Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
11. sep 2011

@lusil2005 - krásna, zlatá

vejinka
11. sep 2011

tu som nasla tortu bicykel neviem ktora ste ju chcela

vejinka
11. sep 2011

a este tu motorku ducati ale gumy ma tusim vyfucane 😀

vejinka
11. sep 2011

@pipka odrezky rumova alebo puncova aroma lekvar.mozes sprtnut aj rum.no malo by to mat konzistenciu ako ked ides robit puncove gule.

dm1
11. sep 2011

@vlada111 kde je ta tvoja svadobna sa tu na nu tesim a tu nic 😵
@mizulienka ved sa ti krasne podarila

mariann2
11. sep 2011

@dajna11 ja som robila vojaka, myslela som, že tam dám aj tank, ale už sa nezmestil 🙂

pipka
11. sep 2011

@vejinka dakujeem, uz mi to tu karaa napisala 😉

dajna11
11. sep 2011

@mariann2 milenučký

katulkaaaaaa
11. sep 2011

@jajuuus prosim ta akoto ze ti mmf tak krasne chyti farbu?farbis gelovkami uz pri topeni cukrikov?

lusil2005
11. sep 2011

baby pisem tej babe co som jej zadok robila ze ci uz konecne tu tortu zjedla a ona ze ne, naplanovala navstevu kamosiek na utorok, ze potom sa to zje. je tam tvarohovo-kokosovy krem, a plnila som ju vo stvrtok v noci!!!!!!!!!! ja uz neviem jak jej mam vysvetlit ze sa jej to pokazi 🙄

mrka2
11. sep 2011

@jakelina ahoj, ako bolo na dovolenke? 🙂
@lamps ta je skutocne krasna! velmi pekna! 😵

dm1
11. sep 2011

@lusil2005 no tvarohovu by som veru neriskovala tak dlho 😖

lusil2005
11. sep 2011

@dm1 tam je este na tom tvarohu aj rozmixovany ananas s mandarinkami zavaranymi... sa bojim ze jej to tam zacne kvasit 🤐 ale hovori ze ju ma celu dobu v chladnicke... ale som jej povedala ze zajtra ju musia bezpodmienecne zjest!!!!

pipka
11. sep 2011

@lusil2005 no u nas sa hovori komu není zhury dáno...v apatéce nekoupí 😝

kasli na nu, sak si jej povedala, ze je tam tvarohovy krem, tak uz je to jej problem
inak dat si spravit tortu pomaly tyzden dopredu..to nikdy nepochopim asi 😅 🙄 🙄 🙄

vejinka
11. sep 2011

@pipka to je tak ked citam hala bala.. 😅

vlada111
11. sep 2011

@dm1 no mužík mi ide zmenšiť foto a hned ju sem hodím 😀

vejinka
11. sep 2011

@lusil2005 to je teda krava...co si mysli kolko taka torta vydrzi?!

vejinka
11. sep 2011

ja som tu gastanovu robila vo stvrtok a posledny kusok sa zjedol v utorok lenze tam sa nemalo co pokazit...narozdiel od tvarohovej

lusil2005
11. sep 2011

@vejinka nehovoriac o tom ze pochybujem ze ju zje naraz... a keby sa jej po par dnoch pokazil kusok, neni to taka skoda ako ked nacne tortu a zisti ze ju moze celu vyhodit...

vlada111
11. sep 2011

@lamps tiež sa pripájam k tým, čo chválili, že je nádherná 😉

ikula2
11. sep 2011

@lamps a co tak spajdlu zafarbit gelovkou 😉 a druha moznost, spajdlu obalit v hmote, vsak asi to urobim aj ja tak ti poviem
@anibas http://www.e-vytvarnepotreby.sk/malovany_svet/e... tento maju krasne sablony a aj ceny fajn

pipka
11. sep 2011

@vejinka to je ok 🙂 radsej dve rady ako ani jedna 😀 😎 este raz dakujem 😵

lamps
11. sep 2011

@ikula2 no to ma teda nenapdlo 😀, ale veľmi pekne ďakujem za tip. Nádejný objednávateľ zatiaľ nedal vedieť, či chce, aby som tortu spravila ja, takže možno z toho ani nič nebude. Ale asi by som bola aj rada lebo torta má byť pre nejakého veľmi náročného pána, čo vo mne vyvoláva nemalé obavy 😵

lamps
11. sep 2011

inak veľmi pekne vám všetkým ďakujem za "páči sa mi" a milé komentáre. Od vás pochvala vždy neskutočne poteší 😅

dm1
11. sep 2011

@lusil2005 a preco si to davala tak skoro robit? no mna by veru stvalo keby sa na torte narobim a potom by sa cela pokazila 😖

vlada111
11. sep 2011

ahojte kočky, tu je moja prvá svadobná. Juj ale som sa toho bála, takú zodpovednosť pri torte som ešte necítila.

ikula2
11. sep 2011

@lamps ale ty maj krasnu robotu, urcite by si zvladla 😉 , no som zvedava ako sa vydari mne 🙂

ikula2
11. sep 2011

@vlada111 naaadherna 😵 to si robila podla niecoho ci iba fantazia? Vladi ako potahujes mas krasne potiahnute torty, davas maslo a aky hruby potah?

mizulienka
11. sep 2011

@vlada111 boze moj to je krasa...vladi ta je prenadherna, ty si si fakt zmylila zamestnanie, ved ty si taka nadana cukrarka, uplne krasna, nema najmensiu chybicku 😉

zuba
11. sep 2011

@vlada111 krása - fakt je to bezchybné - ukladám 😉