nevazila len so sypala kolko bolo treba

zuziq
21. apr 2010

tak konecne som sa odhodlala aj ja urobit potahovanu tortu. Kupila som si marshmallows tie so smolkami, modre, kedze to ma byt pre MM a svokra k meninam. Chcem robit klasicku piskotu plnenu tym kremom z ladovych kastanov - bude ten krem vhodny pod MMF? a mam si korpus natriet radsej aj den do predu alebo staci davat krem nejake 2 hodinky pred potahovanim a dat to na tie dve hodinky do chladnicky?

henikav1
21. apr 2010

zuziq, ten krem z ladovych gastanov nemozes dat pod potah, lebo to je slahackovy, ak ten myslis, pod mmf treba dat maslovy krem, alebo mozes aj lekvar, alebo si mozes naplnit tortu tymto kremom a pod potah das len maslo vymiesane s cukrom. A zachladit daj radsej viac ako dve hodiny

zuziq
21. apr 2010

henikav dakujem, este ze som sa opytala 😀

llumka
21. apr 2010

ahojte,pomoooc , prave som dokoncila marcipan zo suseneho mlieka, doteraz som vzdy robila ,chutovo bola fajn,ale teraz chuti to ine horsie,neviem co mam robit,mam vyhodit?
na vikend musi byt hotove 3 torty na zakazku, a este mi pokazil chut marcipanu 😠
neviem ako mi bude zmestit v chladnicke
mate zvlast chladnicku?

renataba
22. apr 2010

ahojte babenky, prosím vás čím lepíte tie ozdoby na torty, ako to tam drží?dakujem

alionuska
22. apr 2010

renataba-obycajnou vodou...niekto aj biellkom...a ked davam vela ruzi,tak ich napichnem na sparatka....a potom do torty. 😉

renataba
22. apr 2010

diky alionuska, idem piecť , v nedelu máme birmovku, bude to po prvý raz, tak si to tu pozerám čo a ako.tie tvoje torty sú neskutočné.a mi rozum zastáva ako to niekto dokáže.len tak dalej! 😉

hejdita
22. apr 2010

ahojte 🙂
tak ja dneska na rychlo peciem moje prve auto 🤐 som zvedava ako dopadne mojmu synoveckovi mal rok a v sobotu oslavuju tak sa bude hodit kedze hovorila svagrova ze tortu nemaju 🙂

zuzkaprofant
22. apr 2010

cafte takze pod marcipan mam dat aj krem ak som pochopila a ked budem robt marcipan mam postupne pridavat cukor praskovy a ten povazsky odporucate, ze

hejdita
22. apr 2010

presne tak zuzka 😉

nikanika28
22. apr 2010

cafte, baby, namalovala som vcielke pasiky gelovkou ciernou....kolko to asi schne???? akosi sa tomu nechce 😒 😒 😕 😕 😅 😅

zuzkaprofant
22. apr 2010

a este neviete recept na daky dobry krem na marcipan bo pisem tete ona mi pecie tortu a ja ju budem potahovat bo svokre nejde rura tak to je take komplikovane tak musim pekne postup tete pisat aku ma tu tortu urobit bo na dalsi tt oslavujeme 😀 😀

sme chceli piseet auticko ale to som zatrhla to by sme asi nezvladli bez formy tak ideme piest miskovu tortu a tortu macko pu ta sa len potahne a ja urobim macka pu a ozdobky na to

ajlinka
22. apr 2010

no..neviem ako ty...ja milujem lieskove oriesky...a pod marcipam je naj maslovy krem...aby sa to neroztekalo...ja pridavamo orieskovy koncentrat a je to super...je to taka koncentrovana orieskova pasta 😎

dm1
22. apr 2010

nika uz sa tesim na vcielku 😉

dm1
22. apr 2010

ajlinka to moze byt dobreeee. ako to vyzera ta pasta? Ja robievam falosny parizsky ale ja moc skusenosti nemam ja som v zivote 2 torty upiekla takze sa len rozbieham 😀

ajlinka
22. apr 2010

skus pozriet www.tortyodmamy.sk

ajlinka
22. apr 2010

no...ja som v taliansku...a tu ju maju v cukrarskych potrebach bud v sklennych kelimkoch alebo dostat kupit na vahu...ale jedna kamoska to vraj zohnala aj na sk...len neiem kde
skus sa popytat...alebo na tamtej stranke sa spytaj alebo pozri nejake linky co su tam...co predavaju aj online

zuzkaprofant
22. apr 2010

joj dievcence ste ma tu nabudili ja som chcela zacat vysivat ale dako nemam cas bo kukam recepty 😀 😀 😀 len skoda ze ja peciema le velmi kolace nepapam moj muz chudak pribere 😀

julinka25
22. apr 2010

baby neviete mi poradit, s cim sa da nalepit jedla oblatka?okrem Medecor gelu, to viem, ale nemam ho, neda sa nalepit aj napr. bielym kremom?

sse
22. apr 2010

podľa mňa sa dá prilepiť aj krémom, len čí sa ti to nerozpije, som čítala, že ten gél sa práve preto používa aby sa obrázok nerozpil. Ja som s oblátkou ešte nerobila, tak nemám vlastnú skúsenosť.

henikav1
22. apr 2010

ja som este tiez nelepila, ale nestacilo by len jemne par kvapik vody, tak aby ten marcipan nebol mokry len lepkavy a potom nejako ozdobkami alebo kvietkami naokolo trosku prichytit? Ved to by snad nemalo odletiet. Ale este som s oblatkou nerobila, len si to tak predstavujem. Krem by som pod to asi nedavala, podla mna sa oplatka rozpusti

hejdita
22. apr 2010

ja som tiez este z opatkou nerobila ale keby to malo akokeby ramcek tak by som to len polozila na vrch torty a tym rameckom aby to nelietalo to prichytila.....neviem clovek si musi radit ako vie ked nema nastroje 😕 😕 😕 😉

ajlinka
22. apr 2010

no..podla mna ma henikav1 pravdu...aby sa nerozpila...ale aj tak sa zvyknu tie oblatky este po vrchu potriet tym gelom aby sa zafixovali...lebo staci kedi ich ds do chladnicky...a navlhnu..ja som raz dvala na slhackovu tortu...ale po pol dni sa to zacalo troska rozpijat...tu som to videla aj v cukrarnach..ze to po vrchu potru tym gelom...a je to velmi pekne a nerozpije sa to..a zaroven sa to aj pekne kraja...akurat ze tu to pouzivju len na slahackove torty...