Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lara1705
5. dec 2010

kto mi poradi ako skladovať dnes urobene ozdoby na tortu z poťahovej hmoty?či možem ich nechať v kuchyni alebo mam dať do chladničky a či musim dať ich do sačku? dakujem .

lussy23
5. dec 2010

@fopardi - krásna torta.
@aktak - krásne. teá s tigríkom nemá chybu. Synčekovi všetko naj.
@zlatat . nádhera
@alionuska - prekrásne. Deti sú už zdravé?

zlatat
5. dec 2010

@lara1705 nechaj v kuchyni - nedávaj do chladničky. Daj si ich do dózy a keĎ ti strvdnú, tak potom prikri, aby ti nepadal na ne prach

alionuska
5. dec 2010

@lussy23 ale dakujem..no v podstate..Alenka ide v pondelok uz do skoly a vcera sme sa trochu boli aj sankovat..strasne sa tesili snehu🙂 Ale je to podstatne podstatne lepsie... uz len sem tam nejaky soplik😀 😀 ..ale to aj mne vcera tahalo z nosa,ked sme boli vystipkaní od mraziku😀 😀 Saška mala líca ako ruže!!! 🙂

lara1705
5. dec 2010

@zlatat dakujem pekne za radu, dala som ich na tacku a do sačka a necham ich v kuchyni.

zlatat
5. dec 2010

@lara1705 Ja urobené ozdoby dávam do plastovej dózy, ktorú zatvorím vrchnákom ... ale až keď sú riadne vysušené

dm1
5. dec 2010

@alionuska vypada to ze si nebola jedina komu sa mazali fotky pre dospelych http://www.tortyodmamy.sk/zmiznuta-fotka 😉

dm1
5. dec 2010

este pridavam tohtotyzdnove vytvory. Opat slane pivo ale tentokrat prvykrat na objednavku pre hudobnu skupinu preto ten nazov namiesto etikety

dm1
5. dec 2010

nejde mi fotky pridavat ani ked som to zmensila ☹

dm1
5. dec 2010

@lawli dakujem tak musim pockat

vinka
5. dec 2010

Baby nemáte dobrý recept na palacinkovú tortu?Chcela by so m takú s mascarpone krémom alebo niečim podobným. 😉

lara1705
5. dec 2010

@zlatat už som dala sačok dole, vyzeraju celkom dobre, prvy krat som to robila pre manžela na narodky na 40-ku.dakujem za radu.

bzucinka2
5. dec 2010

@dm1 oni pisali, ze maju technicky problem a mame pockat 🙂

bzucinka2
5. dec 2010

no akoze aj moje torty torza prs a zadku su zmazane, hned som im aj napisala ze akoze preco??? 😠

zdenallicka
5. dec 2010

@bzucinka2 POdívej, v pořádku..🙂 Asi inovují pravidla..🙂 Pokud smazali Alence to, co jí smazali, musí zákonitě přijít na řadu i prsa a penisy a torza.. to je logické.. Ať je na každého stejný metr.. ;) Jak by k tomu přišla třeba Alionuska? 😉

bzucinka2
5. dec 2010

@zdenallicka no to je v poriadku, ale tak preco nezmazali vsetkym ☹

zdenallicka
5. dec 2010

Tak ono to asi nejde najednou... Anebo tady mají špeha, co jim špehuje Alenčiny špehy... 😀 😀 😀

dajna11
5. dec 2010

ach toto som dnes balila dcerke do školy,je narodená na mikuláša tak bude rozdávať

dm1
5. dec 2010
dm1
5. dec 2010

baby davam opat do pozornosti ze maju v cukrarskych potrebach floral sadu len za 15,90 a aj tie vzorovane podlozky maju len za 16,90 ktorasi ste vtedy pisali ze ste nestihli tie podlozky tak tu su http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/367/Rozva...

lawli
5. dec 2010

ahojte , prosím vas da sa zohnať 4 mm floristická páska , na farbe mi nezáleži. Ďakujem 🙂

dm1
5. dec 2010

@lawli taku tenku som veru este nevidela. Naco potrebujes? ja vzdy tu velku striham na polovicu

dm1
5. dec 2010
dm1
5. dec 2010

boze nahravam tu tie fotky po jednej ale viac mi nejde 😒 . Na tu slanu uz kaslem nebavi ma to stale nahravat. ale zistila som pri nej ze s abecedou na potahovku sa da aj so syra vykrajovat tak som napis na slanu s tym urobila

lawli
5. dec 2010

@dm1 jaj tak toto som si myslela ,že nieje taka tenká 😒 to vlastne nepotrebujem ja ,ale manžel....strieka autá a potrebuje na motorku 4 mm pásiky inej farby ,no žiaľ nejde zhnať ani v auto potrebach iba 3 mm a 6 mm ☹
škoda ,ale aj tak ďakujem za odpoveď 😉

lawli
5. dec 2010

@dm1 no poviem ti ja som sa na tu slanu tešila najviac 😒

inak super link na tie cukrarske potreby....ja som si včera objednala toto http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/6-1... 😵

dm1
5. dec 2010

@lawli posledny pokus nahratia fotky teda 😉 . Aj ked je taka ista ako min. tyzden len logo je ine

lucula73
5. dec 2010

@dm1 aj ja som na ňu čakala 🙂 .krásna je..a ten poťah na nej to je syr?lebo sa chydtám niečo také vyskúšať,ešte som to nerobila 🙂
a tie podložky rozvalkovacie...ktorá je taká univerzálnejšia,či je to jedno? 🙂

lawli
5. dec 2010

@dm1 jeeeeeej 😵 😵 to koli mne ? ďakujeeeeem 😉 je krásna 🙂