Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
19. máj 2015

@lamps 😕 🙄 Andrejka, niekto kto pečie ako Ty, si môže dovoliť pýtať hocijakú sumu... Nechápem ako Ti toto mohol niekto povedať 😝 Tak nech si dávajú piecť inde..... 🙄
@pipka Jani, no ja som raz zabudla a nedvihol sa mi, tak som piekla znovu.... Nechutnala som ho, ale..... Tak hádam niekto ešte napíše 🙂

pipka
19. máj 2015

@sticker uz aj ja peciem...bo jak vychladol, tak uuuplna placka 🙄 to by som nemohla odovzdat 🙄

tak teraz tu mozem do jednej v noci sediet a cakat, kym sa dopecu 😠 🙄 🙄
dnes maaaam den....kks 😠 😠 🙄 😔 😔 😔

stebota
20. máj 2015

@pipka ja peciem bez PDP a je to uplne jedlé 😉 Ešte sa ti to zapáči 🙂

stebota
20. máj 2015

@pipka teraz som si všimla čo si napísala že placka takže určite závisí od receptu nikdy nedavam prasok len vajicka cukor a hladku muku ale to som tu už raz rozpisovala

stebota
20. máj 2015

@lamps neviem kolko berieš za tortu ale mala si im povedať 😒 nech si skusia sami upiecť kamoška chce začať piecť torty a včera mi volá kupila som si veci za 25 eur a to som ešte nepiekla a ja hovorim že to je len začiatok nech si to skusia všetci nic si z nich nerob kdo bude chcieť pride zas a podcenu nie si hlupa aby si sa takto narobila ved vieme všetky o čom hovorím 😅 😅 😅

mima595
20. máj 2015

ahojte, ešte raz... 😉 😉 nejaké tipy na tortu pre deti na MDD?? Má to byť do detskej herne, obdlznik...ďakujem veľmi pekne 😉 😉

lamps
20. máj 2015

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀
@sticker
@stebota pečiem za sumu ako ostatné tortárky tu v okolí 😵 😵 😵 😵 a s istotou nie za sumu, akú by pani zaplatila v Nemecku 🙂 🙂 🙂, ale teta ma pobavila. Dievčeniec z Nemecka som sa pýtal len preto, aby som vedela ako veľmi dobre ja zarábam 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Celkovo sa v poslednej dobe dozvedám všelijaké zaujímavosti, minulý týždeň to bolo, že veď je jedno, či máš 1 alebo 4 deti 😕 😕 😕

lamps
20. máj 2015

@mima595 sovičky, balóniky, kvietky a motýle všetko vo veselých farbách asi tam bude dosť detí a ja mám takú skúsenosť, že ony rady ďobkajú a oberajú ozdoby z tort

antenka1
20. máj 2015

@lamps teta nech si kupi v tescu marlenku, bachne tam sviecky a ma tortu za 10 eur 😉

zuuzzz
20. máj 2015

nema niekto daco na patchwork napredaj?lebo nechcem kupovat nove ked neviem ci s tym budem vediet narabat,vraj to neni tak lahke ako to vyzera.hocico ci kvietok ci zvieratko na skusanie ak dakto ma.

bellss
20. máj 2015

@hrablica co to je za zakusok- tortu prosim Ta?🙂 vyzera vyborne🙂

antenka1
20. máj 2015

Ahoj dievcata, uz ani nevidim na pismenka. Tak to sem len pridam a idem do hajan. dobru noc...

antenka1
20. máj 2015
stebota
21. máj 2015

@antenka1 pekne všetky tie komíny sú sojova tyčinka?

danielita13
21. máj 2015

@mimcak ahoj prosim ta nedal by sa poslat link na toho pana co robi tie formy ? Martin Bacher dakjem

sticker
21. máj 2015

@antenka1 Prosím ťa tie trubičky si kde kupovala? Páčia sa mi, také tenšie. Ďakujem

mimcak
21. máj 2015

@danielita13 ahoj. Na FB si nájdi Figurky Figurky a tam musíš požiadať o prijatie do skupiny.

mimusa94
21. máj 2015

babulky pridavam svoju prvu ,,naked cake" 🙂

cestovatelkaandrea
21. máj 2015

@daja55 Wou ta svadobna torta a na 70-tku su jednoducho nadherne. Fakt kraaaasa 😉

antenka1
21. máj 2015

@stebota dakujem. Ano to su sojove tycinky 😉
@ sticker tieto su z Lidla. Maju rozne prichute. Metove, pomarancove...

katarinkamt
21. máj 2015

@antenka1 Ahoj, prosim Ta, ci mas torticku oblozenu? Idem robit aj ja taku - 1.x a kupila som trubicky, tak neviem, ci to bude drzat..........

tinuskaha
21. máj 2015

@mimcak prosim ta mandle mlete lupane?idem robit tortu a chcem vyskusat tu plnku.Mam doma neluoane a pomelela by som si ich...dakujem

danielita13
21. máj 2015

@mimcak dakujem idem to skusit 🙂 🙂

nika1985
21. máj 2015

Ahoj baby z coho by ste robili ten kostol(burizonka?) aby nebol moc tazky panicka sa neda prehovort datum si zajednala uz pred vyse mesiacom a az teraz mi poslala fotky 😠 asi sa zacnem hned pytat aka to bude torta a az potom potvrdim

stebota
21. máj 2015

@nika1985 len vymyslaju raz tu jedna baba pisala že robila s tortových oplatok zliepala bielkovou polevou a potrela cokoladou aby to spevnila neviem čo ty na to najlepšie by to bolo z korpusu ale to bude moc vážiť asi som ti moc nepomohla alebo potom ta burizonka. 😢 😢

abriela
21. máj 2015

Prosim vas šikovnice, NAJDE sa u niekoho recept na BANANOVU PLNKU bez pudingu, bez tvarohu.

Aj ked zvažujem, že vyšlaham šlahacku s bielou coko, dam stuzovac a mixnem do toho banány.

evicaka
21. máj 2015

ja by som Vás prosila... prednedávnom tu niekto dával receptík na karamelovú plnku. Myslím že šľahačka, varené salko alebo niečo také... Nechcem karamelovú šľahačku. ďakujem 🙂

borcino
21. máj 2015

@evicaka ja robím puding zo zlatého klasu, zašľahávam maslo a potom pridám uvarené salko.je to mňamka

psencikovap
21. máj 2015

@nika1985 ja by som asi z polistirenu 🙂

mimcak
21. máj 2015

@tinuskaha ja som,kúpila už pomleté mandle. Nech sa zadarí. Inak zákazničke veľmi chutila a už mám aj dalšiu objednávku na tú plnku. 🙂