Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
24. aug 2009

hej tak moment hodin facebook na chvilocku ok?

bianca
24. aug 2009

c.2 😅

evitkamalicka
24. aug 2009

ty brdo

alionuska
24. aug 2009

No parada....dinosaury ...ako po vyhynuti..... 😀 😀 😀 Ale tak snaha bola a to sa ceníííííí 😀 😀 😀 😅 😅 😅

bianca
24. aug 2009

ali si to presne trafila 😀

vinka
24. aug 2009

bianca a z čoho sú tý dino? 😕 Z plastelíny? 😕

vinka
24. aug 2009

No baby hodte dáky tip na narodeninovú tortu pre 2 ročnú slečinku. 😉

vinka
24. aug 2009

Zabudla som dodať,že nič ťažké. 🙂 Ja niesom profík. 😀

cessy
24. aug 2009

bianka a ktoreho robila koleginka???
alionuska na tej tvojej hlaške som sa teda riadne nasmiala, uplne si to vystihla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

graziela
24. aug 2009

Ahojte babule 🙂
Tak ti dinosauri nemali chybu, to som sa aj ja z chuti zasmiala a to nemyslim skodoradostne... 😀 Ten prvy dino vyzeral akoby z plasteliny, to bol asi len trening, nie? Ten druhy uz bol celkom OK, no, lepsie povedane, lepsi... 😉 Ale snaha sa ceni, to je jasne 🙂
ja uz mam upeceny korpus na zajtra, aj predvarenu parizsku slahacku, to je Nr.1 u nas, co sa tyka plnky 🙂 🙂 🙂
Urobila som mramorovy korpus...len jedna vec ma na to trochu skrie...to cesto, kedze sa pred pecenim neda roztiahnut po okrajoch (mramorova struktura vy sa narusila), sa nafukne v strede ako bubon...aj minule sa mi to stalo...tusim som niekde citala nejaky tip, co robit, aby sa cesto upieklo rovnomerne... Niezeby mi to nejako extra vadilo, mne sa paci aj take vypukle torticky, ale zaujimalo by ma to...viete poradit?

evitkamalicka
24. aug 2009

uf baby tak som sa zapotila, akurat som dopiekla pagace muzovi na zajtra do roboty lebo ma meniny a je ich uctihodnych 300ks

sofi07
24. aug 2009

kurnik, bianca, a ja som nevidela :(. tiez by som potrebovala zdvihnut moje pekarske sebavedomie 😀 . ja som sa cely vecer hrala. som si len tak robila z puncoviny psika a ani neviem ako vecer presiel... nemozes si to hodit do albumu?🙂

veronkaj
25. aug 2009

ja cez víkend budem skúšať piecť tú tortu tak uvidíme,
držte palce

cessy
25. aug 2009

graziela ja ked robim ten mramorovy, tak to roztahujem opakom lyzice (cistou). len tak jemne, nic sa neporusi. ked som to nerobila, tak sa to dost vydulo, teraz menej, skus 😉

zdenallicka
25. aug 2009

graziela a v jake forme peces:????

Kdyz pecu v kulate, testo se mi tam hezky rozleje smao, s tim nic nedelam a kdyz delam na plechu, udelam si ctyri mista, kam davam testo... Jakoby do kazdeho rohu... Proste davam testo a mam proste ctyri stredy..🙂 A odpada tim nejake roztahovani testa...

Ja se ted chystam na toto pro sedmileteho kloucka..

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54749

A pak na tohle dedeckovi k 70. narozeninam (flasku koupime)

http://www.flickr.com/photos/forgoodnesscakes/3...

neterince ke 4. narozeninam

http://www.flickr.com/photos/tourtes/3013109735/

a svagrove k 28.narozeninam

http://www.tortyodmamy.sk/?q=v-tvare-srdca/krut...

a toto muzickovi k 25. narozeninam (je bubenik)..🙂

http://www.flickr.com/photos/cakesbysugargirl/2...

Tak mi drzte pesti..🙂

zdenallicka
25. aug 2009

JO au svagrove to nebudou jahody, ale ruzicky z modelovaci cokolady obarvene na ruzovo..🙂

cessy
25. aug 2009

zdenallicka mas co robit 😀 😵

cessy
25. aug 2009

http://www.flickr.com/photos/cakesbysugargirl/3...

alionuska aha, dalsi madagaskar, ale ten tvoj bol krajsi 😉

sofi07
25. aug 2009

graziela, nevymastovala si boky formy? vraj to vtedy vie vydut v strede....baby, kuknite si mojho psika,celkom sa m i paci 🙂

vinka
25. aug 2009

Kriste to sú torty.Kde ja sa hrabem s mojími tortami. 😝 😀 To mám ešte čo trénovať.Musím niečo pekné pohladať pre dcéru na jej druhé narodeniny.Joj Alionuska ja som raz videla klobúčik ako sa robí ten vrch oblý nevieš mi poradiť? 😕 Mám niečim okrúhlu upečenú tortu hore vyplniť?krémom alebo ovocím. 😕 A potom chcem potiahnúť a mašlu. 😉

lyzenka
25. aug 2009

čaute babule,

dnes mi to znovu nedalo. Včera som nakúpila v LIdli marschallow (modré aj ružové). A včera som sa tu niekde dočítala že niekto robil ten "marcipán" z marschallow ale nie spolu s práškovým cukrom ale sušeným mliekom. Doma som sušené mlieko nemala, ale dala som tam ešte Andrejkove čo mu zostalo (babylove-jabllčkové)......a spravila hmotu - je to fantastické (mňamky...skoro som to zjedla celééé!).....najskôr som teda myslela, že z toho nič nebude...ale som si stále dávala do cery ruky...a tak som to potom miesila a miesila....až hmota bola OK. spravila som z toho tri ružičky a číslo (na skúšku)....a zvyšok som dala do mrazáku... :O)))

A zostalo mi to zelenkavé (zmiešla som tie ružové a modré dokopy)... :O)))

pozrite album....teda, oproti vám ništ moc.....ale som happy, že sa mi to podarilo!

graziela
25. aug 2009

Ahojte bambulky,
tak ja uz mam torticku hotovu, este sa chladi v chladnicke a o chvilu sa bude papat 🙂 Vydarila sa mi fantasticky, teda MMF, ale ale pravda, ze z Haribo je ovela viac plastickejsi, ovela lepsie sa tvaruje, tentokrat som sa odhodlala aj na ruzicky, nie su sice take krasne ako tie vase, ale ja som celkom spokojna s vysledkom...No, ved posudte sami, idem pridat fotocky...
Sofi,
mam okruhlu taku tu klasicku plechovu formu a tusim to bude ozaj tym, ze som vymastovala aj boky...No este jeden dotaz mam - snazila som sa poctivo lyzicou rozlievat raz hnede, raz bezove cseto a kde som rozkrojila korpus, zistila som, ze sa mi to skoro vsetko zlialo do kakaovej...takze ziaden mramor sa nekonal...uvidime, ake to bude na reze, no neviem...neviete, kde som urobila chybu?
Sofi a inac, krasny havinko, to si len tak piekla, ci pre niekoho?

graziela
25. aug 2009

Tak a tu je link na moju akt. torticku, uz sa mi na nu slinky zbiehaju...ale ked mne je vzdy tak luto, ked sa pokraja a spapa...aj vam to tak byva??? ☹
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

alionuska
25. aug 2009

Zdenallicka,,,teeeda ty mas toho naplanovaneho! 🙂)))
Cessy no tak teda adkujeeeem..aj mne sa ten moj paci viac.... 😀 😀 😀
Vinka na klobucik byva taka oblukova forma,ako na loptu..ale tak da sa urobit aj tak,ze normalne upecies kruh a potom po naplneni obrezes do pozadovaneho tvaru a z tych odrezkov si urob puncovinu a dotvaruj,aby to bolo hladucke,ked to potom budes potahovat. 😉

bianca
25. aug 2009

cafte kocky

s radostou vam oznamujem ze som konecne zohnala farbyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.Nakoniec mali v tescu praskove tak mam aj oranzovu,aj cervenu,aj zelenu,aj zltuuuuuuu.Som happy len som musela dlho vyberat lebo boli zatvrdnute.No asi maju velky obrat 😀 😀 😀 a tak som platila na pokladni s modro-zelen. rukama

alionuska
25. aug 2009

Sofi havko ozaj pekny..skoro som zabudla pochvalit...
Graziela nikdy nevymastuj formu-teda boky ,lebo sa ti vzdy potom urobi na vrchu kopec....bubon 😀 😀 Len nasucho a pekne bude rovnomerne...A torta je krasna a aj farba je pekna modra... 😉 😉

A lyzenka,neboj,len trenuj a pojde ti to este lepsie...inak ja som do MMF susene este nedavala.ale tak logiku to ma! 🙂 Nic sa podla mna tym nepokazi a je to potom ako marcipan zo suseneho mlieka,take vlacne..nie???? 😅

graziela
25. aug 2009

Alionuska, dakujem za radu, nabuduce sa jej budem drzat 😉
A ta farba...no, nedovazila som na nic viac, ako len pridat trosku gelovej modrej do masy v mikrovlnke...no ale ostalo mi trosku modrej, aj ruzovej z tej minulej torticky, tak budem mat uz 2farby pre buducnost 😀 😝
Ozaj, a skladujete MMF vsetky v mraznicke? Ja ich mam v sacku len v chladnicke, niekde som citala, ze to staci, tak dufam, ze je to OK 😉

bianca
25. aug 2009

ali ty si pisala ze korpus zapiect a potom pomalicky dopekat.Ako asi kolko na ako dlho??? Mam dost deb...lnu elektricku ruru

cessy
25. aug 2009

graziela ja ked robim to mramorove, tak davam 2lyz.bieleho a 1lyz. hnedeho. nabuduce skus tak, lebo to hnede je tazsie cesticko, tak mozno preto sa ti to pomiesala
jednu tretinu ofarbim kakaom a dve tretiny ostanu blede