Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
14. okt 2012

@pipka vieš čo, doteraz som mala väčšinou jednu maximááááálne 3 torty(aj to napr. rozdelené že jedna piatok, druhá sobotu a tretia nedelu)...iba raz štyri.....no a tento víkend som mala piatok jedna, včera jedna a dnes dve......a budúci týžden asi tiež tak....tak sa pýtam, že ako si to zorganizovať.....a teraz mám pocit, že bud nemám žiadnu tortu na víkend alebo velaaa 😅

katulkaaaaaa
14. okt 2012

@dada2007 moja babka mi vzdy hovori upec kludne aj na nedelu ale vsetkym to odovzdaj piatok!!!ona pecie cely zivot a dobre hovori...ja neznasam ked maju na sobotu ci nedelu a ja mam akoze cely den cakat nez pridu pre tortu 😠 toto ma na tom celom asi vytaca najviac 😀

pipka
14. okt 2012

@dada2007 napodobne...ja bud cez tyzden nic..alebo hned tri 😅 😀 ale nastastie viac nie..to uz by som fakt nemala kam dat 😅

inak neviem co sa dialo tento vikend ale ja som prvykrat v zivote musela tri objednavky odmietnut 😒 a to taka vtipna jedna mi volala v piatok rano, ze na sobotu..tak vravim, ze nemozem, ze nemam miesto v chladnicke..a ze tak teda ona este v piatok vecer by si pre nu prisla 😅 😅 😀 😀 😀 normalne ma rozosmiala
akoze ja neviem co si ti ludia predstavuju...ze zadam objednavku do pocitaca...stlacim enter a za hodku mi vyjde z chladnicky hotova torta, nie? 😅 😀 😀 😀 🙄 🙄 🙄

katulkaaaaaa
14. okt 2012

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 asi tak nejako ja som teraz zobrala jednu co volala piatok rano ze na sobotu vcer...ale to len preto ze som nemala ziadnu obj tda mala som uz vsetko hotove 😉 som jej povedala nabuduce volajte skor ta torta sa za hodinu nespravi 😀

vecernicci
14. okt 2012

@dada2007 já to mám na příští týden, na středu jeden, na pátek tři, na sobotu dva a na neděli taky dva a budu péct všechno jedním vrzem ve středu 😉 ať nemám bordel v kuchyni celý týden 😀 😝

jakelina
14. okt 2012

@pipka a nevyjede?????????? 😀 😀 😀 😀 Mně ano 😀 😀 😀

jakelina
14. okt 2012

@vecernicci ty jsi nezmar 😀 😀 😀

vecernicci
14. okt 2012

jo a ještě fotky mých tohtotýdenních výtvorů 😉

vecernicci
14. okt 2012

@jakelina to víš, zadám do compu, fotoshop a dort je hotový 😀 😀 😀 😀 to se to pak dělá,ne? 😀 😀 😀 😝

mia1111
14. okt 2012

juuuuuj, mne to furt blbne, už som dala aj obnovenie systému na sobotňajšie nastavenia, nech neberie do úvahy nové aktualizácie a aj tak mi to furt blbne. Idem skúsiť ešte defragmentáciu disku, ak ani to nepomôže, tak neviem... ostatné webstránky fungujú v pohode :(

zklimekova
14. okt 2012

moje víkendové..orchidea je pre moju mamku k narodeninám....mala vyzerať inak, ale dokončovala som ju s teplotou 39 tak som bola rada, že stála a neriešila som kvetináč 🙂...večer si vás konečne poriadne počítam 🙂

aduskatt
14. okt 2012

@pipka Milacik, ale ved pouzijem photoshop a torta je za hodku na svete, no ne? 😀

abriela
14. okt 2012

BABY, od pondelka - PRASKOVY CUKOR a MASLO (aj ked nepoznam taketo)
http://www.kaufland.sk/Home/01_Aktualna_ponuka/...

aduskatt
14. okt 2012

@abriela to maslo kupujem bezne na torty🙂) je v pohode🙂 a dik za info

lamps
14. okt 2012

Ahojte, krásne ste popiekli a popísali toho až až 🙂 ja mám konečne objednávku na detskú tortu, tak sa teším a aj tento havko sa teší 😅

mizulienka
14. okt 2012

@abriela to maslo je super, my ho kupujeme, ked sme v cechach a je uplne v poho, tak to je super.

baby z Ciech, @jakelina @vecernicci neviete, ci u vas je nejake akciove maslo? muz ide na sluzobku, by mi kupil

sisix
14. okt 2012

@aduskatt Prosim te, kdyz delam piskot do 24x24 z kolika vajec mam udelat?

jakelina
14. okt 2012

@mizulienka ani teď nevím, kupovala jsem v Kauflandu myslím za 25,90 a vím, že tam mají levné vajíčka. Třicet za 69,90 do úterka a od čtvrtka mají za stejnou cenu v Lídlu, tam mají máslo taky za 25,90.

lamps
14. okt 2012

@sisix ja robím mramorák do formy 25 x 25 cm z 8 vajec

lawli
14. okt 2012

baby pridávam sĺúbenu tortičku v reze...čo sa týka chuti...tak chutila nad očakávania...dokonca si pýtali aj recepty 😉

aduskatt
14. okt 2012

@sisix ked piskot, tak aspon 8.ked mramorak, tak tam bude stacit aj 6.ale to je odhad, lebo 24x24 nerobievam

florentina
14. okt 2012

@levandulka3 obě krásné, ale ta nedradiční je úplně luxusní
@denisak77 ale je, všechny jsou krásné

florentina
14. okt 2012

@miciatko nechápu, jak jsi toho psa dokázala udělat z čokolády, jsi kouzelnice 😉

pralinka25
14. okt 2012

@lamps uuuuuzasny havko 😵

sisix
14. okt 2012

@lamps dekuji

sisix
14. okt 2012

@aduskatt diky

florentina
14. okt 2012

@vecernicci to autíčko je sladké, ale jinak všechny super... 😉
@lamps další člen tvé dortové rodiny, do kterého jsem se zamilovala....tak jdu dát aspoň pusu marťánkovi 😉

lamps
14. okt 2012

@florentina 😅 😅 😅 jééj a marťanko sa má ako? Pozdravujem ho 😀 😀 😀

pipka
14. okt 2012

@jakelina no mne vyjde tiez...ale ta co si objednali pred tyzdnom 😀 😀 😀 😀

pipka
14. okt 2012

@aduskatt sak toto...jaaaaaa zabudla , ze existuje photoshop 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀