Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
7. jún 2012

@pristela hej, maju, uz mam doma🙂).ja som kupila cukriky v nedelu 5 balikov a dnes som neodolala, dalsich 5🙂.aj krystalovy cukor maju v akcii

irriss
7. jún 2012

@zuvinka102
diky moc..ale to je take zabite...
neexistuje tu salko☹

mishulle
7. jún 2012

@artepf já jsem ni ctakového nedělala ani postup jsem nneanašla, našla jsem jen toto
http://ww.dorty.artmama.cz/3d-dorty/promoce-cep... a tam mi ten vršek přijde dost tenký, takže asi oplatka?!

lola77
7. jún 2012

@dadka212 Ďakujem. Niekde som totiž čítala, že to tak bude lepšie, že bude ten korpus taký odležaný. Ale tortu budeme konzumovať až v sobotu 😉

aduskatt
7. jún 2012

@lucula73 to je divne,,,,,,,,,podla mna by kaufland mal mat vsade rovnaky sortiment...asi sa mylim🙂....no, casom to k vam urcite dorazi🙂a keby nie a budes potrebovat, daj vediet, ved poslat sa da vzdy🙂

pristela
7. jún 2012

@irriss ked ta tak citam , tak to vsetko vravim vzdy mojmu drahemu 😀 toho sen je byvat pri mori 😀 a kuká ako puk, ze to nieje mozne 😝 😀 😀 😀 a ked mu ted poviem kolko potravin tam nemate 😀 cha, to by neprezil 😀 😀

aduskatt
7. jún 2012

@irriss tebe tusim vsetko " hra do kariet" pri tom peceni ☹

aduskatt
7. jún 2012

@pristela presne aj ja som sa nad tym zamyslala....najskor som ticho zavidela, ze minutu od mora.a teraz by ma tam hadam ani parom volov nedostal......

dm1
7. jún 2012

@irriss na stranke torty od mamy su baby co pecu a su v taliansku mozno by nebolo zle poradit sa s nimi. Alebo aj urobit falosny parizsky tam ide len cukor, slahacka, coko a to maslo
alebo aj na slahany nad parou by si mala zohnat hadam vsetko a to je tiez pevny krem - idu tam vajcia, cukor, vanilka pripadne coko a maslo

mishulle
7. jún 2012

@artepf ještě jsem našla tžohle, je to krkolomně přeložený, ale třeba to pomůže
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&lang...

zuvinka102
7. jún 2012

@irriss a co tak skusit takyto krem 33% slahacka, cokolada.. je to uplne super kram na 3 slahacky idu 2 cokolady a super je to aj s kinder cokoladkami.. slahacku s cokoladou uvaris das vychladnut a potom do ladnicky bolo by fajn na 12hodin ale ak bude menej snad to ten krem prezije.. potom uz len vyslahas

anibas
7. jún 2012

@artepf ľalie sú dokonalé !!!!!!!!!!!!! 😵 😵

daniz
7. jún 2012

Babky dostala som zakázku za 100 € , na slnečnicovú tortu. Máte nejaké typy prosím.

mishulle
7. jún 2012

nějak to blbne, zadej si do google maturitní čepec - postup a vyjede ti odkaz

daniz
7. jún 2012

@mamina1978 nemáš niečo zaujímavé naporúdzi? slnečnicové? ďakujem

irriss
7. jún 2012

@pristela
az bude mit zas jednou "choutky" ukaz mu toto 😠 😠 😠 :
omlouvam se VSEM, ze se nejedna o dort.. ☹ ..
Takto to vypadalo pred nekolika lety, kdyz jsme povinne malovali kazdy mesic...ted uz vyrabi tepelnou -keramickou barvu a plisen se pres zed nedostane😉
t.j. plisen je - ale v o mnoho mensim meritku 😉

dadka212
7. jún 2012

@irriss samozrejem môže byť maslo, ja dávam maslo 🙂

anibas
7. jún 2012

@daniz teraz v svadobnej súťaži bola pekná slnečnica, aj Zlatat mala krásne slnečnice 😉 😉

aduskatt
7. jún 2012

@irriss tak to je silna kava hentak rozkvitnuta stena☹

reruna
7. jún 2012

@irriss no ten za studena je právě na ten pribináčkový nejlepší, tvaroh a smetanu tam určitě koupíš, to mi neříkej, že to tam nemají.....na primináčkový právě jen ušleháš smetanu, přidáš tvaroh a ten pudink za studena jen ten prášek, cukr

irriss
7. jún 2012

@dm1
ten falesny parizsky - je nekde recept - meritko a pomer? na ten ma chut dcerka, s bananem uvnitr, v CZ chodi do cukrarny na dort jmenem "Kominik" - potazeny dlouhy dort a uvnitr prave parizsky krem a banan.. 😉
to by mela radost, predem diky 🙂

anibas
7. jún 2012

@irriss 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 to je sila

irriss
7. jún 2012

@reruna
tvaroh klalsicky jako v CZ a SK neni - je tzv. tvaroh na strouhani (ale uz slany) a tvaroh mekky je, ale neda se to srovanvat s chuti sK a cz 😉 nema ani stejnou konzistenci

aduskatt
7. jún 2012

zenyyyyyyyy, poslite ma uz konecne varit obed🙂)

zuvinka102
7. jún 2012

@irriss http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420 skus tento namiesto ladovych gastanou das cokoladu

jakelina
7. jún 2012

@aduskatt běž už konečně něco uvařit 😀 😀 😀

dadka212
7. jún 2012

@lola77 no bude sa s tým lepšie robiť ako s čerstvo upečeným