Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
20. apr 2011

baby prosim vas, nemate nejake ulozene napady aka torta by sa hodila pre pana farara ku krstu? dik 😉

mizulienka
21. apr 2011

@weirdo myslim, ze pod potahovku asi nie, je tam smotana, medzi korpusy ano, ale pod potahovku by som ho nedavala.

ada9557
21. apr 2011

@dm1 si si istá že tie žaby nie su niekde s rybníka??? 😀 😀 😀 krásne a tak dokonale vypracované 😵 veľmi šikovné ručičky 🙂 🙂 🙂

pass
21. apr 2011

@dm1 sú úplne dokonalé, nádherne vypracované 🙂

yamahafazer
21. apr 2011

pridavam moju teraz dorobenu je to len pre nas na zajtrajsie 5 vyrocie sobasa 😵
este v sobotu robim dve na objednavku jednu slanu a jedno srdce

mizulienka
21. apr 2011

@yamahafazer nadherna 🙂 prajem vsetko najlepsie k vyrociu :0)
aku si robia plnku?

yamahafazer
21. apr 2011

@mizulienka dakujem 🙂
je tam plnka slahacka uvarena s karamelovou cokoladou a jahody a tam na spodu mam tie ornamenty pouzite co si sa na ne pytala

mizulienka
21. apr 2011

@yamahafazer mnam to moze byt dobre 🙂

@anibas mala si pravdu, postarka uz bola ale ziadny listok nenechala...akoze ja som uz taka nasrdena na toho pana...v pondelok ma ubezpecoval, ze poobede to ide poslat 😠 mam to chut zrusit 😒

weirdo
21. apr 2011

@mizulienka - oki dakujem 😉

anibas
21. apr 2011

@mizulienka 😀 😀 😀 mne poštárka doniesla akurát šek na zaplatenie poistky

lussy23
21. apr 2011

@dm1 - jej to je krásna tortička, zlatučká @zdenallicka - krásne tortičky. Jahôdky sú pravé?
@pass - krásna tortička

lussy23
21. apr 2011

@yamahafazer - krásna tortička

gabrielaa
21. apr 2011

ahoj, omlouvám se, že otravuji, ale v srpnu chystáme křtiny a chtěla bych s pomocí mamky upéct sama dort..koukala jsem na nějaký fotky dortů ke křtinám a moc se mi líbí s figurkama miminek nebo botiček, ale tohle prostě sama nezvládnu vytvořit. Nemáte některá tip, kde by se dala taková figurka sehnat už hotová? nebo jsou na to nějaký formy?? Jsem vážně začátečnice, tak se ptám možná blbě 🙂

lussy23
21. apr 2011

ahojte, baby, neviete ako sa v papučkách alebo v topánočkach dajú urobiť tie dierky na šnúrky?

jajuuus
21. apr 2011

@lussy23 ja som ich robila slamkou z džúsu 😀

lussy23
21. apr 2011

@jajuuus ďakujem

jakelina
21. apr 2011

@gabrielaa jsou na to silikonové formy, podívej se na nějaké stránky např. http://www.ceske-formicky.cz/?1422,enLANGUAGE_S...)

jakelina
21. apr 2011

@yamahafazer dortička je úžasná. Já vůbec nechápu jak uděláš ten spodní okraj, je to krásné. 😉

gabrielaa
21. apr 2011

@jakelina super, to je přesně to, co potřebuji 😀 plus další věci co se budou hodit, děkuji moc 😉

jakelina
21. apr 2011

@gabrielaa nemáš zač

bzucinka2
21. apr 2011

@yamahafazer ze len tak pre na s, krasne je 🙂

jajuuus
21. apr 2011

@gabrielaa keď prídem domov a budem na svojom PC, tak pohľadám šablónu na topánočky a pošlem ti ju 😉 len si to obkreslíš a vyrežeš a zlepíš 😉

alicc
21. apr 2011

ahojte,
ja som dnes robila ten karamelovy krem a veru lepsi krem som v zivote nejdla. uz sa tesim ako s nim niekedy naplnim veterniky a venceky z odpalovaneho cesta, mnam 🙂 teraz je s nim naplnena torta a uz sa chladi v chladnicke 😉

dadka212
21. apr 2011

@alicc aký si robila ? ja idem robiť cez víkend karamelovú tortu pre rodinu 🙂

mizulienka
21. apr 2011

@alicc som asi nepostreha, podla akeho receptu si robila, dakujem 🙂

zlatka10
21. apr 2011

@dadka212 sa mi zdá, že založím novú tému "my, závisláčky na karamelových tortách" - aká bola tá s jahodami?

zlatka10
21. apr 2011

@dm1 neskoro som si všimla túto nádhernú tortičku! Škoda, že bývaš tak ďaleko, hneď by som si takúto objednala k výročiu otvorenia našich plaveckých jasličiek Žabiatka! To by bola bomba! 🙂🙂🙂

pass
21. apr 2011

@yamahafazer kráásna, škoda je ju zjesť 😀 A taktiež želám všetko najlepšie 🙂
@lussy23 ďakujem 🙂

dadka212
21. apr 2011

@zlatka10 😀
zlatka bola dobrá len ja koza som ju robila s herou a bolo to dosť cítiť ale tie jahody to zachránili,aj teraz chcú nech spravím s jahodami je to osviežujúcejšie 😵 len neviem či znova tú salcovú alebo skúsim inú 🙂

mima595
21. apr 2011

aj ja sa pridama k zavislackam karamelovym..deti mi zjedli asi polovicu kremu...
robila som takto 250 ml mlieka uvarit s karamelovym pudingom, potom primiesat ku karamelovemu Salku vymiesane s 250 g masla 😉