Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuzanam80
4. apr 2013

@nika222 Ak sa ta este mozem opytat, ake ovocie je najlepsie s pribinakom?

aduskatt
4. apr 2013

@zuzanam80 jahody, mandarinky, broskyne, nektarinky, maliny, lesne ovocie🙂)) co kto rad

florentina
4. apr 2013

Ahoj, přidávám dnešní rybářský. Poprvé jsem dělala s tou burizonovou hmotou a bylo to jednoduché, takže se toho pro příště už nebudu bát 😉

dm1
4. apr 2013

@lifinka juj viem ze si pisala ten internet v mobile je na toto na figu lebo si to precitam v praci ze sak vecer odpoviem a potom na to zabudnem 😝

slanina je iba puncovina ztuhnuta do tvaru aky potrebujem a potiahnuta bielou hmotou. Vrch je farbeny opat hubkou s kakaom a alkoholom a ciary domalovane praskovou ruzovou s alkoholom

Utierka - rozvalkana biela hmota na tensie a na to poukladane cez striekacku spravene pasiky cervenej hmoty na stvorce do kriza alebo ako chces aby mala tvar. Pritlacis to na tu hmotu zehlickou a potom to normalne este vygulas valcekom poriadne a ono sa ten tenucky pruzok hmoty vovalka do tej bielej az to splnynie spolu

@sisix

tamianati
4. apr 2013

Rýchla, kamoškinmu manželovi - orechovo - karamelová, 2 kg

nika1985
4. apr 2013

@pristela
@wera.g tak baby ja som asi divna skusala som vselijako ale mne tie kurzivove nejdu vobec von neznasam ich musim to urobit cez sacik minule mi ich robil manzel lepsie sa mi robi ta s tou kolajnickou alebo tie silikonove. a to som skusala aj mmf aj smarflex.

tamianati
4. apr 2013

Rýchla kamoškinmu manželovi - orechovo - karamelová, 2 kg

dagmarmustafa
4. apr 2013

Jedna kráľovská...🙂 Pekný večer. Krásne tortičky pridávate.

dm1
4. apr 2013

@nika1985 ja robim vzdy cez sacok a mam pokoj 😝

jakelina
4. apr 2013

@dagmarmustafa krása 😉

denisse
4. apr 2013

ahojte sikulky .. potrebovala by som poradit .. kupila som dva kybliky smartflex velvet ... trvanlivost do juna 2013 a je to tvrde ako kamen ... prosim Vas, mam sa snazit to nejak vypracovat, alebo je to vyschnute a mam reklamovat?
jeden kybel som teraz otvorila, druhy mam este zatvoreny, tak mi snad osoba v obchode uveri, ze to nevyschlo mne ale jej ... 😠 😠 😒

mrka2
4. apr 2013

dievcata, malovali ste niektora rozriedenou gelovkou s alkoholom na smartflex?

aduskatt
4. apr 2013

@mrka2 ano, ale prachova je lepsia, gelovka neuschne, resp mozno za 5 dni

mrka2
4. apr 2013

@denisse odrez a poriadne prepracuj, ono je to tvrde,ale krasne to zmakne pod rukami. alebo supni na chvilu do mikrovlnky

aduskatt
4. apr 2013

@denisse prepracuj v rukach, zmakne, je v poriadku, ze je tvrda

mrka2
4. apr 2013

@aduskatt a v pohode? 🙂

aduskatt
4. apr 2013

@mrka2 podla mna prachova lepsia.ale ak chces len malicke detailiky, tak v pohode, eln rataj, ze strasne dlho schne

jankaadam
4. apr 2013

Moja tortička pre moju Lásku, ktorá mala 8 rokov 🙂

mrka2
4. apr 2013

@aduskatt dofrasa.. ja len oci som chcela a pery. nemam prachovu.. joooj. no nejako urobim. asi z potahovky vyrezem,ked dlho schne, bo nemam casu cakat 🙄 dakujem

denisse
4. apr 2013

@mrka2
@aduskatt
juj, baby, dakujem pekne, uz som sa skoro nahnevala 🙂
prvykrat som ju kupila, tak som nevedela, aka ma byt ... dik 😉

jankaadam
4. apr 2013

Pre mojich najdrahších - pre maminku k narodeninám a ocina k meninám. Moja prvá marcipánová 🙂

nika222
4. apr 2013

@zuzanam80 no u mna vedu maliny a banan, ine ani nerobim skoro 🙂

dm1
4. apr 2013

@mrka2 ja som farbila teraz na tu nemovu tortu dory aj nemovi to cierne a neuschlo uplne ale teda nedala som tomu ani den 😝.

dm1
4. apr 2013

@mrka2 oci a pery ti uschnu neboj to su male plochy horsie je to na vacsich plochach

makinka2
4. apr 2013

tak moje první kytičky (krom růží) 🙂 děkuji za fotečky toto z toho vzniklo 🙂

makinka2
4. apr 2013

Holkyyyy a nemáte prosím někdo uložený fotečky na téma bowling, mooooooc děkuji 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

timotejkabrejkova
4. apr 2013

Ženy šak tu všetky píšete že deti skôr ako o 22:00 nejdú spať, to len môj režim o 20:00 😒 To nebude u nás chyba 😀 ale aspoň jedna pozitívna chyba 😉 A o v koľkých ho už nemám dávať spať o 20:00? Neže bude mať 18 rokov a ja vždy že o 20:00 😀 ale asi už len s frajerku, neviem aký smajlik sa na to hodí žeby 😒 či 😀 či 😕

lamps
4. apr 2013

@timotejkabrejkova 😀 😀 😀 😀 nie si v tom sama, moje baby chodia spať medzi siedmou a pol ôsmou a chalani o pol deviatej 🙂

sticker
4. apr 2013

@timotejkabrejkova Tak ja mám taký istý režim ako Ty 😀 😀 😀 Tiež od mala na tom trvám, jasné že sú výnimky - napr. v lete cez prázdniny a v sobotu ak je dačo dobré v telke, nejaká rozprávka 🙂 Ony by mi jednoducho ráno nevstali,takže je to pre ich dobro 🙂