Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pattinka
18. sep 2011

@petusko nádherné a superné majú v Kauflande 😉

kvisadlo
18. sep 2011

@alionuska Ahoj alionuska...ja som robila prvy krat tento typ toriet a prave s marschmallow cukrikov od jojo...skoda,ze som si tvoje rady neprecitala skôr...cesto sa mi nenormalne lepilo...a pokial som to natiahla na tortu,zvysok mi stvrdol a ledva som spravila ozdoby... ...ja mam takyto recept...dva baliky cukrikov,2PL vody,1ML citrondeka v prasku,rumova aroma a kusom cery...do roztopeneho pridat 400g cukru a potom este 200g....Tieto cukriky nenavidim,ale nejakym zazrakom mi tento fondan chutil...a kazdemu,hlavne detom....A este otazka...ako spravim viac farieb z jednej davky cukrikov....farbivo môzem pridat aj do uz vypracovaneho cesta?keby chcem tri farby...alebo musim nanovo roztapat s inou farbou...??dik za odpoved...

matatara
18. sep 2011

Čaute kočky moja toho týždňová práca...ale bola to fuška ...

zuzilinka
18. sep 2011

Nenašla by se tady mezi vámi nějaká šikovná slečna či paní, který by mi udělala dort dle fotky za rozumnou cenu? Okres Opava a Ostrava. Předem moc děkuji za nabídky 😉

anjelicek26
18. sep 2011

@kvisadlo - ja davam len trosku citronovej stavy a 1-2 PL vody, podla mnozstva, ale ziaden tuk 😕

bianca
18. sep 2011

jej kocky dakujem.Este asi nikdy mi na koni nesvietilo ze 26 ludi na mna spomina.Este raz dakujem :-*

zdenallicka
18. sep 2011

@ikula2 Krásné... 😵 Jak jsi dělala ty šišky?

livia76
18. sep 2011

Švagrovi k 40-tke

bianca
18. sep 2011

@matatara wow wow wow.Nadhera

bianca
18. sep 2011

@livia76 uzasne.Postavicka je z potahovky? Ak ano tak sa sklanam

petusko
18. sep 2011

@pattinka co maju v kauflande? 😕

livia76
18. sep 2011

@bianca áno, len vystužená drôtom, samozrejme 😀 😀 😀 bolo to krkolomné 😀 😀

bianca
18. sep 2011

@livia76 no paaaaaaaani.Sak on je normalne v postoji.Nadhera.Ja kym som tie 5 cm auticka modelovala tak som tu nadavala jak chora vrana ale ty si mala inu makacku

eliska22
18. sep 2011

tak tu je moja gitara 😉 😝 už pre ňu boli a boli spokojný 🙂

mrka2
18. sep 2011

@livia76 😲 😲 😲 uzasna postavicka, ako ziva!!!
@eliska22 perfektna gitara

lucula73
18. sep 2011

@eliska22 tá gitara je perfektná....koľko vážila?

vinka
18. sep 2011

@vlada111 http://www.melody.sk/text/nase_produkty/zakusky... tu dala foto anjeliček 26 😉 to fakt nikto ten zákusok nepozná?Ved je starý jak naša republika 😉 😉 😉 😉

vinka
18. sep 2011

@zuzilinka ak sa ti nikto neozval skús stránku tortyodmamy ale v českej verzii.neviem či to nieje dortyodmamy 😉

eliska22
18. sep 2011

@lucula73 ďakujem........ 5 kg presne 😝 a merala 64 cm na dĺžku 😝 ani do chladničky sa nezmestila ...

lucula73
18. sep 2011

@vinka a ako to má asi mať chuť?ja som o tom nikdy nepočula tiež,len mi vygooglilo tú foto,čo tu bola pridaná...
ale som sa dnes pýtala tety a ona vravelaa že je to dáky veterník 😕 😕

eliska22
18. sep 2011

@vinka ten koláčik vidím 1x v živote 😕

eliska22
18. sep 2011

@mrka2
díky 🙂

vinka
18. sep 2011

@lucula73 sladké jak riť ale fajné.taký krémovy 😀 😀 😀 😀 len neviem aký krém ide a aká piškota je na spodku.Nieje ako normálna.Ak teta vie nech prezradí recept 😉

njonja
18. sep 2011

@livia76 uzasna !!

njonja
18. sep 2011

Dakujem za vsetky likey🙂)))

lucula73
18. sep 2011

@vinka 🙂 ,nevie,nevie,ona pekáva veterníky a také blbostičky ,ale toto ešte nerobila,len že o ňom počula 😉

bianca
18. sep 2011

jooooj decka niet krajsieho zaveru dna ako ten dnesny (klop klop klop) mala hned zaspala a zakaznicka pisala smsm ze torta vyborna a kazdy nadseny z vyzoru a decka v euforii 😵 😵 😵

prikladam este foto z hora lebo som prave objavila v mobile ze aj taku fotku mam 😀

lussy23
18. sep 2011

@eliska22 - úžasná gitarka
@livia76 - paráda a ten človek na tom skútri úžasný
@matatara - nádherné= tortičky

lussy23
18. sep 2011

@katulkaaaaaa - podarení minony =)

kmirkav
18. sep 2011

Ahoj baby, ja sa nevenujem tomuto umeniu, ale chcela by som dat urobit dcerke tortu k 1. rociku. Mame znamu cukrarku, lenze pochybujem, ze ta by dokazala vytvarovat takehoto klauna ako na obrazku. Nemate prosim nejaky tip, kde by som ho mohla pozhanat a aj tie palicky vpichnute do tej torty. Dakujem