Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maca77
26. feb 2013

ahojte
baby, nemáte niečo na išpiráciu, kde by bola sediaca mačička?

mysiatkoo
26. feb 2013

ja som sa zase trosku hrala vcera... c.9 cokokorpus a visnovo-jogurtovy krem.. a dobrovolne priznavam, ze uz som "zuxylkovana" 😝

mamina1978
26. feb 2013

@lokalistin Drz sa moja, prajem skore uzdravenie........ no a setri sa !!!!!!! Ale ten MC je krasny, vobec nevidiet , ze ti nieco bolo 😉 🙂 Sa ti fakt podaril. Len sa nepresiluj, lebo sa ti to nemusi vyplatit. Zdravie mame vsetci len jedno a casto na to prideme prilis neskoro ☹ 😔

mamina1978
26. feb 2013

@maca77 neviem , ci si uz tu kuki ......... 😕 .......... 😉 🙂
http://www.google.de/search?hl=de&site=imghp&tb...

timotejkabrejkova
26. feb 2013
lokalistin
26. feb 2013

@mamina1978 dakujem moja aj vy sa drzte 😉

maca77
26. feb 2013

@mamina1978 takto som už hľadala 😉 podľa vyjadrenia zákazníčky má byť PEKNÁ a sedieť ... ak hľadám tú najkrajšiu 😀

@timotejkabrejkova díky 🙂 tá biela štvorcová je pekná tortička

timotejkabrejkova
26. feb 2013
timotejkabrejkova
26. feb 2013
janula.h
26. feb 2013

256 Spiderman 😀

timotejkabrejkova
26. feb 2013
mizulienka
26. feb 2013

@mysiatkoo mnam vyzera na zjedenie 😉
ako prosim ta robis tu visnovo jogurtovu plnku? 😉

babatko37
26. feb 2013

Používate túto formu? Dobre sa s ňou pracuje. V popise je rozmer 33 cm x 10 cm. Výška 10 cm sa mi zdá nízka, ale to sa asi zvýši plnkou, však? Z koľko vajíčok sa do nej robí korpus? Ďakujem.

mizulienka
26. feb 2013

@jakelina krasna je, ja som vcera zacala modelovat tiez miniie a mickey ale vobec mi to nejde, nejak mi vsetko tak strasne dlho trva 😕

@zuzana92101 Zuzi minule si tu davala postup na minnie a mickey, mozem ta poprosit este raz, ja som si to vtedy neulozila, prepac 😕 a dakujem 😉

janula.h
26. feb 2013

@jakelina krásna 🙂

dm1
26. feb 2013

@babatko37 myslim ze take nieco tu ziadna kocka nema a nepouziva auticka si upecieme klasika na plechu alebo vo stvorcovej ci inej forme, korpusy si narezeme a a dotvarujeme do tvaru auticka. tka si aspon urobime take velke ako potrebujeme. Hentam jasne ze kremom sa to dvihne vyssie ale zase sa aj zmeni predsa proporcne ten tvar auta nie? ked narastie kremom spodok aj vrch no veru neviem si predstavit robit to v niecom takom

aduskatt
26. feb 2013

@babatko37 mam, piekla som v tom korpus zo 7 vajec, ale nepouzivam ju velmi casto, az raz

adka_praha
26. feb 2013

@timotejkabrejkova moc moc dakujem 😵 😵 😵 😵 tie videa fantasticky pomozu... 😵

@reruna ano, ten krem mienim pouzit 😀 po vselijakych testoch som aj ja prisla na to, ze ten je najvhodnejsi... 🙂

uz len drzte palce, nech to zvladnem a nejak to vypada... 🙂 oni moc potahovky nemusia, takze cim menej potahovky, tym sa viac zavdacim... 😀

blcha
26. feb 2013

ahojte baby potrebujem neaky dobry osvedceny recept na orechovy korpus 😉 dakujem 😉

artepf
26. feb 2013

@florentina teď jsem si četla ten superdlouhý příspěvek od tebe o cenách za dorty, jak si je stanovuješ ty a sice máš v některých věcech pravdu, ale já ty dorty opravdu beru spíš jako velké hobby, moc mě to baví a tak si nemůžu po odečtení veškerých nákladů ještě určit hodinovou cenu za práci takovou, jako kdybych se tím měla živit 😒 . To bych nejen přišla o jednoho ze dvou zákazníků, jak píšeš ty, ale troufám si říct, o všechny zákazníky ☹ . Takže asi jde hlavně o pohled na věc a ne všichni ho máme stejný 😉 .

zuzana92101
26. feb 2013

@mizulienka jasne, tu je 😉

mizulienka
26. feb 2013

@zuzana92101 jeej si poklad, dakujem krasne 😵

aduskatt
26. feb 2013

@mizulienka
@zuzana92101 tento postup uz je v dvojke🙂

zuzana92101
26. feb 2013

@aduskatt ja uz som ho sem davala, ale ked ma niekto prosi, aby som ho sem dala znovu, tak preco nie 😉 , mne to problem nerobi

mizulienka
26. feb 2013

@aduskatt
@zuzana92101 moja chyba, prepacte, ja uz povacsine mam vsetky postupy u mna na pc, akurat tento som nevedela najst a nejak mi stale vypadava, ze v dvojke su postupy 😕

aduskatt
26. feb 2013

@mizulienka a ved nic sa nedeje, ja len, ze ak by si niekedy potrebovala, ze je tam🙂

zuzana92101
26. feb 2013

@mizulienka 😉 mne to vobec nevadi...ja do dvojky ani nechodim, asi by som mala 😝

mizulienka
26. feb 2013

@aduskatt uz budem pamatat 😉 😉 dakujem

katuskad
26. feb 2013

@timotejkabrejkova jej, dakujem veľmi veľmi krásne 😵

timotejkabrejkova
26. feb 2013

@adka_praha Som rad že pomohli 🙂