Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
3. jún 2013

@lucula73 - no najlepšie Ti poradí ona 😉 , ja netuším, možno tekutou zlatou? Fakt neviem 😉

nellynka
3. jún 2013

@mia1111 prosim ta napis mi kolko ti mam poslat peniazkov a na ake cislo uctu, ved predsa to nebudes platit zo svojho. Idem uz off, lebo ledva blikam 🙂, dobru noc baby

aduskatt
3. jún 2013

@lucula73 vyzera to na tekutu RD DArk gold

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 tuto to pisala

karmenta @maya30
@mia114 a další OBJEDNÁVKÁŘKY KRAJKY - v pohodě, já se jen tak něčeho nezaleknu emoticon A když už teda budu objednávat, je tu někdo,ke komu se můžu přidat s jedním páskem krajky MOTÝLŮ? Jestli už je rozebrané tak nic, ušetřím :D
Dnes o 07:53 • Odpovedz • Páči sa mi to • • Pošli IP •

levandulka3
3. jún 2013

@lussy23 nuž ked práve takú si želal 😉 ktovie prečo 😀

mia1111
3. jún 2013

@luciahromadkova - snažím sa študovať info ohľadom toho paysec - to si musím akože založiť nejaké konto a tam previesť peniaze??? To má niečo spoločné s českou poštovní spořitelnou asi, tak som sa dočítala... ale princíp som furt nepochopila, ani neviem, či ja ako slovenka si môžem konto založiť, no asi mi to už teraz večer tak nemyslí ☹

levandulka3
3. jún 2013

@rapunzel1 ale nie 🙂 jahoda bola z burizonky

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - super, tak ja jej moju motýľovú prepustím, ale teda možno sa ešte niekto ozve, na koho som zabudla. Aj @cwilinge tuším písala, že by si niekomu prepustila 1 pás kvietkovej a vzala si miesto toho motýľovú, čiže mala by 3 pásy dokopy, ale neviem, ako to nakombinovať. No hovorím, možno sa ešte niekto ozve 😉 , že som prehliadla 😉

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 no s tou nikou co si teraz pisala by uz boli dve tak mozno najst este jednu babu a boli by tri na motylovu nie?

mia1111
3. jún 2013

@nellynka - zajtra to dohodneme, hlavne potrebujem vedieť, či zoznam sedí a teda ešte sama neviem, či doručím peniažky @karmente a ona nám to dopraví do BA, alebo si to objednáme na SK, len neviem, ako to zaplatím, tomu "PaySec"-u moc nemrozumiem 😅 , ale možno majú baby skúsenosť 😉

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - len neviem, či nika chce motýľovú, či kvetovú, nenapísala mi, tak čakám, že sa ozve do diskusie... Aj tak zväčša babulky už spia, ja idem tiež, až ráno nezaspíme a zajtra to už hádam objednáme. Napíšem prípadne mail do toho e-shopu, či majú také množstvo skladom, no to už až zajtra 😅

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 myslis tuto niku s cislom 266? ona pisala do diskusie toto
tak ak ano jej je to jedno

nika266 Dobrý večer,ja som nova a ja by som mala zaujem o krajku,mne je to jedno aka by bola voľná,ja som začiatočnička,tak sa môžem učiť na akejkoľvek krajke,mne sa pačia všetky,peniaze by som poslala obratom po obdržani

pralinka25
3. jún 2013

@mia1111 no popravde moc tomu ani neverim ze by ich tolko mali 😅

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - no tak to som prehliadla, ja som nečítala všetko, len to, kde som bola spomenutá, tak toto som si veru nevšimla.... no tak to zajtra doriešime 😉, lebo aj tak by teda chýbala ešte jedna kočka na tú krajku (motýľovú) 😉

luciahromadkova
3. jún 2013

@mia1111 a vsetky kocky co maju zaujem o krajky....

ano je tam nejake konto, tam zo svojho uctu musis poslat peniaze a tak platit, ale asi by bolo lepsie, keby sme priamo kontaktovali firmu, nech navrhnu ako to vyriesit... teda, ze by sme poslali peniaze, tak aby to pre nas bolo vyhodne a zaroven mali zadara postovne... (nema niekto z ich firmu cestu do SR a tak, ved ta suma je paradna, ci?) alebo teda nech urobime prevod penazi a dorucia to @karmente ak ona bude ochotna zasle do SR a tu si to uz rozposleme

tiez je otazne ci tie krajky maju tolke na sklade.... a mozno budeme musiet cakat kym ich dodaju aj preto by sme asi mohli najskor kontaktovat firmu, ci maju a za kolko vedia dodat

tiez si myslim, ze by sa peniaze mali poslat 1 kočke na učet vopred /ta suma je dost vysoka spolu asi 1 by nemala znasat takuto sumu/ a ta ich prevedie /samozrejme treba pocitat ak treba aj s bankovymi poplatkami/ uda sa termin dokedy, ked pridu peniaze sa to objedna, ved ked si dohodneme c. uctu banka prevod trva 2 dni a mozno este postovne, lebo ta 1 co to bude mat v SR to rozposle tej hlavnej a tie uz medzi sebou, ci nie????

mia1111
3. jún 2013

@luciahromadkova - rozumne, jasné, preto som písala, že by som ich zajtra kontaktovala, buď mailom, alebo aj telefonicky, to je jedno, či vôbec majú také zásoby 😉 . Ja si moc konto vytvárať nechcem, pre jedenkrát je to asi blbosť, tak to vyriešime inak, uvidím, ako sa s nimi bude dať dohodnúť 😉

pipka
3. jún 2013

@mia1111 za mna je to ok 😉

pralinka25
3. jún 2013

@luciahromadkova @mia1111 este by sme si potom mali napisat mozno kto je odkial a tie krajky by sa mohli poposielata potom viacere na jendo miesto a baby co byvaju blizko seba by si to porozdavali tym by sa mozno tiez usetrilo co to

mia1111
3. jún 2013

@pralinka25 - jasné, to dohodneme, ja som tutok sama z Kysúc, teda aspoň myslím, ale viem, že niektoré baby bývajú blízko seba a niektoré sa aj osobne poznajú 😉 . Zajtra to uzatváram a píšem, volám, objednávam, kto má výhrady, nech sa ešte rýchlo ozve 😀

mia1111
3. jún 2013

@pipka - ja som to vedela 😵 😀 , šak Ty si mala krajky strihať, tak u Teba som sa nemohla pomýliť 😀 . Ale ešte sa neteeeeeš, ešte možno strihať budeš 😀

mia1111
3. jún 2013

babulky, idem off, mám dosť matematiky aj ťukania do tohto pekelného stroja 😀 . Tak zajtra objednávame, dúfam že sa dovtedy ozvú všetky, čo som spomínala v tom zozname 😉

lokalistin
3. jún 2013

@mamina1978 dakujem a inac vitaj naspät

elamaslakova
4. jún 2013

@mia1111 tak ja som zapísaná v poriadku 🙂

cwilinge77
4. jún 2013

@mia1111 hej ja som myslela este ze by som vzala tu motylovu 1 pas, tak este jedna nech sa pridá a pripis si + 1 motylova

zuul
4. jún 2013

@mia1111 dakujem, sedi to.

bzucinka2
4. jún 2013

@dm1 krasne hned som si ulozila zopar a aj sa mi pacia, sned sa budu aj neveste, a ta s vlcimi makmi parada, len tooolko kvetov narobit 😝
@ajka82 dakujem aj tu som si nejake ulozila, tie saty su krasne, len na to by som si musela vyrobit spodny stojan ? 🙂 ale idem nejake preposlat neveste, uvidim co povie 🙂

@mia1111 ake krajky, musim ist hladat 🙂 aj ja aj ja 🙂

bzucinka2
4. jún 2013

@mia1111 tak som sa k tomu konecne dopatral, aj ja by som vzala kvetovu krajku a ak bude treba este na motyliu niekoho, tak mi kludne mozes obidve pripisat a mozem zacat trenovat 🙂 dakujem

dadulka271
4. jún 2013

@mia1111 aj u mna to sedi dakujeeeeeem 😉

nika222
4. jún 2013

@mia1111 aj u mna to sedí 🙂 Studovala som tam tie platby a pisu ze sa da aj cez ucet a maju tam v zozname banku csob. Ak by sa dalo tak som ochotna to poriesit prevodom. Myslim ze do ciech cez csob je poplatok za prevod ako na sk, cize ziadny 🙂

lucula73
4. jún 2013

@aduskatt Adka a ona nie je lesklá tá farba,teda perleťová?asi by nemala byť,že?