Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ivkaivka
15. mar 2013

@pristela vau, krása, dakujem ...hneď si to idem uložiť

eliska22
15. mar 2013

@jakelina tak tvoje prevedenie sa mi páči oveľa oveľa viac, je to vkusné a nie také preplácané ako na tej prvej foto 🙂

lucida
15. mar 2013

@kacenika ahoj,mozem ta velmi krasne poprosit,ci by si mi nemohla dat presny recept ako spravit tie Hello kitty postavicky?v zivote som to nerobila,ale skusila by som to...dakujem pekne!! 😵

jakelina
15. mar 2013

Tak a hotovo, tady ten mě vůbec nebavil. Poslali mi fotku autobusu. ☹

mamina1978
15. mar 2013

@jakelina napriek tomu, ze ta tento dortik nebavil ,sa ti velmi podaril...... 😉 🙂 Krasnyyyyy 😵

simasa
15. mar 2013

@jakelina Parádne sú obidve a @pristela Rapunzel je neskutočná!

mamina1978
15. mar 2013

@pristela ty snad tu Rapunzel robis uz aj so zavretymi ocami 😉 😀 ........... nadhernaaaaaaa je 😵 😵 😵 😵

dm1
15. mar 2013

@bimbas nedavam do cukrikov susene mlielko taky recept nepoznam veru

pristela
15. mar 2013

@zuzana92101 @jakelina holky aj mne sa pacia radsej uzke a vyssie ,a le keby som zakaznik , tiez si vyziadam radsej nizsiu a vacsiu- vsak logicky bo z toho viac nakrajam 😀 a tie uzke su sice krasne ale zle sa rez z nich prenasa na tanier ☹

jakelina
15. mar 2013

@pristela my co máme velkou hubu sníme i vysoký a úzký 😀 😀

ladydia
15. mar 2013

dievcence poradte mi kde kupim tieto ornamentove vykrajovacky ako su na stuhe torty...foto nie je moje!!!torticka je stiahnuta z netu

mizulienka
15. mar 2013

@ladydia pozri v tortomanii, ja ich am odtial

pristela
15. mar 2013

holkyyy pomooooc, prosiiim , smart maju len jahodu , čoko, pomaranč - vsetko pre mna blee, ale musim vziat , co odporucate ?

jakelina
15. mar 2013

@pristela já neměla jiný než mandli, tak nevím. Asi tu jahodu bych vzala

aduskatt
15. mar 2013

@pristela jahodu, mala som vsetky, co si napisala, ale ja jahoda je fakt naj

dajna11
15. mar 2013

@pristela jahoda je božsá,ked som to miesila v kuse som slintala 😀 😀

pristela
15. mar 2013

dakujem holky, este ze som jej vravela do phone, ze jahodu isto nie 😀 😀 😀 😀 tak ale vezmem teda ju

sisix
15. mar 2013

@pristela j amela pomeranc a je mnamky

dajna11
15. mar 2013

@pristela ach jaaaaj moja,asi aj ja pojdem k nejakemu dr,najlepšie k psychologovi sa posťažovať že prečo je tento svet taký nespravodlivý,že mne nenadelil také šikovné ručičky ako tebe...aj ja chcem vedeiť také tváričky,by sa z parapeta na na usmievali 😀 😀

aduskatt
15. mar 2013

@pristela ja som tiez hovorila, ze jahodu isto nie, lenze som potrebovala a ine vtedy nebolo, tak som skusila..osobne najradsej mam vanilku, alebo mandlu, ale ked nie je, tak jahoda

katkak23
15. mar 2013

prosím vás modelovali ste už niekto kvety z origos marcipánu ? stvrdne to a za ako dlho? dakujem

zuzana92101
15. mar 2013

@jakelina ved prave, ked moji zakaznici chcu 26 priemer, tak potom do vysky nemozem ist, lebo by som zachvilu nemala pre koho piect 😀, by sa im to zdalo urcite vela...(ani nie mnozstvo ako cena 😉
Ja by som si radsej objednala uzsiu a vyssiu, krajsie to vyzera.

nika1985
15. mar 2013

@ajka82 ahoj akurat docitavam ja mam tu vytlacaciu abecedu od cinanou ked chces zmeriam ti ju popripade ti ju behnem buduci tyzden kupit a poslem.

lucula73
15. mar 2013

@nika1985 ahojček,prosím ťa,aká je to tá vytláčacia abeceda od tých čínanov?je tu niekde foto? 😕 😕

ajka82
15. mar 2013

@nika1985 ahoj, mozes ju prosim zmerat? kujem 🙂 ale pisala som aj danke(dm1) ci by mi ju nekupila, ak maju, tak potom podla toho by som ti dala vediet

nika1985
15. mar 2013

@lucula73 ahoj neviem ci tu niekde je este mi chyba par stran docitat ale vyrezala som ti z fotky co som robila na tortu s nou dufam,ze nieco uvidis 😉

lamps
15. mar 2013

tu je moja práve dokončená, požiadavka bola, aby bola bláznivá, zajtra uvidím, či som ju splnila

eliska22
15. mar 2013

@lamps tá je nádherná jeden kvietok krajší ako druhý 😵

nika1985
15. mar 2013

@ajka82 tak merala som to presne 0,5cm hore fotka je aj vidno ako to vyzera potom

pipka
15. mar 2013

@lamps no neviem ci je blazniva, ale rozhodne je kraaaasna 😵 😵 😵