Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
14. sep 2012

@zdenallicka je suprová a ty postavičky jsou umělé????

zdenallicka
14. sep 2012

@jakelina jj, plastové..🙂 Kamarádka si je objednala, že s nima pak Máťa ještě vyhraje..🙂 A ještěže tak... 😀 😀 😀

dadka212
14. sep 2012

@jakelina 😀 ja zas neviem zavárať ani nič iné, takže ja jedine niečo vymodelujem, no ak si ťa vyžrebujem, tak to zožerem, keď ma uvidíš pochopíš, že čo vidím zjem 😀
@dada2007 ja ako kedy, niekedy dám krabicu, ale nezháňam ich kvôli tomu, ja do toho nakupujem, ak sú tak dám ak nie tak nie....niekedy by som musela mať doma zo 10 krabíc a to kde sme, by som tu mala skladisko 😀

pipka
14. sep 2012

@zdenallicka tie figurky mickey a spol su modelovane? ci hotove? 😕

dadka212
14. sep 2012

@zdenallicka krásna torta, škoda, že nie sú ostrejšie fotky, to by som určite ani nespoznala originál od tvojej 😉

pipka
14. sep 2012

jaaaaj no hned sa mi zdalo, ze nie su z hmoty 😅 taka dokonalost...to by ma uz porazilo aka som lava 😝 😀

zdenallicka
14. sep 2012

@dadka212 Děkuji..🙂 Byla tu ráno tma, vezla jsem jim ho, tak jsem vyjížděla brzy.. ☹ Oni ho chtěli hlavně obrovský, takže má 7kg... 😀
@pipka Kupované..🙂

zdenallicka
14. sep 2012

@pipka No a já bych si o sobě mega moc myslela.. 😀 😀 😀

aduskatt
14. sep 2012

@dada2007 tie centove zalezitosti ako stuha a koralky nepocitam🙂 a kazdeho upozornim, ze podlozku mu dam, ale krabicu nech si laskavo zozenie sam🙂

pipka
14. sep 2012

@dada2007 ja davam torty len na podlozkach...do krabice som davala len raz a aj to si ju doniesli 😉
a take tie stuhy, koralky a ozdobky ja davam v cene..ak to nie je nejaka speci figurka, ktoru treba objednat napr. na svadobnu...to si bud kupia, alebo kupim ja a zaplatia 😉

dm1
14. sep 2012

@dada2007 ja si za goralky a take veci nepytam naviac to by sa museli aj tie dratiky na kvety, piestiky a taketo veci davat naviac. Podlozky si kupujem bud kartonove v es-hope a necham im ich /to ked som leniva zhanat krabice :-P/ alebo plastove ked viem ze vratia. A ked sa mi ozaj chce tak aj karton obalim 😀. A davam iba na podlozke pripadne ak mam doma krabicu navyse a vojde to tak im to tam supnem ak potrebuju

pipka
14. sep 2012

@pristela tak moja a co z tej IKEA sces? V nedelu sa tam asi vyberiem 😉

dada2007
14. sep 2012

@zdenallicka @dm1 @pipka @aduskatt @dadka212 díky kočky za názor....
....podložky mám drevené(MM mi zohnal veeeeeeela 😵) a obalujem darčekovým papierom...
.....moc dík, čo sa týka tých cien, aj som to tak robila.....že tie mini veci nepočítam......ale dnes tá oblátka-predsa som si ju tam bola dať objednať, pak pre ňu...stála 3e...tak som si to započítala. Veď to ozaj nie je 5centov 😝
....no a čo sa týka krabice.....doteraz to nik nechcel ale dve zakazničky sa na to pýtali, pri preberaní torty, že a krabica nebude? ........tak reku či dávate alebo nedávate.......som chcela vedieť.......díkeles 😉

aduskatt
14. sep 2012

@dada2007 no, nedavam, ale vzdy upozornim, nech si zozenu🙂

zdenallicka
14. sep 2012

@dada2007 Jo jeslti dávám do krabice? Nee..🙂

pristela
14. sep 2012

@pipka oo, zlatko píšem ti ikeácku IP , juuuj to by bolo super, teda ides autom abo busom abo nejak inak ? ak nejdes autom tak to nic, vtierknem sa pak do blavy niekedy 😀 ak naberem odvahu ist k vam autom 😀 😀 😀

aa swap , a ja uz nieco mam hotové 😀 ale akosik to tiez nieje modelované 😕 som ze nebudem modelovat nic z potahoviek co ak by si ma vytiahla jakelinka na vlaku , by nadavala 😕 či mám modelovať ? 😕 😕

pristela
14. sep 2012

@dada2007 zlatko odo mna aj pytali krabice uz viacerí , ale ja do krabic nedavam a aj im vravim, ze sa im to v nej bude posuvat a kam to s nou daju do auta aby tu tortu videli? som doteraz kazdeho odhovorila a ked aj doniesli svoju krabicu nikdy do nej tortu nezmestili , alebo ju tam nevedeli nalozit 😝
podlozky tiez neratam, niektore mam kupovane, niektore kartony a mam aj hrube drevené, ludia sa trasu pri plateni samotnej torty nieto , že by mi mali zaplatit podlozku 🙄

dada2007
14. sep 2012

@pristela jj, ved to sa tam aj šmýka......a veru.......aj ťažko dáva.
Nie--podložky som nemyslela platiť....ale také tie doplnky - drahšie......kupované.....

pristela
14. sep 2012

@dada2007 no oplatku jasne ze si das preplatit, teda aspon ja som si dala , a vsetko ostatne zalezi asi od mnozstva a vzajomnej dohody, ja som koralky este nedavala 😕 aaale co som robila tu svadobku so zlatou stuhou tak tu som si dala zaplatit bo stála 4,50€ 😕 ale ine stuhy si nedavam ked su lacnejsie

sisix
14. sep 2012
sisix
14. sep 2012

Nocni mura u konce. Korpus mramor, plnka coko podle Aduskatt , vaha 2,5kg

anibas
14. sep 2012

@pristela počúvaj moja - u teba je jedno aký materiál - Ty aj z maku nádheru urobíš 😉 😉 😉

miciatko
14. sep 2012

@daducha nna by kralovska potesila este som snou nerobila,ale vela o nej pocula a tiez peciem slane

anibas
14. sep 2012

@jakelina Majka - už leštím vitrínu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
14. sep 2012

@pristela nemušíš modelovat, však mě se líbí všecko tvoje. 😀 😀 😀

jakelina
14. sep 2012

@anibas kournik šopa, že jsem to nedala do nějaké hezčí sklenice 😀 😀

janula.h
14. sep 2012

moja nešťastná vuitonka došla mi hnedá,ktorú nemali nikde pretože "práve majú výpredaj " a nový tovar až v októbri,zlatú a striebornú mi niekde stratili na pošte ☹ proste keď sa darí ☹

PS: zlatú urobíte zo žltej,modrej a červenej a strieknutím perleťového sprayu 🙂

eliska22
14. sep 2012

kočky tak moja prvá aj posledná tohtotýždňová 😀 som sa na nej vyšantila 😀 inak takéto podobné som už robila dve, tuším ešte min. rok 😉 a môžem víkendovať, takýto voľný víkend som už dlho nemala 🙂

mizulienka
14. sep 2012

@janula.h
@eliska22
dievcence perfektne obidve 😉

dm1
14. sep 2012

@janula.h juj no pekna smola :(. a kakao si na hnedu neskusala?