Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuba
26. feb 2012

@stankapk určite nie

jakelina
26. feb 2012

@stankapk nedáváme, bude ti to topit potah

vlada111
26. feb 2012

@katy1979 paráááda, ako si to drôtikovala? Mne to naposledy trvalo dlhšie ako samotné kvety 😠

vlada111
26. feb 2012

@pingu1 juj si zlatá, ale keby som to chcela robiť na kšeft, stránku by som už mala. Môj manžel je dizajnér 😀 😀 😀 . Nemala by som to kedy robiť a už by ma to nebavilo v takom množstve. Pri malej sa to nedá, aj vašu som robila v noci do 2.15 rána ☹ Ja mám objednávok kopec, ale všetko odmietam. Pre teba som to urobila len kvôli tomu, že sa poznáš s Veronikou a si mi sympatická 😉

vlada111
26. feb 2012

@awooojky neboj, v pohode ju urob. Ono je to tak s nedeľou, robiť by sa nemalo to, čo ťa zaťažuje. Teda keď robíš cez týždeň skôr fyzickú robotu, v nedeľu môžeš vypnúť a piecť. A ešte k tomu, keď ti to inak nevyšlo, piecť môžeš kľudne. To nie je vec, ktorá by ťa pokazila 🙂

awooojky
26. feb 2012

@lucka_o nie je to za peniaze..:D to ideme blahozelat.. za peniaze by som nerobila dnes... a asi ani tuto nebudem si oddychnem a zajtra vstanem rano z muzom..:D

awooojky
26. feb 2012

@79zuzana sak tak som aj ja uvazovala.. ze sak varim v nedelu aj niekedy v nedelu nieco upesiem ked nestihnem v sobotu... povedala som si ze to necham tak a rano si privstanem s muzom.. ale asi plnku spravim este dnes vecer

dm1
26. feb 2012

@pristela maslovy lepsie drzi ale isto to pojde aj z ineho neboj. V dortomanii bol na to postup. do sacku dala na kraj farebny krem a do stredu biely a uz len cez spicku robili ruze

vlada111
26. feb 2012

@awooojky ako sa ti chce tak urob, naozaj to nie je hriech. A aj keby to bolo za peniaze, z toho čo si písala ti to takto vyšlo a nemáš inú možnosť. Dôležité je ako nedeľu strávime komplexne, zapoj do toho aj malého a budete mať pohodové poobedie 😉

awooojky
26. feb 2012

@vlada111 sak tak som aj ja uvazovala ze to neni také... len som normalne mala dilemu ze robit to nerobi..
ale dakujem dievcence.. asi dnes spravim aspon tu hlupu plnku.. a rano dokoncim.. kym bude malý spinkat..:D a mozno ked sa mi bude chciet tak aj dnes..:D

vlada111
26. feb 2012

@pristela ešte možno šaľahaný sneh s cukrom nad parou a dať vysušiť na chvíľku 😉

awooojky
26. feb 2012

@vlada111 to ze to tak zle vyslo.. este sa mi to nestalo.. a stale sa rozrazila a zrazu po chvilke znova este som nezazila také

pristela
26. feb 2012

@miciatko ee, slahacka a zmrzlina by sa roztopili, mam taku objednavku ale az na maj tusin uz nepamatam 😀 torta +muffinky , na torte maju byt modre ruze a okolo muffiny , tak premyslam ako to budem robit ci vymodelujem mini ruzicky abo takto 😉 a to by sa im teda roztopilo pokial by to jedli, bo toto bude aj z donaskou 😀 o chvilu budem mat servis ako tí americani 😀 donaska az domov 😀

a tiez uz mam napad na tu bajecnu svadobnu , huraaaaaa 😀 ta s tou horou, palmami , tucniakmi , lanovkou..... 😀 😀 😀 len to tiez ako amerikanci, dojdu sem zo zahranicia a budeme mat sedenie s nakresmi a instrukciami 😀 😀 😀

lussy23
26. feb 2012

@vecernicci krásnučké @dajna11 suprové @lucka_o krásna
@katulkaaaaaa krásne tortičky
@livia76 krásnučká
@mizulienka nádherná torta

lussy23
26. feb 2012

@yamahafazer krásne
@dajna11 nádherná torta
@katy1979 prenádherná kytica

lucka_o
26. feb 2012

@awooojky tak potom je to ok, ja by som si spravila, ked sa da 🙂

ajka82
26. feb 2012

baby prosim, ked robite lalie na drotik, na aky hruby ho davate? ked v tych shopochmaju kopec drotikov a neviem ktory na co vhodny 🙄 a ked to zliepate dokopy tak paskou po jednom, ci aj viac naraz prelepite? co je lepsie, poradte prosim 🙂 som si dala vyzvu ze babke k 70tke bude lalia na torte 😅

jaj a este by som chcela poprosit nejake dobre ziena, co by mi napisalo tu "pribinacikovu" plnku... som ju nejak prehliadla aj som ju skusala hladat, ale asi uz slepnem na materskej 🤐 😀 dakujeeem :-*

lussy23
26. feb 2012

@rogerka krásnučká
@njonja krásna tortička i víla
@mariann2 nádherná
@zuba krásnučká
@lencza nádherná tortička
@lawli krásne fotky

zuziq
26. feb 2012

tak namiesto vlacika bol nakoniec traktor 😀. Pre nasho drobceka na oslavu 2 narodenin 😵

lucka_o
26. feb 2012

@louisviffon no kilo orcite nie, ale 2 by stacili....urcite

livia76
26. feb 2012

@lucka_o krásna, aj ja sa ju chystám niekedy spraviť mamine a k tej K2 ja z nej robím 90%

lawli
26. feb 2012

@yamahafazer ďakujeme krásne...to asi len na fotkách tak vyzerá ,inak nam každý hovorí ,že vyzerá mladšie ,alebo to je kôli tomu ,že je vyfešakovaný 😀 😀 😀

lusil2005
26. feb 2012

Pridavam dnesnu velmi rychlu torticku - zlatu tehlu. Bodlo by keby sprej sprejoval este o takych 5 sekund dlhsie... ale co uz 😅
Coko korpus, pribinacikova plnka, mandarinky s cokoladou, a hore maliny s cokoladou.

anibas
26. feb 2012

@ajka82 26 alebo 24

monhla
26. feb 2012

Môžete poradiť?
Poťah som "krvopotne" zvládla, ale nemám dobrý recept ne cesto a plnku.
Teda na cesto, ešte ako tak, ale plnka ostatných moc neoslnila.
Nemáte niektorá niečo zaručene odskúšané a chutné? Stačí aj link.
Dopredu ďakujem.

jakelina
26. feb 2012

@lawli malý byl na fotce jako ženich, obdivovala jsem ho v tom obleku 😉

lamps
26. feb 2012

@zuba 😅 moc, moc ďakujem tebe a všetkým vám tu, vychválili ste moje tortičky teda poriadne, čomu sa ja veeeeľmi, ale veľmi teším 😅 😅 😅 ďakujem 😅 😅 😅

jakelina
26. feb 2012

@lamps máme co chválit 😉

simasa
26. feb 2012

@mizulienka No to teda nechapem, preco Ti to muz ofrflal, ved je fakt nadherna aj tie mece a bojovnik!

lamps
26. feb 2012

@jakelina 😅 😅 😅