Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
9. apr 2013

@dada2007 ja mam spodok 30x30 okolo 6 kg, vacsiu som nerobila, tak neviem☹(

pristela
9. apr 2013

@dada2007 no 😀 😀 ja raz taku robila 😀 😀 😀 zabi ma, ale vsak najskor ma znásilniš z vane a pak take vážne temy 😀 😀 😀 😀 moja mala 7kg , ale tu marlenicu fakt neviem

aduskatt
9. apr 2013

@dajna11
@levandulka3
no baby, sak teda uvidime, prave som dopisala mail rovno do Madarska🙂))))

aduskatt
9. apr 2013

jaaj zeny🙂) by som si dala veru🙂 dufam, ze odpoved bude priazniva a taka aku chcem pocut🙂

aduskatt
9. apr 2013
dada2007
9. apr 2013

@pristela ja ťa rada ťahám s mojim chlapom z vane 😀 😀 😀 😀

aduskatt
9. apr 2013

a este pouzitie v slanej verzii🙂))) tusim aj ja chcem taku formu🙂...sorry, ze to nie je o tortach🙂

pristela
9. apr 2013

@dada2007 no nechci vedieť čo som chcela odpísať 😀 😀 😀 😀

dada2007
9. apr 2013

@pristela 😵 😵 😵 😵 😵

lucula73
9. apr 2013

@aduskatt super forma.....ja som po nej už tiež pokukovala.........ale nemala som šajnu,že ako s a stým robím,reku čo to za výmysel 😀
inak jednu nevýhodu asi má,že musíš krájať také veľké kusy,na tenšie sa asi nebude dať,kvoli tej náplni 😕 😕

lucula73
9. apr 2013

@mariann2 vďaka za tie inšpirácie,dnes mi šiel otvoriť aj ten prvý web,tak som to hneď našla..........niečo som si uložila a uvidím,čo si vybiere............ 🙂

aduskatt
9. apr 2013

@lucula73 uvidime, ci sa nieco podari vybavit🙂 tiez sa mi to paci, len uvidim, aka pride ponuka, ak nejaka pride....

aduskatt
9. apr 2013

@lucula73 otazka, ci take budu mat...odpoved.ze a to je co?.-))))))))))) no evidentne sa niektori orientuju v problematike🙂
toto bola jedna Slovenska firma

florentina
9. apr 2013

@luciahromadkova inspirace

12346
9. apr 2013

dievcata poradte mi nejaky dobry recept na piskoty na tortu moje su vzdy nejake zvlastne:D ....vopred dakujem

dadka212
9. apr 2013

ahojte pridávam svoje 🙂

eliska22
9. apr 2013

@dadka212 nádherné, jedna krajšia ako druhá 🙂

zuzana92101
9. apr 2013

@p69majka Dakujem Majka, ano, tesil sa, velmi. 🙂 Svoju zirafku ma od narodenia. Dostal ju od mojej kamosky, este ked bol v brusku, potom som ju vzdy dala k nemu, ked zaspaval a teraz ma 5 je to jeho neodlucitelna sucast. Jednoducho ju miluje, bozkava, nosi vsade, ukazuje jej nove veci...niekedy mi pride, ze je ako jeho dalsi surodenec 😀.
Tu su este 2 fotecky v akcii a na tej druhej ma svoju "Efku" (tak ju volal, ked nevedel este riadne hovorit a zostalo jej to) 😀 😀 😀

aduskatt
9. apr 2013

@zuzana92101 Patko ma takto mysku, uz 9 rokov.bez nej ani na krok.........🙂) akurat teda do skoly ju nenosi, ale inak spi s nou, ked niekde ideme autom, tak mys s nami, telku s nou pozera.no presne ako pises, ako surodenci🙂

zuzana92101
9. apr 2013

@aduskatt mnaaam, to vyzera super, len ta palka za formu...ale dobra zmena...nieco ine 😉

aduskatt
9. apr 2013

@zuzana92101 ved to, drazoba je to☹( cakam na odpoved od vyrobcu, ci je nejaka moznost...

zuzana92101
9. apr 2013

@aduskatt preeeeesne, aj u nas...minule sme isli niekam autom a uz sme vychadzali na cestu a ze kde je efka??? zabudli sme ju...tak som mu povedala, ze strazi bytik...no kdezeee, nepomohlo. Ze jej bude smutno atd, slzy v ociach, tak sme sa museli vratit 🙂
Uz je taka vysuchana, len zasivam stale uska, ale inu nechce. Kupili sme presne take iste (mame doma 4 exeplare 😀 ), ale ee, ta najstarsia je najlepsia.

aduskatt
9. apr 2013

@zuzana92101 my sme nikde taku mysku uz nevideli, tiez uz ma za sebou niekolko plastickych operacii🙂)

dajna11
9. apr 2013

@levandulka3 no musím nájsť ktorá to je,viem že tam v skupine dávala fotky že si kupila konečne a že skúša o dušu 😀 😀

sisix
9. apr 2013

@aduskatt vypada to krasne, jen ta cena je priserna. ☹

aduskatt
9. apr 2013

@sisix ved to....ja isto nedam 45 EUR za to☹

ajka82
9. apr 2013

baby prosim, 40cm dlha torta v tvare cisla 1, klasika 2x plnena bez ovocia moze kolko vazit? poradte ak ste robili 😕 moze mat 4,5-5kg? dakujeeem

alexica
9. apr 2013

@12346 Ahoj ja davam k počtu vajec rovnaký počet lyžic hl múky,ked šlahám žítka pridam rovnaky pocet vriacej vody a polku oleja cesto je jemnejsie a ked chcem kakaove odoberiem jednu lyzicu muky.ale skus babovkove aj to je super do torty

daducha
9. apr 2013

@dada2007 Dadka,ten obdlznik v tychrozmeroch mal u mna 7 kg,plnka bola mascarpone maliny,piskoty zo 4 vajec,2x plnene,ale bolo to asi 2 cm zrezane po dlzke,kôli podlozke.Ta pre elektrikara z tych poslednych co som tu davala.Len takto viem pmôct