Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
9. mar 2011

@jakelina dakujem 🙂 ja som uz vyskusala vela postupov na ruze a zobrala som si tak z kazdeho trosku 🙂

ale niektore ruze vyzeraju ako zive, ta hmota je taka menej sucha ako moja....dievcata z akej hmoty sa vam ruzicky najlepsie robili?

tie kvetinky som kupovala z cukrarskych potrieb, ale tam ich uz nemaju, ale nasla som ich v druhom obchode, akurat, ze za raz taku cenu....to bola ta debata, co sme tu mali prednedavnom, ze Cina verzus Wilton

http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...

zlatat
9. mar 2011

@dm1 krááásne 🙂
Ja teraz nemám žiadne torty, až na 30.3 tak sa učím robiť ľudské tváričky - tu je môj pokus č.2 čo poviete, môže byť?
@mizulienka jedine WI

jakelina
9. mar 2011

@mizulienka děkuju, tak skusím pohledat u nás v shopech. Je to celá sada, ale všechny se určitě sejdou. Jenom ta cena je fakt síla 😝 😝

zlatat
9. mar 2011

@reruna peknučký havko
@alionuska, ako obyčajne, skvelá práca

jakelina
9. mar 2011

@zlatat
udělej jí trochu tmavší vlasy a jsem to celá já 😀 😀 Moc hezké, jak to maluješ??? Máš tak tenký štětec???

jakelina
9. mar 2011

@mizulienka našla jsem toto, jestli je to ono. Asi jo.
http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

zlatat
9. mar 2011

@jakelina ďakujem - vzala som deťom štetec a ostrihala som ho aby bol tenký 😀

mizulienka
9. mar 2011

@jakelina ano, myslim, ze to je ono 🙂

lussy23
9. mar 2011

@zlatat - krásne

lussy23
9. mar 2011

@mizulienka @reruna @dm1 - úplne krásne torty

bzucinka2
9. mar 2011

@alionuska veru mas uplnu pravdu 🙂

bzucinka2
9. mar 2011

@zlatat moze je to super 🙂

mizulienka
9. mar 2011

@zlatat podla mna super, podla coho to robis? mas nejaku predlohu?

jakelina
9. mar 2011

Můžu se zeptat jaká je cena za to miminko?? Je to hodně nebo tak normálně??? Nemám čas hledat jinde. Děkuju.

zlatat
9. mar 2011

dík
@mizulienka robila som podľa videopostupu na youtube

jakelina
9. mar 2011

http://www.ceske-formicky.cz/?1422,enLANGUAGE_S...)

vypadl mi internet, tak dávám až teď

alicc
9. mar 2011

@mizulienka dakujem za ponuku, urcite ju vyuzijem 😉

mrka2
9. mar 2011

@zlatat perfektna. a tie vlasy sa ti nelepili? ja som skusala raz a nikdy viac cez lis na cesnak 😝 nemam na to nervy 😠 😔 😀

mrka2
9. mar 2011

@jakelina no u nas stoji okolo 13 eur, aspon som to minule tak videla,tak to je este dobra cena 🙂 neviem,mozno su niekde aj lacnejsie,ale ja som natrafila vacsinou okolo tych 13 eciek

alionuska
10. mar 2011

@lili01 no to je na tebe..ja som na celeho bieleho lepila take flaky hnedej...🙂Ale podla mna je to uplne jedno..ako sa ti bude dat,tak urob...😀

broucek2
10. mar 2011

@mizulienka jsou krásné, je to asi tím, že líste vkládám po předchozí. Je to kásně vidět na tom návodu

mizulienka
10. mar 2011

@broucek2 urcite vyskusam aj tvoj postup 🙂 dakujem

broucek2
10. mar 2011

@jakelina malé kytičky dělám klasickými vykrajovátky na perníky. Dá se to, ale tak kolem 6 kytičky se to začne lepit
@zlatat krásná

mizulienka
10. mar 2011

@broucek2 z akej hmoty robis kvety? MMF alebo mas nejake kupovane? dakujem 😉

broucek2
10. mar 2011

@mizulienka zatím jsem dělala z mléčné, ale tužší. Doma mám nově koupenou Gum pastu, ale ještě jsem nezkoušela

raci
10. mar 2011

ahoj prosím nevíte některá - je nějaký rapidní rozdíl mezi smartflexem a formixem?????

zlatat
10. mar 2011

@mrka2 dík. Vlasy som nerobila cez lis na cesnak - mne vyždy vyšli len také krátke. Teraz som si vyvaľkala hmotu a nožom na pizzu som krájala slížiky a tak lepila na hlávku
@broucek2 ďakujem, konečne sa to aj na tvár podobá - lebo doteraz mi furt vychádzali mimozemšťania 😀

broucek2
10. mar 2011

@zlatat já zatím měla odvahu jen na zvíře

ada9557
10. mar 2011

@broucek2 krásna žirafka.taká rozkošná 😵

broucek2
10. mar 2011

@ada9557 děkuji, je to mé nejoblíbenější zvíře