Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
20. nov 2010

pekný večer - všéééééétky ste šikulky 😉 😉 😉 😉
moje výtvory

alex21
20. nov 2010

@vinka aj ostatne tie krstinove som nerobila to som dala len ako inspiraciu pre niku 😨
A dakujem za transformera. Dost dlho som sa s nim babrala. Ako sa bude pacit Stevkovi uvidime este je u mna v chladnicke zajtra si po nu pridu.

bianca
20. nov 2010

och zeny dakujem za podporu.Uvidime uvidime.Vcera muz zo zlostou hovori ze si to mam uzit bo je to moja posledna a dnes mi nukal svoj giga naroadvy box nech si mam veci kde poskladat 😀

vinka
20. nov 2010

@anibas tak tie su krááásne a tá čierno-fialová to má aký kvet na vrchu?Ta je krásna a to má byť šik,á alebo sa mi to zdá. 😕

beruska2x
20. nov 2010

teda ta sikma to je mazec, nevim jestli se toho nebudu bat 😅

alcapalca
20. nov 2010

ahojte poradite mi prosim chcela by som skusit 1x truhlicu a na com ste vy robili to veko? na nejakej tortovej oblatke napr? nemate nahodou postup? diiiik moc 😵

petusko
20. nov 2010

@maca77 @lussy23 vdaka
@benjik urcite sa ti podari, ja som to dnes tiez skusala prvy krat a nebolo to take hrozne 😉
@lucula73, ano, najprv sa daju tie zvisle dlhsie a potom sa priliepaju tie kratsie 😉 vyzera to zlozito, ale ked zacnes, pojde to, akurat to dost dlho trva .
a chvalim vsetky nove torticky, su nadherne 🙂 tie sikme su skvele 🙂

zdenallicka
20. nov 2010

@anibas 😲 😲 😲

Tleskám!!!

benjik
20. nov 2010
benjik
20. nov 2010

@anibas no teda,ta fialová,nemám slov,kráááása.

petusko
20. nov 2010

@benjik presne podla toho postupu 😉 ja som si ale bok torty este predpotiahla tenkou hnedou hmotou, netrufala som si na taky dokonaly vyplet, takze teraz su aj pripadne medzierky maskovane.

aktak
20. nov 2010

@nikanika28 dakujem si zlata 😉 neviem, nezda sa mi to uplne kompaktne, take nedokoncene, ale mozno pri vecsom mnozstve to bude lepsie, a este farby musim zohnat, netusim kde v BA to maju ale snad najdem
dik, a tie krstinove su krasne, jednoduche, kvietocky a babetko take jemnucke, velmi pekne 😉

beruska2x
20. nov 2010

holky nemuzu nikde najit zadny postup na hrosika 😢 nemate nekdo??? diky moc

benjik
20. nov 2010

@beruska2x na public tv v dortománii 1 nebo 2.díl je video postup

beruska2x
20. nov 2010

@benjik to vubec neznam 😅

benjik
20. nov 2010

@beruska2x tak ted už jo,stačí zadat do vyhledávače

beruska2x
20. nov 2010

holky diky 😉

nikanika28
20. nov 2010

@aktak praskove farby zozenies hocikde v drogerke 😉 a urcite nebudes mat problem najst v BA nejaky cukrarsky obchodik..kdezto tu u nas... 🙄 😅 😝
@anibas ta poschodovka je krasna 😵 ..ako si robila tie tenucke tvary? hmotou alebo cim?

lukika
20. nov 2010

@petusko a ten výplet si lepila otáznik myslím tie pásiky medzi sebou otáznik máš ho krásny a aj všetky tortičky a tá poschodová torta sa lepí akou slamkou otáznik

lukika
20. nov 2010

@bianca ved ty máš vždy krásne tortičky bolo by škoda prestať a určite aj chutné lebo recepty na plnky čo si mi poradila boli super a všetci sa zalizovali

bianca
20. nov 2010

@lukika 😵

hej decka a este som chcela dodat ze som konecne vyhrala nad abecedou a pochopila koza ako na nu,Robila som to uuuuuuplne zle a teraz budem popisovat vsetko a na vianoce si vyprosim aj neaku mensiu abecedku

maca77
21. nov 2010

@anibas nádhernéééé jemné ... u teba sa mi páči že sa riadiš asi heslom menej je niekedy viac a torty sú krásne 😵 😵 😵

@bianca super a ty si chcela prestať s pečením 😅 ... aj mne MM navrhol či nechcem od ježiška nejaké pomôcky na pečenie 😎

anibas
21. nov 2010

žienky ďakujem
@vinka to je kríženec karafiátu a pivonie 😀 😀
@petusko že vraj nie je košík zložitý ?! 😨 😨 😨 😨 krásny máš

@nikanika28 čiernou gelovkou len maľované a ešte perleťovým gélom trochu

@maca77 presne tak - menej je niekedy viac - a šte presvedčiť zákazníka 😉 😉

benjik
21. nov 2010

Ahojky,
já dnes pekla v nové troubě dortík jen tak ke kávě.Nepotahovaný,ale zato barevný korpus.Nevypadá to špatně,jen mě nenapadlo,to vyfotit na řezu z boku.Vypadá o dost líp než,takhle rozříznutý zvrchu.

akme
21. nov 2010

ahojte nádherné torničky všetky, tie košíky sa aj mne páčia ešte som to neskúšala, moje nové výtvory pripájam 😨 😨 😨 😨 😝

akme
21. nov 2010

@bianca a akosi prosím vyhrala nad abecedou lebo mne to moc nejde vždy je to pôrod ☹

rybca
21. nov 2010

@akme to prasa nema chybu...🙂

lussy23
21. nov 2010

@anibas - krása.
@akme - nádhera. Baby, obidve máte ružové torty. kde ste zohnali ružovú farbu, alebo, ako ste ju vyrobili? Budem robiť tortu kamoške a chce ružovú.