Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ziizii
1. dec 2011

@jakelina mozem poprosit recept na ten karamelovy? diky

mrka2
2. dec 2011

@dm1 a ty si nic nevyhrala??? 😕 😕 😕

mrka2
2. dec 2011

tu je moja dnesna, zajtra ma caka moja prva Kitty 😀 este som ju nerobila 😕 hii, vlastne to uz dnes bude... 😔 ta torta no neviem... myslim,ze ma zjazdia, som ju fest precackala,ale furt mi tam daco chybalo... 😀 ale mne sa paci, ked nebudu chciet,tak si ju dame my - aj by sme sa potesili veru 😎

mrka2
2. dec 2011

@mariann2 nepodarene lietadlo? 😕 no tak to by som chcela vidiet tvoje podarene 😲 😉 krasne torticky
@havi fiha, si sa musela namakat... ale ani ich poriadne nevidno,taky maly obrazok... ale vyzeraju krasne 🙂

dm1
2. dec 2011

@mrka2 nie nevyhrala 😉 bola tam spusta nadhernych torticiek
@bianca neviem ci dostane nieco ale uz umiestnenie isto potesi 🙂

zlatat
2. dec 2011

@dm1 čooooo???? Ja som získala 5. miesto? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 TO v ktorej súťaži, tam, kde bolo také debilné hlasovanie? Ja umrem
@anibas gratulujeeeem

zlatat
2. dec 2011

@bianca baby kde sú výsledky? Neviem sa k nim dopracovať 😒

Dnes večer vám pridám svoju princezničkovú tortičku ... toto je moja úúúúplne prvá princezná a navyše úplne prvá postavička s ľudskou tvárou ... večer si po ňu prídu a ešte ani potiahnutá nie je

alenv
2. dec 2011

@mariann2 krásné dorty opravdu

miciatko
2. dec 2011

@dm1 kde v dubnici mali tie vlocky??

miciatko
2. dec 2011

@dm1 ako vies ktore vyhrali??

miciatko
2. dec 2011

@mariann2 ako si robila tie pastelky su perfektne. .

zlatat
2. dec 2011

@simasa už som to našla - dík ... normálne som v šoku, nečakala som takéto umiestnenie - aj keď odmenené sú len prvé 3 miesta, ale aj toto ma moc potešilo.

havi
2. dec 2011

@mrka2 no moja,bolo to od obeda do cca 21h len ozdobovanie,najhorsie boli tie malicke,bolo ich 26,na foto par chyba bo sa mi nezmestili,den predtym pecenie,ale som rada,bolo to prijemne zdobenie,chceli aby spolu vsetky ladili,tak kazda bola priblizne rovnako zdobena, 🙂

jakelina
2. dec 2011

@ziizii do hrnce dám 10 deka cukru, upálím na karamel a opatrně zaleju jednu 33 %šlehačkou, pozor prská to. Potom míchám až se to rozpustí. Nechá vychladit. Jedno máslo ušlehám do pěny a po lžicích přidávám šlehačku a šlehám na krásný tuhý krém. Ochutnej a můžeš přisladit, jestli to bude pro tebe málo sladké.

jakelina
2. dec 2011

@havi ty jo, to jsi si mákla, ani nechápu, kde jsi to všechno skladovala 😀 😝

mariann2
2. dec 2011

ďakujem vám za lajky", @miciatko pastelky boli zo "šúlku" hmoty jednej farby, na zadnú časť som nalepila koliesko béžové a na to maličkú bodku farebnú a na špic takú zašpicatenú béžovú časť a na to nasadila farebný špic 🙂

simasa
2. dec 2011

Baby je vyhlasena dalsia sutaz na tej stranke a vyhru si mozete uplatnit v obchode, kde maju 3 podprsenky, 3 nohavicky a 3 tanga. 😅

anibas
2. dec 2011

No ty kokos 😕 😕 baby ďakujem - no ale tam boli oveľa krajšie torty ako sú na 1.-3. 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 taká 9.-ka čudné hlasovanie, aj celá stránka nejaká divná a e-shop ?? tam nič zaujímavé nemajú 😠 😠 😠 😠

havi
2. dec 2011

@jakelina dve chladnicky cisto na torty 😀

cestovatelkaandrea
2. dec 2011

tak takuto tortu som urobila na zajtrajsiu oslavu pre drobcovu kamaratku 🙂

bianca
2. dec 2011

bre ranko.Tak som si vsimla ze svet pecenia zpustilo dalsiu sutaz....neviem ci sa vobec chcem zapojit

hned po ranu som horko zaplakala ked Kamka nahodila akcie.Po tomto tuzim uz dlho http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... a teraz taka dobra cena ach jaj.Akurat ze vcera nam dosiel nedoplatok za elektrinu 130 € takze mam smolu

@zlatat skoda ze za to miesto nedali aspon 10% zlavu v shope.

zlatat
2. dec 2011

@bianca nevadí
aj ja vám ďakujem 🙂

jakelina
2. dec 2011

Holky co jste si umístily v první desítce mooooooooooooc gratuluju. Jste šikulky.

jakelina
2. dec 2011

@cestovatelkaandrea milá dortička

yamahafazer
2. dec 2011

moje dnesne a mam fairont 🙂
dufam,ze sa im ta vila ci co to je bude trocha podobat 😀

stankapk
2. dec 2011

kocky pomoooc :( robim plnku s mascarpone. vcera som uvarila dve slahacky s dvoma bielymi milkami, ale nevrelo to. uz rano ked som to brala z balkona tak sa mi to zdalo dost riedke - ked som robila s tmavou cokoladou, bolo to ovela tuhsie. no a nevyslahalo sa mi to uplne dohusta, dala som aj jeden stuzovac, no a ked som pridala 2 mascarpone, tak je to riedke :( da sa to nejako zachranit???

dadka212
2. dec 2011

@stankapk šlahaj a šlahaj kým to nezhustne, ale na malých obrátkach

stankapk
2. dec 2011

@dadka212 dakujem idem skusit.

katulkaaaaaa
2. dec 2011

ahojte pre pana zahradnika k 50tke,vaha skoro 6kg 🙂