Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
30. apr 2013

@mimcak ale nieeeeee 😉 no ale tak co k traktoru 😅 😅 😅 😀 nic mudrejsie ma nenapadlo 😝 😀

mimcak
30. apr 2013

však to,že ani mňa nič nenapadá.Asi dám len stuhu a bude po probléme 😀

zklimekova
30. apr 2013

@lokalistin krásna 🙂..ako pre popolušku 🙂

lamps
30. apr 2013

@mimcak to máš podobné zadanie ako ja keď som robila futbalovú loptu a pani povedala, že na tortu chce aj kvety 😨 a torta bola pre 70ročného dedula

lamps
30. apr 2013

@pipka a inak Janka, ako sa máš????

lussy23
30. apr 2013

@mrka2 nádherné tortičky
@evuska32 nádherné
@aduskatt to je krásna kytica🙂
@boise nádherné

aduskatt
30. apr 2013

@mimcak a co tak vlcie maky?🙂

lussy23
30. apr 2013

@mojmacik krásnučké
@artepf nádherné

florentina
30. apr 2013

@mimcak já bych dala slunečnice...hrozně se mi líbí tento /inspirace z netu/ a myslím, že by šel i jako svatební a ten traktor by k tomu nebyl úplně mimo

asianflower
30. apr 2013

@lussy23 peciem len nejakych 5-6 mesiacov, prvu tortu som robila sestrinmu malinkemu a vyzerala takto. A hned 2 tyzdne na to som robila pre svokru taku zahradkovu. Dakujem pekne za kompliment, ale vsetky holky su tu neskutocne talentovane.🙂 Mna to hrozne bavilo uz davno, len som bola len taky teoretik, pozerala som vselijake shows a magaziny a z toho som sa ucila, ale prvy krat som si to vyskusala az teraz ..ani neviem preco to tak dlho trvalo hihi🙂 no ale kazdopadne mam nove hobby🙂

lokalistin
30. apr 2013

@zklimekova dakujem

nanima
30. apr 2013

@zuzana92101 ja som najprv skusila tu burizonovu hmotu ale nejak my to nevytvrdlo. ☹ takmali deti pochutku. 😀.oblatkou to slo dobre natierala som ju duo nutelou

pipka
30. apr 2013

@lamps pracovne moja pracovne 😅 😝 ...co ti chyba šťuchnutie? 😀 😀 😀

pipka
30. apr 2013

kooonečne finito 😎 a padaaaaam od unavy 🙄

rapunzel1
30. apr 2013

@mysiatkoo ja na to pozerám od rána, ešte som tú kartu ani nezavrela a slintám nad tým celý deň a zvažujem, či sa mi to oplatí, ale sa mi to fest páči....

pristela
30. apr 2013

@pipka ach vy ste obe rovnake čísla 😀 😀 😀 @dada2007
@dada2007 ty si pipina , no nezastrelím ťa?!!!!!! Po prdeli dostanes ako k tebe sadnem na cafe !!!! Tortusky krasne som ti uz pisala aj na fb ze ten hŕŕŕnic nemáá chybu !!! 😵 😵 😵
@wera.g oo ta prva kvietkova uuuzasnaaa, a na druhej sa mi paci ten napis, teda vsetko sa mi paci 😀 ale ten napis šikmo + vytrcajuce V to ti musim obšlahnúť dakedy 😀 😀 😀

@mimcak aj ja som z repku olejnu to mozes pach na nu aj celu prachovku žltu rozfuuuukať 😀 😀 😀

pristela
30. apr 2013

@asianflower oo ta zahradka je bombováááá 😵 😵 😵 😵 😵 teda aj ta prva , ale ja mam asi slabost na tie zahradkarske torty 😀 toooolko roboty a farbiciek , parada

pristela
30. apr 2013

@jakelina malý je celááá mamkaa, ale že úúúplne 😀 úžasný je 😵 😵 😵

dada2007
1. máj 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
1. máj 2013

@pristela cmukk

dada2007
1. máj 2013

@jakelina ja mám doma tiež takých 2 pomocníkov.....veru už nám valčeky, kostice a vykrajovačky nestačia 😅

lawli
1. máj 2013

krásne slnečné ránko prajem..moja ranna rýchlovka...susedom miesto dezertu....obaja majú dnes narodeniny a sú stále spolu ,tak symbolicky som spravila "dve majové čerešničky" nič iné ma nenapadlo... 🙂

asianflower
1. máj 2013

@pristela Dakujem 🙂) inak neviem ci aj vy to tak mate ,ale ked mi je nejaky motiv blizky tak sa mi to aj super robiii 🙂) minule som robila pre kamosa futbalovu a ta sa mi az tak nedarila ..neviem cim to bude hihi🙂 hlavne ta futbalka a tie vzory to bola cista geometricka maturita🙂

vlasta80
1. máj 2013

moja naposledy robena

vlasta80
1. máj 2013

posledna

lamps
1. máj 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 no Žanetka vysvetlila, čo znamená šťuchnutie na fb 😀 😀 😀 😀 😀, tak nebudem provokovať 😀 😀 😀 😀 a keď som večer videla, že si tu, tak som sa spýtala. A aj ja pracujem tento týždeň mám tri torty a štvrtú som odmietla 😝 začína byť teplo, tak sa ľudia bláznia a chcú torty 😝 😝 😝 😝

nanima
1. máj 2013

dnesna torticka. moje prve postavicky 😀

dm1
1. máj 2013

kockyyyyyyy toto ste videlI? naaaaadherne nove krajecky na sugarveil 🙂

http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-Magic-Tr...

dm1
1. máj 2013

@mysiatkoo aaa si ma predbehla som to tu supla skor ako som si upozornenia precitala. Spotrebu ma po otvoreni rovnaku ako pred aspon tam nie je nieco pisane vacsinou niekolko mesiacov. Ale myslim ze to 500g balenie sa tazko spotrebuje radsej mensie a kupovat castejsie ja som si teraz 100g objednala aj ked to bude asi malo ako tak rozmyslam ked sa na tie nove krajky divam 😀

dm1
1. máj 2013

@wera.g prekrasne 😵